Бурабай аудандық мәслихаттың 2010 жылғы 24 желтоқсандағы № С-29/1 " 2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақмола облысы Бурабай аудандық мәслихатының 2011 жылғы 14 қарашадағы № С-39/1 шешімі. Ақмола облысы Бурабай ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 22 қарашада 1-19-211 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Бурабай аудандық мәслихатының 2012 жылғы 27 наурыздағы № 5С-2/8 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Бурабай аудандық мәслихатының 2012.03.27 № 5С-2/8 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 106 бабының 4 тармағына, 109 бабының 5 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес Бурабай аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТI:
1. Бурабай аудандық мәслихаттың "2011-2013 жылдарға арналған
аудандық бюджет туралы" 2010 жылғы 24 желтоқсандағы № С-29/1 (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1-19-189 тіркелген, 2010 жылғы 20 қаңтарда аудандық "Бурабай" газетінде, 2010 жылғы 20 қаңтарда аудандық "Луч" газетінде жарияланған) шешіміне келесi өзгерістер мен толықтырулар енгiзiлсiн:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, сонымен қатар 2011 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
"1) кірістер – 7789279,4 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 1569082,9 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 34085,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер – 583437,3 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 5602674,2 мың теңге;
2) шығындар – 7844427,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – -11927,4 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 136580,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 148507,4 мың теңге;
4) қаржылық активтермен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге:
қаржылық активтерді сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджеттің тапшылығы (профициті) - -43221,0 мың теңге;
6) бюджеттің тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 43221,0 мың теңге".
3 тармақтың:
1) тармақшасында:
үшінші, төртінші, алтыншы азат жолдар жаңа редакцияда баяндалсын:
"5394,6 мың теңге сомасында шаңғы спортының дамуына";
"3345,5 мың теңге сомасында Ұлы Отан соғысына қатысқандарға және оның мүгедектеріне коммуналдық шығындары үшін әлеуметтік көмек көрсетуге";
"110000,0 мың теңге сомасында жылумен қамтамасыз ету кәсіпорындарының жұмысын тұрақты қамтамасыз етуге".
2) тармақшасында:
төртінші азат жол жаңа редакцияда баяндалсын:

О внесении изменений и дополнений в решение Бурабайского районного маслихата от 24 декабря 2010 года № С-29/1 "О районном бюджете на 2011-2013 годы"
Решение Бурабайского районного маслихата Акмолинской области от 14 ноября 2011 года № С-39/1. Зарегистрировано Управлением юстиции Бурабайского района Акмолинской области 22 ноября 2011 года № 1-19-211. Утратило силу - решением Бурабайского районного маслихата Акмолинской области от 27 марта 2012 года № 5С-2/8
Сноска. Утратило силу - решением Бурабайского районного маслихата Акмолинской области от 27.03.2012 № 5С-2/8.
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 и пунктом 5 статьи 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Бурабайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Бурабайского районного маслихата "О районном бюджете на 2011-2013 годы" от 24 декабря 2010 года № С-29/1 (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-19-189, опубликовано 20 января 2010 года в районной газете "Бурабай", 20 января 2010 года в районной газете "Луч") следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2011-2013 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2011 год в следующих объемах:
1) доходы – 7789279,4 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1569082,9 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 34085,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 583437,3 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 5602674,2 тысяч тенге;
2) затраты – 7844427,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - -11927,4 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 136580,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 148507,4 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0,0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов - 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - - 43221,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 43221,0 тысяч тенге".
в пункте 3:
подпункт 1):
абзацы третий, четвертый, шестой изложить в новой редакции:
"на развитие лыжного спорта в сумме 5394,6 тысяч тенге";
"на оказание социальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны на расходы за коммунальные услуги в сумме 3345,5 тысяч тенге";
"на обеспечение стабильной работы теплоснабжающих предприятий в сумме 110000,0 тысяч тенге".
подпункт 2):
абзац четвертый изложить в новой редакции:

