Бурабай аудандық мәслихатының 2010 жылғы 24 желтоқсандағы № С-29/1 "2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Бурабай аудандық мәслихатының 2011 жылғы 17 тамыздағы № С-35/1 шешімі. Ақмола облысы Бурабай ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 22 тамызда № 1-19-208 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Бурабай аудандық мәслихатының 2012 жылғы 27 наурыздағы № 5С-2/8 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Бурабай аудандық мәслихатының 2012.03.27 № 5С-2/8 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 104 бабының 5 тармағына және 106 бабының 4 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6 бабына сәйкес Бурабай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТI:
1. Бурабай аудандық мәслихаттың «2011-2013 жылдарға арналған
аудандық бюджет туралы» 2010 жылғы 24 желтоқсандағы № С-29/1 (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1-19-189 тіркелген, 2010 жылғы 20 қаңтарда аудандық «Бурабай» газетінде, 2010 жылғы 20 қаңтарда аудандық «Луч» газетінде жарияланған) шешіміне келесi өзгерістер енгiзiлсiн:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
«1. 2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2011 жылға келесі көлемінде бекітілсін:
1) кірістер – 5505847,2 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 1568737,9 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 34576,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер – 684231,3 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 3218302,0 мың теңге;
2) шығындар – 5560995,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 53587,6 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 94002,6 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 40415,0 мың теңге;
4) қаржылық активтермен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге:
қаржылық активтерді сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджеттің тапшылығы (профициті) - -108736,0 мың теңге;
6) бюджеттің тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 108736,0 мың теңге».
2. Бурабай аудандық мәслихатының аталған шешiмiнің 15 қосымшалары осы шешiмнiң 12 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.

О внесении изменений в решение Бурабайского районного маслихата от 24 декабря 2010 года № С-29/1 "О районном бюджете на 2011-2013 годы"
Решение Бурабайского районного маслихата Акмолинской области от 17 августа 2011 года № С-35/1. Зарегистрировано Управлением юстиции Бурабайского района Акмолинской области 22 августа 2011 года № 1-19-208. Утратило силу - решением Бурабайского районного маслихата Акмолинской области от 27 марта 2012 года № 5С-2/8
Сноска. Утратило силу - решением Бурабайского районного маслихата Акмолинской области от 27.03.2012 № 5С-2/8.
В соответствии с пунктом 5 статьи 104 и пунктом 4 статьи 106 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» Бурабайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Бурабайского районного маслихата «О районном бюджете на 2011-2013 годы» от 24 декабря 2010 года № С-29/1 (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-19-189, опубликовано 20 января 2010 года в районной газете «Бурабай», 20 января 2010 года в районной газете «Луч») следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
«1. Утвердить районный бюджет на 2011-2013 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2011 год в следующих объемах:
1) доходы -5505847,2 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 1568737,9 тысяч тенге;
неналоговые поступления -34576,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 684231,3 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 3218302,0 тысяч тенге;
2) затраты - 5560995,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование -53587,6 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 94002,6 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 40415,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0,0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов - 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - - 108736,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 108736,0 тысяч тенге».
2. Приложения 15 к указанному решению Бурабайского районного маслихата изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.