Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгілеу және сайлаушылармен кездесу үшін кандидаттарға үй-жайлар беру туралы
Ақмола облысы Бурабай ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 29 қарашадағы № А-12/504 қаулысы. Ақмола облысы Бурабай ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 28 желтоқсанда № 1-19-214 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Бурабай ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 4 қарашадағы № а-11/713 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Бурабай ауданы әкімдігінің 04.11.2014 № а-11/713 қаулысымен.
«Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы» Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Конституциялық Заңына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес, Бурабай ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Бурабай аудандық аумақтық сайлау комиссиясымен бірлесіп 1 қосымшаға сәйкес үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгіленсін.
2. Сайлаушылармен кездесу үшін кандидаттарға шарт негізінде 2 қосымшаға сәйкес үй-жайлар берілсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары М.Б.Нұрпановаға жүктелсін.
4. Осы қаулы Ақмола облысының әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Бурабай ауданының әкімі                    В.Балахонцев
КЕЛІСІЛДІ:
«Ақмола облысы табиғи
ресурстар және табиғатты
пайдалануды реттеу
басқармасының Ұрымқай орман
шаруашылығы мемлекеттік
мекемесі» мемлекеттік
мекемесінің директоры                      Ж.Т.Бектуров
«Қазақстан Республикасы
Президенті Іс Басқармасының
«Бурабай» мемлекеттік табиғи
ұлттық паркі» мемлекеттік
мекемесінің директоры                      А.Ғ.Ғазиз
Бурабай ауданы әкімдігінің
2011 жылғы 29 қарашадағы № а-12/504
қаулысына 1 қосымша
Үгіт баспа материалдарын
орналастыру үшін орындар
Р/р
Үгіт баспа материалдарын орналастыру үшін орындар
1
Щучинск қаласы, Абылайхан көшесі, 38, Бурабай ауданының мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің жанындағы «Аудандық мәдениет үйі» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны ғимаратының жанындағы стенд;
2
Щучинск қаласы, Киров көшесі, 57, Бурабай ауданының білім бөлімі жанындағы Бурабай ауданы әкімдігінің «Айналайын» балабақшасы» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны ғимаратының жанындағы стенд;
3
Бурабай кенті, Кенесары көшесі, 45, «Қазақстан Республикасы Президенті Іс Басқармасының «Бурабай» мемлекеттік табиғи ұлттық паркі» мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд;
4
Оқжетпес селосы, Бурабай ауданының мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің жанындағы «Оқжетпес мәдениет үйі» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны ғимаратының жанындағы стенд;
5
Қызылағаш селосы, «Бурабай ауданының білім бөлімінің Абылайхан атындағы орта мектебі» мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд;
6
Қарабауыр селосы, «Бурабай ауданының білім бөлімінің Қарабауыр негізгі мектебі» мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд;
7
Ақылбай ауылы, «Бурабай ауданының білім бөлімінің Ақылбай ауылының орта мектебі» мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд;
8
Озерный селосы, «Бурабай ауданының білім бөлімінің Озерный негізгі мектебі» мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд;
9
Веденов селосы, Октябрь көшесі, 6, «Бурабай ауданының мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі жанындағы «Аудандық мәдениет үйі» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны Мәдениет Үйі ғимаратының жанындағы стенд;
10
Қарабұлақ селосы, «Бурабай ауданының білім бөлімінің Қарабұлақ ауылының негізгі мектебі» мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд;
11
Федосеев селосы, «Бурабай ауданының білім бөлімінің Федосеев бастауыш мектебі» мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд;
12
Златополье селосы, «Бурабай ауданының білім бөлімінің Златополье орта мектебі» мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд;
13
Савинка селосы, «Бурабай ауданының білім бөлімінің Савинка негізгі мектебі» мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд;
14
Первомай селосы, «Бурабай ауданының білім бөлімінің Первомай орта мектебі» мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд;
15
Ново-Андреев селосы, «Бурабай ауданының білім бөлімінің Ново-Андреев бастауыш мектебі» мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд;
16
Лесной Хутор селосы, «Бурабай ауданының білім бөлімінің Леснохутор бастауыш мектебі» мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд;
17
Түлкілі селосы, «Бурабай ауданының білім бөлімінің Түлкілі негізгі мектебі» мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд;
18
Зеленый Бор селосы, «Бурабай ауданының білім бөлімінің Зеленобор мектеп-гимназиясы» мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд;
19
Қымызнай селосы, «Бурабай ауданының білім бөлімінің Қымызнай бастауыш мектебі» мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд;
20
Мәдениет селосы, «Бурабай ауданының білім бөлімінің Есмағамбет Исмаилов атындағы Мәдениет орта мектебі» мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд;
21
Жаңаталап селосы, «Бурабай ауданының білім бөлімінің Жаңаталап негізгі мектебі» мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд;
22
Қатаркөл селосы, Ленин көшесі, 34, «Бурабай ауданының Қатаркөл селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд;
23

Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов и предоставлении кандидатам помещений для встреч с избирателями
Постановление акимата Бурабайского района Акмолинской области от 29 ноября 2011 года № А-12/504. Зарегистрировано Управлением юстиции Бурабайского района Акмолинской области 28 декабря 2011 года № 1-19-214. Утратило силу постановлением акимата Бурабайского района Акмолинской области от 4 ноября 2014 года № а-11/713
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Бурабайского района Акмолинской области от 04.11.2014 № а-11/713.
В соответствии с Конституционным Законом Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года «О выборах в Республике Казахстан», Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», акимат Бурабайского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить совместно с Бурабайской районной территориальной избирательной комиссией места для размещения агитационных печатных материалов, согласно приложению 1.
2. Предоставить кандидатам на договорной основе помещения для встреч с избирателями, согласно приложению 2.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района М.Б.Нурпанову.
4. Настоящее постановление акимата вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Бурабайского района                   В.Балахонцев
СОГЛАСОВАНО:
Директор
государственного учреждения
«Государственный
национальный природный парк
«Бурабай» Управления Делами
Президента Республики
Казахстан»                                 А.Г.Газиз
Директор
государственного учреждения
«Урумкайское государственное
учреждение лесного хозяйства
Управления природных ресурсов
и регулирования природопользования
Акмолинской области»                       Ж.Т. Бектуров
Приложение 1
к постановлению акимата
Бурабайского района
от 29 ноябрь 2011 года
№ а-12/504
Места для размещения агитационных печатных материалов
№ п/п
Места для размещения агитационных печатных материалов
1
город Щучинск, улица Абылайхана, 38, стенд у здания государственного коммунального казенного предприятия «Районный Дом культуры» при отделе культуры и развития языков Бурабайского района;
2
город Щучинск, улица Кирова, 57, стенд у здания государственного коммунального казенного предприятия «Детский сад «Айналайын» акимата Бурабайского района при отделе образования Бурабайского района»;
3
поселок Бурабай, улица Кенесары, 45, стенд у здания государственного учреждения «Государственный национальный природный парк «Бурабай» Управления Делами Президента Республики Казахстан»;
4
село Окжетпес, стенд у здания государственного коммунального казенного предприятия «Дом культуры «Окжетпес» при отделе культуры и развития языков Бурабайского района;
5
село Кызылагаш, стенд у здания государственного учреждения «Средняя школа имени Абылайхана отдела образования Бурабайского района»;
6
село Карабаур, стенд у здания государственного учреждения «Карабаурская основная школа отдела образования Бурабайского района»;
7
аул Акылбай, стенд у здания государственного учреждения «Средняя школа аула Акылбай отдела образования Бурабайского района»;
8
село Озерное, стенд у здания государственного учреждения «Озерная основная школа отдела образования Бурабайского района»;
9
село Веденовка, улица Октябрьская, 6, стенд у здания Дома культуры государственного коммунального казенного предприятия «Районный Дом культуры» при отделе культуры и развития языков Бурабайского района»;
10
село Карабулак, стенд у здания государственного учреждения «Основная школа села Карабулак отдела образования Бурабайского района»;
11
село Федосеевка, стенд у здания государственного учреждения «Федосеевская начальная школа отдела образования Бурабайского района»;
12
село Златополье, стенд у здания государственного учреждения «Златопольская средняя школа отдела образования Бурабайского района»;
13
село Савинка, стенд у здания государственного учреждения «Савинская основная школа отдела образования Бурабайского района»;
14
село Первомайское, стенд у здания государственного учреждения «Первомайская средняя школа отдела образования Бурабайского района»;
15
село Ново-Андреевка, стенд у здания государственного учреждения «Ново-Андреевская начальная школа отдела образования Бурабайского района»;
16
село Лесной Хутор, стенд у здания государственного учреждения «Леснохуторская начальная школа отдела образования Бурабайского района»;
17
село Тулькули, стенд у здания государственного учреждения «Тулькулинская основная школа отдела образования Бурабайского района»;