"33123,0 мың теңге сомасында Бурабай ауданының Бурабай кенті қазандығының құрылыс жобасы бойынша жобалы сметалық құжаттаманы әзірлеуге, мемлекеттік сараптаманы өткізуге".
келесі мазмұндағы бесінші азат жолмен толықтырылсын:
"6000,0 мың теңге сомасында заңды тұлғалардың жарғылық қорын арттыруға".
3) тармақшасында:
екінші, үшінші, бесінші, алтыншы, жетінші, сегізінші азат жолдары жаңа редакцияда баяндалсын:
"4096,0 мың теңге сомасында негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдықтарымен жарақтандыруға";
"5411,9 мың теңге сомасында бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелерде лингафондық және мультимедиалық кабинеттер құруға";
"18006,0 мың теңге сомасында жетім сәбиді (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған сәбиді (балаларды) асырап бағу үшін қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайын ақша қаражаттарын төлеуге";
"133794,0 мың теңге сомасында мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға, соның ішінде 92801,0 мың теңге сомасында шағын орталықтар, 40993,0 мың теңге сомасында басқа да мектепке дейінгі ұйымдар (бұрын жекешелендіруден қайтарылған, ғимараттардың 1 қабаттарындағы жеке балабақшалар)";
"4085,0 мың теңге сомасында ауылдық елді мекендердің әлеуметтік саласы мамандарына әлеуметтік қолдау шараларын жүзеге асыру үшін";
"13310,0 мың теңге сомасында эпизиоотияға қарсы іс-шараларды жүргізуге".
4) тармақшасында:
екінші, жетінші азат жолдары жаңа редакцияда баяндалсын:
"3715000,0 мың теңге сомасында Щучье-Бурабай курорттық аймағының электр желілерін салуға және қайта жаңартуға";
"46130,8 мың теңге сомасында Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға".
келесі мазмұндағы сегізінші азат жолмен толықтырылсын:
"108094,4 мың теңге сомасында Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде тұрғын үй салуға және (немесе) сатып алуға".
6) тармақшасында:
екінші азат жол жаңа редакцияда баяндалсын:
"108092,4 мың теңге сомасында Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде тұрғын үй салуға және (немесе) сатып алуға республикалық бюджеттен бөлінген бюджеттік несиелер".
келесі мазмұндағы 12), 13), 14) тармақшаларымен толықтырылсын:
"12) 108092,4 мың теңге сомасында республикалық бюджеттен аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне 2011 жылы Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде тұрғын үй салуға және (немесе) сатып алуға бөлінген бюджеттік несиелерді қайтару;
13) 0,6 мың теңге сомасында 2011 жылы мамандарға әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін республикалық бюджеттен аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне бөлінген бюджеттік несиелер бойынша сыйақыларды қайтару;

"на разработку проектно-сметной документации, проведение государственной экспертизы по проекту строительства котельной, поселка Бурабай Бурабайский район в сумме 33123,0 тысяч тенге".
дополнить абзацем пятым следующего содержания:
"на увеличение уставного капитала юридических лиц в сумме 6000,0 тысяч тенге".
подпункт 3):
абзацы второй, третий, пятый, шестой, седьмой, восьмой изложить в новой редакции:
"на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования в сумме 4096,0 тысяч тенге";
"на создание лингафонных и мультимедийных кабинетов в государственных учреждениях начального, основного среднего и общего среднего образования в сумме 5411,9 тысяч тенге";
"на ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка сироты (детей-сирот) и ребенка (детей), оставшихся без попечения родителей в сумме 18006,0 тысяч тенге";
"на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования в сумме 133794,0 тысяч тенге, в том числе мини-центры в сумме 92801,0 тысяч тенге, другие дошкольные организации (частные детские сады, на 1 этажах зданий, возвращенные из ранее приватизированных) в сумме 40993,0 тысяч тенге";
"для реализации мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов в сумме 4085,0 тысяч тенге";
"на проведение противоэпизоотических мероприятий в сумме 13310,0 тысяч тенге".
подпункт 4):
абзацы второй, седьмой изложить в новой редакции:
"на строительство и реконструкцию электрических сетей Щучинско-Боровской курортной зоны в сумме 3715000,0 тысяч тенге";
"на развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы занятости 2020 в сумме 46130,8 тысяч тенге".
дополнить абзацем восьмым следующего содержания:
"на строительство и (или) приобретение жилья в рамках Программы занятости 2020 в сумме 108094,4 тысяч тенге".
подпункт 6):
абзац второй изложить в новой редакции:
"бюджетные кредиты из республиканского бюджета на строительство и (или) приобретение жилья в рамках Программы занятости 2020 в сумме 108092,4 тысяч тенге".
дополнить подпунктами 12), 13), 14) следующего содержания:
"12) возврат неиспользованного бюджетного кредита, выделенного в 2011 году из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и (или) приобретение жилья в рамках Программы занятости 2020 в сумме 108092,4 тысяч тенге;
13) возврат вознаграждения по бюджетным кредитам, выделенных из республиканского бюджета, бюджетам районов (городов областного значения) для реализации мер социальной поддержки специалистов
за 2011 год в сумме 0,6 тысяч тенге;