Бурабай аудандық мәслихатының 2010 жылғы 24 желтоқсандағы № С-29/1 "2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақмола облысы Бурабай аудандық мәслихатының 2011 жылғы 23 маусымдағы № С-33/2 шешімі. Ақмола облысы Бурабай ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 7 шілдеде № 1-19-201 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Бурабай аудандық мәслихатының 2012 жылғы 27 наурыздағы № 5С-2/8 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Бурабай аудандық мәслихатының 2012.03.27 № 5С-2/8 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 109 бабының 5 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6 бабына сәйкес Бурабай аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТI:
1. Бурабай аудандық мәслихаттың «2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» 2010 жылғы 24 желтоқсандағы № С-29/1 (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1-19-189 тіркелген, 2010 жылғы 20 қаңтарда аудандық «Бурабай» газетінде, 2010 жылғы 20 қаңтарда аудандық «Луч» газетінде жарияланған) шешіміне келесi өзгерістер мен толықтырулар енгiзiлсiн:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
«1) кірістер – 5142214,3 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 1505105,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 36083,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер бойынша – 382724,3 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша– 3218302,0 мың теңге;
2) шығындар – 5195648,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 52696,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 93111,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 40415,0 мың теңге;
4) қаржылық активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге:
қаржылық активтерді сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджеттің тапшылығы (профициті) - -106130,3 мың теңге;
6) бюджеттің тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 106130,3 мың теңге».
3 тармақтың:
1) тармақшасы:
келесі мазмұндағы алтыншы, жетінші азат жолдарымен толықтырылсын:
«20000,0 мың теңге сомасында жылумен қамтамасыздандыратын кәсіпорындардың тұрақты жұмысын қамтамасыз етуге»;
«17700,0 мың теңге сомасында елді мекендердің бас жоспарларын және бөлігін жоспарлау жобаларын дайындауға және түзетуге».
4) тармақшасы:
келесі мазмұндағы жетінші азат жолмен толықтырылсын:
«22478,0 мың теңге сомасында жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде инженерлі-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға».
6) тармақшасы:
келесі мазмұндағы екінші азат жолмен толықтырылсын:

О внесении изменений и дополнений в решение Бурабайского районного маслихата от 24 декабря 2010 года № С-29/1 "О районном бюджете на 2011-2013 годы"
Решение Бурабайского районного маслихата Акмолинской области от 23 июня 2011 года № С-33/2. Зарегистрировано Управлением юстиции Бурабайского района Акмолинской области 7 июля 2011 года № 1-19-201. Утратило силу - решением Бурабайского районного маслихата Акмолинской области от 27 марта 2012 года № 5С-2/8
Сноска. Утратило силу - решением Бурабайского районного маслихата Акмолинской области от 27.03.2012 № 5С-2/8.
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года Бурабайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Бурабайского районного маслихата «О районном бюджете на 2011-2013 годы» от 24 декабря 2010 года № С-29/1 (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-19-189, опубликовано 20 января 2010 года в районной газете «Бурабай», 20 января 2010 года в районной газете «Луч») следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
«1) доходы - 5142214,3 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 1505105,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 36083,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 382724,3 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 3218302,0 тысяч тенге;
2) затраты - 5195648,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 52696,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 93111,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 40415,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами –0,0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства –0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - -106130,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета -106130,3 тысяч тенге».
в пункте 3:
подпункт 1):
дополнить абзацами шестым, седьмым следующего содержания:
«на обеспечение стабильной работы теплоснабжающих предприятий в сумме 20000,0 тысяч тенге»;
«на разработку и корректировку генеральных планов и проектов детальной планировки населенных пунктов в сумме 17700,0 тысяч тенге».
подпункт 4):
дополнить абзацем седьмым следующего содержания:
«на развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы занятости 2020 в сумме 22478,0 тысяч тенге».
подпункт 6):
дополнить абзацем вторым следующего содержания:

«65515,0 мың теңге сомасында жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде тұрғын үй салуға және (немесе) сатып алуға республикалық бюджеттен берілетін бюджеттік несиелер».
2. Бурабай аудандық мәслихатының аталған шешiмiнің 1 қосымшасы осы шешiмнiң қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешiм Ақмола облысының Әдiлет департаментiнде мемлекеттiк тiркелген күннен бастап күшіне енедi және 2011 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың
XXXІІІ сессиясының төрағасы                П.Проскурин
Аудандық мәслихаттың
хатшысы                                    Г.Марченко
«КЕЛІСІЛДІ»
Бурабай ауданының әкімі                    В.Балахонцев
«Бурабай ауданының
экономика және қаржы
бөлімі» мемлекеттік
мекемесінің бастығы                        В.Корнеева
Бурабай аудандық мәслихатының
2011 жылғы 23 маусымдағы
№-С-33/2 шешіміне қосымша
Бурабай аудандық мәслихатының
2010 жылғы 24 желтоқсандағы
№ С-29/1 шешіміне 1 қосымша
Бурабай ауданының 2011 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сома
Сыныбы
Ішкі сыныбы
1
2
3
4
5
Кірістер

«бюджетные кредиты из республиканского бюджета на строительство и (или) приобретение жилья в рамках Программы занятости 2020 в сумме 65515,0 тысяч тенге».
2. Приложение 1 к указанному решению Бурабайского районного маслихата изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действия с 1 января 2011 года.
Председатель XXXIII
сессии районного маслихата                 П.Проскурин
Секретарь районного
маслихата                                  Г.Марченко
«СОГЛАСОВАНО»
Аким Бурабайского района                   В.Балахонцев
Начальник государственного
учреждения «Отдел экономики
и финансов Бурабайского района             В.Корнеева
Приложение к решению
Бурабайского районного
маслихата от 23 июня
2011 года № С-33/2
Приложение 1 к решению
Бурабайского районного
маслихата от 24 декабря
2010 года № С-29/1
Бюджет Бурабайского района на 2011 год
Категория
Сумма
Класс
Подкласс
1
2
3
4
5
1. Доходы