18
село Зеленый Бор, стенд у здания государственного учреждения «Зеленоборская школа-гимназия отдела образования Бурабайского района»;
19
село Кымызынай, стенд у здания государственного учреждения «Кымызынайская начальная школа отдела образования Бурабайского района»;
20
село Мадениет, стенд у здания государственного учреждения «Мадениетская средняя школа имени Есмагамбета Исмаилова отдела образования Бурабайского района»;
21
село Жанаталап, стенд у здания государственного учреждения «Жанаталапская основная школа отдела образования Бурабайского района»;
22
село Катарколь, улица Ленина, 34, стенд у здания государственного учреждения «Аппарат акима Катаркольского сельского округа Бурабайского района»;
23

Соснов селосы, Мектеп көшесі, 10/2, «Бурабай ауданының білім бөлімінің Соснов бастауыш мектебі» мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд;
24
Кенесары ауылы, Школьная көшесі, 57, «Бурабай ауданының білім бөлімінің Сәтпаев атындағы орта мектебі» мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд;
25
Баянбай ауылы, «Бурабай ауданының білім бөлімінің Баянбай ауылының орта мектебі» мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд;
26
Брусилов селосы, «Бурабай ауданының білім бөлімінің Брусилов бастауыш мектебі» мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд;
27
Атамекен ауылы, «Бурабай ауданының білім бөлімінің Атамекен ауылының орта мектебі» мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд;
28
Жасыл селосы, «Бурабай ауданының білім бөлімінің Жасыл ауылының негізгі мектебі» мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд;
29
Қаражар ауылы, «Бурабай ауданының білім бөлімінің Қаражар ауылының негізгі мектебі» мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд;
30
Жаңа жол селосы, «Бурабай ауданының білім бөлімінің Жаңа жол негізгі мектебі» мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд;
31
Жарқайың селосы, «Бурабай ауданының білім бөлімінің Жарқайың бастауыш мектебі» мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд;
32
Шиелі селосы, «Бурабай ауданының білім бөлімінің Шиелі бастауыш мектебі» мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд;
33
Наурызбай батыр ауылы, «Бурабай ауданының білім бөлімінің Наурызбай батыр атындағы орта мектебі» мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд;
34
Ұрымқай селосы, «Бурабай ауданының білім бөлімінің Ұрымқай орта мектебі» мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд;
35
Дмитриев селосы, «Бурабай ауданының білім бөлімінің Дмитриев негізгі мектебі» мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд;
36
Кіндікқарағай селосы, «Бурабай ауданының білім бөлімінің Кіндікқарағай орта мектебі» мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд;
37
Күлстан селосы, «Бурабай ауданының білім бөлімінің Күлстан бастауыш мектебі» мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд;
38
Қарашілік селосы, «Бурабай ауданының білім бөлімінің Қарашілік орта мектебі» мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд;
39
Красный Кордон селосы, «Ақмола облысы табиғи ресурстар және табиғатты пайдалануды реттеу басқармасының Ұрымқай орман шаруашылығы мемлекеттік мекемесі» мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд;
40
Успеноюрьев селосы, «Бурабай ауданының білім бөлімінің Успеноюрьев орта мектебі» мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд;
41
Николаев селосы, «Бурабай ауданының білім бөлімінің Кеңес Одағының батыры А.С.Куница атындағы Николаев орта мектебі» мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд;
42
Көрнекті селосы, «Бурабай ауданының білім бөлімінің Көрнекті бастауыш мектебі» мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд;
43
Ынталы селосы, «Бурабай ауданының білім бөлімінің Кіндікқарағай орта мектебі» мемлекеттік мекемесінің бастауыш мектебі ғимаратының жанындағы стенд.
