Бурабай аудандық мәслихатының 2010 жылғы 24 желтоқсандағы № С-29/1 "2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақмола облысы Бурабай аудандық мәслихатының 2011 жылғы 8 сәуірдегі № С-32/2 шешімі. Ақмола облысы Бурабай ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 21 сәуірде № 1-19-197 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Бурабай аудандық мәслихатының 2012 жылғы 27 наурыздағы № 5С-2/8 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Бурабай аудандық мәслихатының 2012.03.27 № 5С-2/8 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 104 бабының 4 тармағына, 106 бабының 4 тармағына және 109 бабының 5 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6 бабына сәйкес Бурабай аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТI:
1. Бурабай аудандық мәслихатының «2011-2013 жылдарға арналған
аудандық бюджет туралы» 2010 жылғы 24 желтоқсандағы № С-29/1 (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1-19-189 тіркелген, 2011 жылғы 20 қаңтарда аудандық «Бурабай» газетінде, 2011 жылғы 20 қаңтарда аудандық «Луч» газетінде жарияланған) шешіміне келесi өзгерістер мен толықтырулар енгiзiлсiн:
1 тармақтың:
1) тармақшасында:
«4995215,3» сандары «5082036,3» сандарына ауыстырылсын;
«1502025,0» сандары «1505105,0» сандарына ауыстырылсын;
«39358,0» сандары «36083,0» сандарына ауыстырылсын;
«327237,3» сандары «382724,3» сандарына ауыстырылсын;
«3126595,0» сандары «3158124,0» сандарына ауыстырылсын.
2) тармақшасында:
«4897215,3» сандары «5135470,6» сандарына ауыстырылсын.
5) тармақшасында:
«110819,0» сандары «-40615,3» сандарына ауыстырылсын.
6) тармақшасында:
«-110819,0» сандары «40615,3» сандарына ауыстырылсын.
3 тармақтың:
3) тармақшасында:
«11824,0» сандары «13358,0» сандарына ауыстырылсын;
келесі мазмұндағы тоғызыншы азат жолмен толықтырылсын:
«17924,0 мың теңге сомасында мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі білім беру ұйымдары тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін арттыруға»;
келесі мазмұндағы оныншы азат жолмен толықтырылсын:
«12071,0 мың теңге сомасында кадрларды кәсіптік даярлауға, қайта даярлауға және біліктілігін арттыруға, жалақыны ішінара субсидиялауға, кәсіпкерлікке үйретуге, қоныс аударуға субсидиялар беруге, жұмыспен қамту орталықтарын құруға, соның ішінде 1891,0 мың теңге сомасында жалақыны ішінара субсидиялауға, 10180,0 мың теңге сомасында жұмыспен қамту орталықтарын құруға»;
келесі мазмұндағы 9) тармақшамен толықтырылсын:

О внесении изменений и дополнений в решение Бурабайского районного маслихата от 24 декабря 2010 года № С-29/1 "О районном бюджете на 2011-2013 годы"
Решение Бурабайского районного маслихата Акмолинской области от 8 апреля 2011 года № С-32/2. Зарегистрировано Управлением юстиции Бурабайского района Акмолинской области 21 апреля 2011 года № 1-19-197. Утратило силу - решением Бурабайского районного маслихата Акмолинской области от 27 марта 2012 года № 5С-2/8
Сноска. Утратило силу - решением Бурабайского районного маслихата Акмолинской области от 27.03.2012 № 5С-2/8.
В соответствии с пунктом 4 статьи 104, пунктом 4 статьи 106 и  пунктом 5 статьи 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года Бурабайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Бурабайского районного маслихата «О районном бюджете на 2011-2013 годы» от 24 декабря 2010 года № С-29/1 (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-19-189, опубликовано 20 января 2011 года в районной газете «Бурабай», 20 января 2011 года в районной газете «Луч») следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры «4995215,3» заменить на цифры «5082036,3»;
цифры «1502025,0» заменить на цифры «1505105,0»;
цифры «39358,0» заменить на цифры «36083,0»;
цифры «327237,3» заменить на цифры «382724,3»;
цифры «3126595,0» заменить на цифры «3158124,0».
в подпункте 2):
цифры «4897215,3» заменить на цифры «5135470,6».
в подпункте 5):
цифры «110819,0» заменить на цифры «-40615,3».
в подпункте 6):
цифры «-110819,0» заменить на цифры «40615,3».
в пункте 3:
в подпункте 3):
цифры «11824,0» заменить на цифры «13358,0»;
дополнить абзацем девятым следующего содержания:
«на увеличение размера доплаты за квалификационную категорию, учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования в сумме 17924,0 тысяч тенге»;
дополнить абзацем десятым следующего содержания:
«на профессональную подготовку, переподготовку и повышение квалификации кадров, частичное субсидирование заработной платы, обучению предпринимательству, предоставление субсидий на переезд, создание центров занятости в сумме 12071,0 тысяч тенге, в том числе частичное субсидирование заработной платы в сумме 1891,0 тысяч тенге, создание центров занятости в сумме 10180,0 тысяч тенге».
дополнить подпунктом 9) следующего содержания:

«21466,9 мың теңге сомасында республикалық және облыстық бюджеттерден бөлінген мақсатты трансферттердің пайдаланылмаған (толығымен пайдаланылмаған) сомаларының облыстық бюджетке уақытында қайтарылуы қамтамасыз етілсін»;
келесі мазмұндағы 10) тармақшамен толықтырылсын:
«2010 жылы республикалық бюджеттен бөлінген мақсатты трансферттердің пайдаланылмаған (толығымен пайдаланылмаған) сомаларын 2011 жылдың 1 қарашасына дейінгі мерзімде олардың нысаналы мақсатын сақтай отырып, 275267,4 мың теңге сомасында қаржы жылының басына бюджеттік қалдықтар есебінен пайдаланылуы (толық пайдаланылуы) қамтамасыз етілсін».

«произвести своевременный возврат в областной бюджет неиспользованных (недоиспользованных) сумм целевых трансфертов, выделенных из республиканского и областного бюджетов в сумме 21466,9 тысяч тенге»;
дополнить подпунктом 10) следующего содержания:
«обеспечить использование (доиспользование) неиспользованных (недоиспользованных) сумм целевых трансфертов, выделенных из республиканского бюджета в 2010 году, в срок до 1 ноября 2011 года, с соблюдением их целевого назначения, за счет остатков бюджетных средств на начало финансового года в сумме 275267,4 тысяч тенге».

2. Бурабай аудандық мәслихаттың аталған шешiмiнің 15 қосымшалары осы шешiмнiң 1, 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешiм Ақмола облысының Бурабай аудандық Әдiлет басқармасында мемлекеттiк тiркелген күннен бастап күшіне енедi және 2011 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың
XXXІІ сессиясының төрағасы                 М.Қаржаспаев
Аудандық мәслихаттың хатшысы               Г.Марченко
«КЕЛІСІЛДІ»
Бурабай ауданының әкімі                    В.Балахонцев
«Бурабай ауданының экономика
және қаржы бөлімі» мемлекеттік
мекемесінің бастығы                        В.Корнеева
Бурабай аудандық мәслихатының
2011 жылғы 8 сәуірдегі № С-32/2
шешіміне 1 қосымша
Бурабай ауданының 2011 жылға арналған бюджеті
Санаты
сома
Сыныбы
Ішкі сыныбы
1
2
3
4
5
Кірістер

2. Приложения 15 к указанному решению Бурабайского районного маслихата изложить в новой редакции согласно приложениям 12 к настоящему решению.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в управлении юстиции Бурабайского района Акмолинской области и вводится в действия с 1 января 2011 года.
Председатель XXXII
сессии районного маслихата                 М.Каржаспаев
Секретарь районного
маслихата                                  Г.Марченко
«СОГЛАСОВАНО»
Аким Бурабайского района                   В.Балахонцев
Начальник государственного
учреждения «Отдел экономики
и финансов Бурабайского района»            В.Корнеева
Приложение 1 к решению
Бурабайского районного
маслихата от 8 апреля
2011 года № С-32/2
Приложение 1 к решению
Бурабайского районного
маслихата от 24 декабря
2010 года № С-29/1
Бюджет Бурабайского района на 2011 год
категория
Сумма
класс
подкласс
1
2
3
4
5
1. Доходы