8 868
020
Оралмандарды уақытша орналастыру орталығын және Оралмандарды бейімдеу мен біріктіру орталығын материалдық-техникалық жарақтандыру және ұстау
2 198
271
Облыстың құрылыс басқармасы
5 100
003
Ішкі істер органдарының объектілерін дамыту
5 100
04
Бiлiм беру
11 241 760
1
Мектепке дейiнгi тәрбие және оқыту
843 989
261
Облыстың білім басқармасы
843 989
027
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырыстарын іске асыруға аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
593 028
045
Республикалық бюджеттен аудандық бюджеттерге (облыстық маңызы бар қалаларға) мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі ұйымдардың тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының көлемін ұлғайтуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
250 961
2
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру
2 822 817
260
Облыстың туризм, дене тәрбиесі және спорт басқармасы
1 263 117
006
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
1 263 117
261
Облыстың білім басқармасы
1 559 700
003
Арнайы білім беретін оқу бағдарламалары бойынша жалпы білім беру
771 973
006
Мамандандырылған білім беру ұйымдарында дарынды балаларға жалпы білім беру
519 307
048
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
118 813
04
2
261
058
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелерде лингафондық және мультимедиалық кабинеттер құруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
149 607
4
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру
2 743 564
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
186 617
043
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру мекемелерінде мамандар даярлау
186 617
261
Облыстың білім басқармасы
2 556 947
024
Техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарында мамандар даярлау
1 162 599
025
Орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарында мамандар даярлау
1 345 563
034
Техникалық және кәсіптік білім беретін оқу орындарында оқу-өндірістік шеберханаларды, зертханаларды жаңарты және қайта жабдықтау
25 000
047
Өндірістік оқытуды ұйымдастыру үшін техникалық және кәсіптік білім беретін ұйымдардың өндірістік оқыту шеберлеріне қосымша ақыны белгілеу
23 785
5
Мамандарды қайта даярлау және біліктіліктерін арттыру
692 446
252
Облыстық бюджеттен қаржыландырылатын атқарушы ішкі істер органы

8 868
020
Содержание и материально-техническое оснащение Центра временного размещения оралманов и Центра адаптации и интеграции оралманов
2 198
271
Управление строительства области
5 100
003
Развитие объектов органов внутренних дел
5 100
04
Образование
11 241 760
1
Дошкольное воспитание и обучение
843 989
261
Управление образования области
843 989
027
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
593 028
045
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования
250 961
2
Начальное, основное среднее и общее среднее образование
2 822 817
260
Управление туризма, физической культуры и спорта области
1 263 117
006
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
1 263 117
261
Управление образования области
1 559 700
003
Общеобразовательное обучение по специальным образовательным учебным программам
771 973
006
Общеобразовательное обучение одаренных детей в специализированных организациях образования
519 307
048
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования
118 813
04
2
261
058
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на создание лингафонных и мультимедийных кабинетов в государственных учреждениях начального, основного среднего и общего среднего образования
149 607
4
Техническое и профессиональное, послесреднее образование
2 743 564
253
Управление здравоохранения области
186 617
043
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального, послесреднего образования
186 617
261
Управление образования области
2 556 947
024
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального образования
1 162 599
025
Подготовка специалистов в организациях послесреднего образования
1 345 563
034
Обновление и переоборудование учебно-производственных мастерских, лабораторий учебных заведений технического и профессионального образования
25 000
047
Установление доплаты за организацию производственного обучения мастерам производственного обучения организаций технического и профессионального образования
23 785
5
Переподготовка и повышение квалификации специалистов
692 446
252
Исполнительный орган внутренних дел, финансируемый из областного бюджета