Бурабай ауданы әкімдігінің
2011 жылғы 29 қарашадағы № а-12/504
қаулысына 2 қосымша
Сайлаушылармен кездесу үшін кандидаттарға
шарт негізінде берілетін үй-жайлар
Р/р №
Сайлаушылармен кездесу үшін кандидаттарға шарт негізінде берілетін үй-жайлардың мекен-жайлары
1
Щучинск қаласы, Абылайхан көшесі, 38, Бурабай ауданының мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің жанындағы «Аудандық мәдениет үйі» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының акті залы;
2

село Сосновка, улица Мектеп, 10/2, стенд у здания государственного учреждения «Сосновская начальная школа отдела образования Бурабайского района»;
24
аул Кенесары, улица Школьная, 57, стенд у здания государственного учреждения «Средняя школа имени Сатпаева отдела образования Бурабайского района;
25
аул Баянбай, стенд у здания государственного учреждения «Средняя школа аула Баянбай отдела образования Бурабайского района»;
26
село Брусиловка, стенд у здания государственного учреждения «Брусиловская начальная школа отдела образования Бурабайского района»;
27
аул Атамекен, стенд у здания государственного учреждения «Средняя школа аула Атамекен отдела образования Бурабайского района»;
28
село Жасыл, стенд у здания государственного учреждения «Основная школа села Жасыл отдела образования Бурабайского района»;
29
аул Каражар, стенд у здания государственного учреждения «Основная школа аула Каражар отдела образования Бурабайского района»;
30
село Жана-Жол, стенд у здания государственного учреждения «Жана-Жольская основная школа отдела образования Бурабайского района»;
31
село Жаркайын, стенд у здания государственного учреждения «Джаргаинская начальная школа отдела образования Бурабайского района»;
32
село Шиели, стенд у здания государственного учреждения «Шиелинская начальная школа отдела образования Бурабайского района»;
33
аул Наурызбай батыра, стенд у здания государственного учреждения «Средняя школа имени Наурызбай батыра отдела образования Бурабайского района»;
34
село Урумкай, стенд у здания государственного учреждения «Урумкайская средняя школа отдела образования Бурабайского района»;
35
село Дмитриевка, стенд у здания государственного учреждения «Дмитриевская основная школа отдела образования Бурабайского района»;
36
село Киндыккарагай, стенд у здания государственного учреждения «Киндыккарагайская средняя школа отдела образования Бурабайского района»;
37
село Культстан, стенд у здания государственного учреждения «Культстанская начальная школа отдела образования Бурабайского района»;
38
село Карашилик, стенд у здания государственного учреждения «Карашиликская средняя школа отдела образования Бурабайского района»;
39
село Красный Кордон, стенд у здания государственного учреждения «Урумкайское государственное учреждение лесного хозяйства Управления природных ресурсов и регулирования природопользования Акмолинской области»;
40
село Успеноюрьевка, стенд у здания государственного учреждения «Успеноюрьевская средняя школа отдела образования Бурабайского района»;
41
село Николаевка, стенд у здания государственного учреждения «Николаевская средняя школа имени Героя Советского Союза А.С. Куницы отдела образования Бурабайского района»;
42
село Корнекты, стенд у здания государственного учреждения «Курнектинская начальная школа отдела образования Бурабайского района»;
43
село Ынталы, стенд у здания начальной школы государственного учреждения «Киндыккарагайская средняя школа отдела образования Бурабайского района».
Приложение 2
к постановлению акимата
Бурабайского района
от 29 ноября 2011 года
№ а-12/504
Помещения
для встреч с избирателями
предоставляемые кандидатам на договорной основе
№ п/п
Адреса помещений для встреч с избирателями предоставляемые кандидатам на договорной основе
1
город Щучинск, улица Абылайхана, 38, актовый зал государственного коммунального казенного предприятия «Районный Дом культуры» при отделе культуры и развития языков Бурабайского района;
2

Щучинск қаласы, Школьная көшесі, 15, «Бурабай ауданының білім бөлімінің Щучинск қаласының № 6 орта мектебі» мемлекеттік мекемесінің акті залы;
3
Щучинск қаласы, Октябрьская көшесі, 232, «Бурабай ауданының білім бөлімінің Щучинск қаласының № 8 мектеп-гимназиясы» мемлекеттік мекемесінің акті залы;
4
Бурабай кенті, Кенесары көшесі, 45, «Қазақстан Республикасы Президенті Іс Басқармасының «Бурабай» мемлекеттік табиғи ұлттық паркі» мемлекеттік мекемесінің акті залы;
5
Оқжетпес селосы, Бурабай ауданының мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің жанындағы «Оқжетпес мәдениет үйі» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының акті залы;
6
Қызылағаш селосы, «Бурабай ауданының білім бөлімінің Абылайхан атындағы орта мектебі» мемлекеттік мекемесінің акті залы;
7
Қарабауыр селосы, «Бурабай ауданының білім бөлімінің Қарабауыр негізгі мектебі» мемлекеттік мекемесінің акті залы;
8
Ақылбай ауылы, «Бурабай ауданының білім бөлімінің Ақылбай ауылының орта мектебі» мемлекеттік мекемесінің акті залы;
9
Озерный селосы, «Бурабай ауданының білім бөлімінің Озерный негізгі мектебі» мемлекеттік мекемесінің акті залы;
10
Веденов селосы, Октябрь көшесі, 6, «Бурабай ауданының мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі жанындағы «Аудандық мәдениет үйі» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны Мәдениет Үйінің акті залы;
11
Қарабұлақ селосы, «Бурабай ауданының білім бөлімінің Қарабұлақ ауылының негізгі мектебі» мемлекеттік мекемесінің акті залы;
12
Федосеев селосы, «Бурабай ауданының білім бөлімінің Федосеев бастауыш мектебі» мемлекеттік мекемесі мемлекеттік мекемесінің акті залы;
13
Златополье селосы, «Бурабай ауданының білім бөлімінің Златополье орта мектебі» мемлекеттік мекемесінің акті залы;
14
Савинка селосы, «Бурабай ауданының білім бөлімінің Савинка негізгі мектебі» мемлекеттік мекемесінің акті залы;
15
Первомай селосы, «Бурабай ауданының білім бөлімінің Первомай орта мектебі» мемлекеттік мекемесінің акті залы;
16
Ново-Андреев селосы, «Бурабай ауданының білім бөлімінің Ново-Андреев бастауыш мектебі» мемлекеттік мекемесінің акті залы;
17
Лесной Хутор селосы, «Бурабай ауданының білім бөлімінің Леснохутор бастауыш мектебі» мемлекеттік мекемесінің акті залы;
18
Түлкілі селосы, «Бурабай ауданының білім бөлімінің Түлкілі негізгі мектебі» мемлекеттік мекемесінің акті залы;
19
Зеленый Бор селосы, «Бурабай ауданының білім бөлімінің Зеленобор мектеп-гимназиясы» мемлекеттік мекемесінің акті залы;
20
Қымызнай селосы, «Бурабай ауданының білім бөлімінің Қымызнай бастауыш мектебі» мемлекеттік мекемесінің акті залы;
21
Мәдениет селосы, «Бурабай ауданының білім бөлімінің Есмағамбет Исмаилов атындағы Мәдениет орта мектебі» мемлекеттік мекемесінің акті залы;
22
Жаңаталап селосы, «Бурабай ауданының білім бөлімінің Жаңаталап негізгі мектебі» мемлекеттік мекемесінің акті залы;
23
Қатаркөл селосы, Ленин көшесі, 34, «Бурабай ауданының Қатаркөл селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесінің акті залы;
24

город Щучинск, улица Школьная, 15, актовый зал государственного учреждения «Средняя школа № 6 города Щучинск отдела образования Бурабайского района»;
3
город Щучинск, улица Октябрьская, 232, актовый зал государственного учреждения «Школа-гимназия № 8 города Щучинск отдела образования Бурабайского района»;
4
поселок Бурабай, улица Кенесары, 45, актовый зал государственного учреждения «Государственный национальный природный парк «Бурабай» Управления Делами Президента Республики Казахстан»;
5
село Окжетпес, актовый зал государственного коммунального казенного предприятия «Дом культуры «Окжетпес» при отделе культуры и развития языков Бурабайского района;
6
село Кызылагаш, актовый зал государственного учреждения «Средняя школа имени Абылайхана отдела образования Бурабайского района»;
7
село Карабаур, актовый зал государственного учреждения «Карабаурская основная школа отдела образования Бурабайского района»;
8
аул Акылбай, актовый зал государственного учреждения «Средняя школа аула Акылбай отдела образования Бурабайского района»;
9
село Озерное, актовый зал государственного учреждения «Озерная основная школа отдела образования Бурабайского района»;
10
село Веденовка, улица Октябрьская, 6, актовый зал Дома культуры государственного коммунального казенного предприятия «Районный Дом культуры» при отделе культуры и развития языков Бурабайского района»;
11
село Карабулак, актовый зал государственного учреждения «Основная школа села Карабулак отдела образования Бурабайского района»;
12
село Федосеевка, актовый зал государственного учреждения «Федосеевская начальная школа отдела образования Бурабайского района»;
13
село Златополье, актовый зал государственного учреждения «Златопольская средняя школа отдела образования Бурабайского района»;
14
село Савинка, актовый зал государственного учреждения «Савинская основная школа отдела образования Бурабайского района»;
15
село Первомайское, актовый зал государственного учреждения «Первомайская средняя школа отдела образования Бурабайского района»;
16
село Ново-Андреевка, актовый зал государственного учреждения «Ново-Андреевская начальная школа отдела образования Бурабайского района»;
17
село Лесной Хутор, актовый зал государственного учреждения «Леснохуторская начальная школа отдела образования Бурабайского района»;
18
село Тулькули, актовый зал государственного учреждения «Тулькулинская основная школа отдела образования Бурабайского района»;
19
село Зеленый Бор, актовый зал государственного учреждения «Зеленоборская школа-гимназия отдела образования Бурабайского района»;
20
село Кымызынай, актовый зал государственного учреждения «Кымызынайская начальная школа отдела образования Бурабайского района»;
21
село Мадениет, актовый зал государственного учреждения «Мадениетская средняя школа имени Есмагамбета Исмаилова отдела образования Бурабайского района»;
22
село Жанаталап, актовый зал государственного учреждения «Жанаталапская основная школа отдела образования Бурабайского района»;
23
село Катарколь, улица Ленина 34, актовый зал государственного учреждения «Аппарат акима Катаркольского сельского округа Бурабайского района»;
24

Соснов селосы, Мектеп көшесі, 10/2, «Бурабай ауданының білім бөлімінің Соснов бастауыш мектебі» мемлекеттік мекемесінің акті залы;
25
Кенесары ауылы, Школьная көшесі, 57, «Бурабай ауданының білім бөлімінің Сәтпаев атындағы орта мектебі» мемлекеттік мекемесінің акті залы;
26
Баянбай ауылы, «Бурабай ауданының білім бөлімінің Баянбай ауылының орта мектебі» мемлекеттік мекемесінің акті залы;
27
Брусилов селосы, «Бурабай ауданының білім бөлімінің Брусилов бастауыш мектебі» мемлекеттік мекемесінің акті залы;
28
Атамекен ауылы, «Бурабай ауданының білім бөлімінің Атамекен ауылының орта мектебі» мемлекеттік мекемесінің акті залы;
29
Жасыл селосы, «Бурабай ауданының білім бөлімінің Жасыл ауылының негізгі мектебі» мемлекеттік мекемесінің акті залы;
30
Қаражар ауылы, «Бурабай ауданының білім бөлімінің Қаражар ауылының негізгі мектебі» мемлекеттік мекемесінің акті залы;
31
Жаңа жол селосы, «Бурабай ауданының білім бөлімінің Жаңа жол негізгі мектебі» мемлекеттік мекемесінің акті залы;
32
Жарқайың селосы, «Бурабай ауданының білім бөлімінің Жарқайың бастауыш мектебі» мемлекеттік мекемесінің акті залы;
33
Шиелі селосы, «Бурабай ауданының білім бөлімінің Шиелі бастауыш мектебі» мемлекеттік мекемесінің акті залы;
34
Наурызбай батыр ауылы, «Бурабай ауданының білім бөлімінің Наурызбай батыр атындағы орта мектебі» мемлекеттік мекемесінің акті залы;
35
Ұрымқай селосы, «Бурабай ауданының білім бөлімінің Ұрымқай орта мектебі» мемлекеттік мекемесінің акті залы;
36
Дмитриев селосы, «Бурабай ауданының білім бөлімінің Дмитриев негізгі мектебі» мемлекеттік мекемесінің акті залы;
37
Кіндікқарағай селосы, «Бурабай ауданының білім бөлімінің Кіндікқарағай орта мектебі» мемлекеттік мекемесінің акті залы;
38
Күлстан селосы, «Бурабай ауданының білім бөлімінің Күлстан бастауыш мектебі» мемлекеттік мекемесінің акті залы;
39
Қарашілік селосы, «Бурабай ауданының білім бөлімінің Қарашілік орта мектебі» мемлекеттік мекемесінің акті залы;
40
Красный Кордон селосы, «Ақмола облысының табиғи ресурстар және табиғатты пайдалануды реттеу басқармасының Ұрымқай орман шаруашылығы мемлекеттік мекемесі» мемлекеттік мекемесінің акті залы;
41
Успеноюрьев селосы, «Бурабай ауданының білім бөлімінің Успеноюрьев орта мектебі» мемлекеттік мекемесінің акті залы;
42
Николаев селосы, «Бурабай ауданының білім бөлімінің Кеңес Одағының батыры А.С. Куница атындағы Николаев орта мектебі» мемлекеттік мекемесінің акті залы;
43
Көрнекті селосы, «Бурабай ауданының білім бөлімінің Көрнекті бастауыш мектебі» мемлекеттік мекемесінің акті залы;
44
Ынталы селосы, «Бурабай ауданының білім бөлімінің Кіндікқарағай орта мектебі» мемлекеттік мекемесінің бастауыш мектебінің акті залы.

село Сосновка, улица Мектеп, 10/2, актовый зал государственного учреждения «Сосновская начальная школа отдела образования Бурабайского района»;
25
аул Кенесары, улица Школьная, 57, актовый зал государственного учреждения «Средняя школа имени Сатпаева отдела образования Бурабайского района»;
26
аул Баянбай, актовый зал государственного учреждения «Средняя школа аула Баянбай отдела образования Бурабайского района»;
27
село Брусиловка, актовый зал государственного учреждения «Брусиловская начальная школа отдела образования Бурабайского района»;
28
аул Атамекен, актовый зал государственного учреждения «Средняя школа аула Атамекен отдела образования Бурабайского района»;
29
село Жасыл, актовый зал государственного учреждения «Основная школа села Жасыл отдела образования Бурабайского района»;
30
аул Каражар, актовый зал государственного учреждения «Основная школа аула Каражар отдела образования Бурабайского района»;
31
село Жана-Жол, актовый зал государственного учреждения «Жана-Жольская основная школа отдела образования Бурабайского района»;
32
село Жаркайын, актовый зал государственного учреждения «Джаргаинская начальная школа отдела образования Бурабайского района»;
33
село Шиели, актовый зал государственного учреждения «Шиелинская начальная школа отдела образования Бурабайского района»;
34
аул Наурызбай батыра, актовый зал государственного учреждения «Средняя школа имени Наурызбай батыра отдела образования Бурабайского района»;
35
село Урумкай, актовый зал государственного учреждения «Урумкайская средняя школа отдела образования Бурабайского района»;
36
село Дмитриевка, актовый зал государственного учреждения «Дмитриевская основная школа отдела образования Бурабайского района»;
37
село Киндыккарагай, актовый зал государственного учреждения «Киндыккарагайская средняя школа отдела образования Бурабайского района»;
38
село Культстан, актовый зал государственного учреждения «Культстанская начальная школа отдела образования Бурабайского района»;
39
село Карашилик, актовый зал государственного учреждения «Карашиликская средняя школа отдела образования Бурабайского района»;
40
село Красный Кордон, актовый зал государственного учреждения «Урумкайское государственное учреждение лесного хозяйства Управления природных ресурсов и регулирования природопользования Акмолинской области»;
41
село Успеноюрьевка, актовый зал государственного учреждения «Успеноюрьевская средняя школа отдела образования Бурабайского района»;
42
село Николаевка, актовый зал государственного учреждения «Николаевская средняя школа имени Героя Советского Союза А.С.Куницы отдела образования Бурабайского района»;
43
село Корнекты, актовый зал государственного учреждения «Курнектинская начальная школа отдела образования Бурабайского района»;
44
село Ынталы, актовый зал начальной школы государственного учреждения «Киндыккарагайская средняя школа отдела образования Бурабайского района».