47 479
007
Кадрлардың біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау
47 479
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
34 992
003
Кадрлардың біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау
34 992
261
Облыстың білім басқармасы
609 975
010
Кадрлардың біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау
317 782
035
Педагогикалық кадрлардың біліктілігін арттыру үшін оқу жабдығын сатып алу
28 000
052
Жұмыспен қамту – 2020 бағдарламасын іске асыру шеңберінде кадрлардың біліктілігін арттыру, даярлау және қайта даярлау
264 193
9
Бiлiм беру саласындағы өзге де қызметтер
4 138 944
261
Облыстың білім басқармасы
973 175
04
9
261
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
63 128
004
Білім берудің мемлекеттік облыстық мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
19 469
005
Білім берудің мемлекеттік облыстық мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
23 191
007
Облыстық ауқымда мектеп олимпиадаларын, мектептен тыс іс-шараларды және конкурстар өткізу
116 064
011
Балалар мен жеткіншектердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
123 645
012
Дамуында проблемалары бар балалар мен жеткіншектердің оңалту және әлеуметтік бейімдеу
57 411
033
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдеріне аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
205 783
042
Үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз етуге аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
50 994
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
313 490
271
Облыстың құрылыс басқармасы
3 165 769
007
Білім беру объектілерін салуға және реконструкциялауға аудандар республикалық бюджеттен (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне берілетін нысаналы даму трансферттер
669 301
008
Білім беру объектілерін салуға және реконструкциялауға аудандар облыстық бюджеттен (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне берілетін нысаналы даму трансферттер
1 833 343
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
663 125
05
Денсаулық сақтау
17 658 353,6
1
Кең бейiндi ауруханалар
122 586
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
122 586
05
1
253
004
Республиқалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін медициналық көмекті қоспағанда, бастапқы медициналық-санитарлық көмек және денсаулық сақтау ұйымдары мамандарын жіберу бойынша стационарлық медициналық көмек көрсету

47 479
007
Повышение квалификации и переподготовка кадров
47 479
253
Управление здравоохранения области
34 992
003
Повышение квалификации и переподготовка кадров
34 992
261
Управление образования области
609 975
010
Повышение квалификации и переподготовка кадров
317 782
035
Приобретение учебного оборудования для повышения квалификации педагогических кадров
28 000
052
Повышение квалификации, подготовка и переподготовка кадров в рамках реализации Программы занятости 2020
264 193
9
Прочие услуги в области образования
4 138 944
261
Управление образования области
973 175
04
9
261
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
63 128
004
Информатизация системы образования в областных государственных учреждениях образования
19 469
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для областных государственных учреждений образования
23 191
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов областного масштаба
116 064
011
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
123 645
012
Реабилитация и социальная адаптация детей и подростков с проблемами в развитии
57 411
033
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
205 783
042
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому
50 994
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
313 490
271
Управление строительства области
3 165 769
007
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и реконструкцию объектов образования
669 301
008
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и реконструкцию объектов образования
1 833 343
037
Строительство и реконструкция объектов образования
663 125
05
Здравоохранение
17 658 353,6
1
Больницы широкого профиля
122 586
253
Управление здравоохранения области
122 586
05
1
253
004
Оказание стационарной медицинской помощи по направлению специалистов первичной медико-санитарной помощи и организаций здравоохранения, за исключением медицинских услуг, закупаемых центральным уполномоченным органом в области здравоохранения

1 468 005
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
948 801
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
537 429
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
221 350
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
316 079
261
Облыстың білім басқармасы
411 372
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
371 260
037
Әлеуметтік сауықтандыру
40 112
06
2
Әлеуметтiк көмек
89 379
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
89 379
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау көрсету
89 379
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
429 825
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
415 518
001
Жергілікті деңгейде облыстың жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету үшін және әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
64 994
007
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
4 646
037
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасының іс-шараларын іске асыруға республикалық бюджеттен аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне нысаналы ағымдағы трансферттері
289 155
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
56 723
265
Облыстың кәсіпкерлік және өнеркәсіп басқармасы
14 307
018
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасына қатысушыларды кәсіпкерлікке оқыту
14 307
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
13 242 939
1
Тұрғын үй шаруашылығы
8 557 629
271
Облыстың құрылыс басқармасы
8 557 629
014
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін салуға және (немесе) сатып алуға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
834 000
024
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін салуға және (немесе) сатып алуға облыстық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
718 523
027
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
6 367 000
07
1
271
031
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға облыстық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері

1 468 005
1
Социальное обеспечение
948 801
256
Управление координации занятости и социальных программ области
537 429
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа
221 350
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях)
316 079
261
Управление образования области
411 372
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
371 260
037
Социальная реабилитация
40 112
06
2
Социальная помощь
89 379
256
Управление координации занятости и социальных программ области
89 379
003
Социальная поддержка инвалидов
89 379
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
429 825
256
Управление координации занятости и социальных программ области
415 518
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
64 994
007
Капитальные расходы государственных органов
4 646
037
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию мероприятий Программы занятости 2020
289 155
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
56 723
265
Управление предпринимательства и промышленности области
14 307
018
Обучение предпринимательству участников Программы занятости 2020
14 307
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
13 242 939
1
Жилищное хозяйство
8 557 629
271
Управление строительства области
8 557 629
014
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
834 000
024
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
718 523
027
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
6 367 000
07
1
271
031
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры