"2011-2013 жылдарға арналған Ақтөбе қаласының бюджеті туралы" Ақтөбе қалалық мәслихатының 2010 жылғы 22 желтоқсандағы № 301 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облысының Ақтөбе қалалық мәслихатының 2011 жылғы 27 сәуірдегі № 351 шешімі. Ақтөбе облысы Ақтөбе қаласының Әділет басқармасында 2011 жылғы 10 мамырда № 3-1-154 тіркелді. Орындалу мерзімі аяқталуына байланысты күші жойылды - Ақтөбе облысы Ақтөбе қалалық мәслихатының 2012 жылғы 1 наурыздағы № 01-1/465 хаты
Ескерту. Орындалу мерзімі аяқталуына байланысты күші жойылды - Ақтөбе облысы Ақтөбе қалалық мәслихатының 2012.03.01 № 01-1/465 Хаты.
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 Заңының 6 бабының 1 тармағына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95-IV Бюджеттік кодексінің 104 бабының 5 тармағына, 106 бабының 2 тармағының 4 тармақшасына және 34 тармақтарына, 109 бабының 5 тармағына, «2011 – 2013 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» облыстық мәслихаттың 2010 жылғы 13 желтоқсандағы № 333 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Ақтөбе облыстық мәслихатының 2011 жылғы 13 сәуірдегі № 386 шешіміне сәйкес, Ақтөбе қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. «2011 - 2013 жылдарға арналған Ақтөбе қаласының бюджеті туралы» Ақтөбе қалалық мәслихатының 2010 жылғы 22 желтоқсандағы № 301 (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2011 жылғы 10 қаңтардағы № 3-1-147 санымен тіркелген, 2011 жылғы 18 қаңтардағы № 7-8 «Ақтөбе» және «Актюбинский вестник» газеттерінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1 тармақтағы:
1) тармақшадағы:
кірістер «25 209 628» сандары «26 223 990,1» сандарымен ауыстырылсын, оның ішінде:
трансферттер түсімдері «11 872 475» сандары «12 886 837,1» сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшадағы:
шығындар «27 580 795,8» сандары «28 419 098,4» сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшадағы:
бюджет тапшылығы «-2 441 167,8» сандары «-2 265 108,3» сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшадағы:
бюджет тапшылығын қаржыландыру «2 441 167,8» сандары «2 265 108,3» сандарымен ауыстырылсын.
2) 9 тармақтағы:
1 азат жол бөлігінде:
«290 697» сандары «346 262» сандарымен ауыстырылсын;
2 азат жол бөлігінде:
«500 000» сандары «662 361» сандарымен ауыстырылсын;
3 азат жол бөлігінде:
«522 443» сандары «722 443» сандарымен ауыстырылсын;
4 азат жол бөлігінде:
«204 466» сандары «154 466» сандарымен ауыстырылсын;
5 азат жол бөлігінде:
«488 745» сандары «647 587» сандарымен ауыстырылсын;
6 азат жол бөлігінде:

О внесении изменений и дополнений в решение маслихата города Актобе от 22 декабря 2010 года № 301 "О бюджете города Актобе на 2011-2013 годы"
Решение маслихата города Актобе Актюбинской области от 27 апреля 2011 года № 351. Зарегистрировано Управлением юстиции города Актобе Актюбинской области 10 мая 2011 года № 3-1-154. Утратило силу в связи истечением срока действия - письмо маслихата города Актобе Актюбинской области от 1 марта 2012 года № 01-1/465
Сноска. Утратило силу в связи истечением срока действия - письмо маслихата города Актобе Актюбинской области от 01.03.2012 № 01-1/465.
В соответствии с пунктом 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», пунктом 5 статьи 104, подпунктом 4 пункта 2, пунктами 3 и 4 статьи 106, пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95-IV, решением Актюбинского областного маслихата от 13 апреля 2011 года № 386 «О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата от 13 декабря 2010 года № 333 «Об областном бюджете на 2011-2013 годы», маслихат города Актобе РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата города Актобе «О бюджете города Актобе на 2011 - 2013 годы» от 22 декабря 2010 года № 301 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 10 января 2011 года за № 3-1-147, опубликованные в газетах «Актобе» и «Актюбинский вестник» от 18 января 2011 года № 7-8) следующие изменения и дополнения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы цифры «25 209 628» заменить цифрами «26 223 990,1»
в том числе по:
поступлениям трансфертов цифры «11 872 475» заменить цифрами «12 886 837,1»;
в подпункте 2):
затраты цифры «27 580 795,8» заменить цифрами «28 419 098,4»;
в подпункте 5):
дефицит бюджета цифры «-2 441 167,8» заменить цифрами «-2 265 108,3»;
в подпункте 6):
финансирование дефицита бюджета цифры «2 441 167,8» заменить цифрами «2 265 108,3».
2) в пункте 9:
в части абзаца 1:
цифры «290 697» заменить цифрами «346 262»;
в части абзаца 2:
цифры «500 000» заменить цифрами «662 361»;
в части абзаца 3:
цифры «522 443» заменить цифрами «722 443»;
в части абзаца 4:
цифры «204 466» заменить цифрами «154 466»;
в части абзаца 5:
цифры «488 745» заменить цифрами «647 587»;
в части абзаца 6:

«261 333» сандары «2 633» сандарымен ауыстырылсын;
10 азат жол бөлігінде:
«90 340» сандары «151 340» сандарымен ауыстырылсын;
және келесі мазмұндағы абзацтармен толықтырылсын:
«Ақтөбе қаласының елді мекендерін абаттандыруға және көгалдандыруға – 29 070 мың теңге»;
«білім беру мекемелеріне жалақы төлеуге – 36 111мың теңге»;
«мектепке дейінгі тәрбие беру және оқыту үшін ғимарат алуға– 50 000 мың теңге»;
«жаңадан іске қосылатын білім беру объектілерін күтіп-ұстауға – 91 680 мың теңге»;
«аз қамтылған азаматтарға тұрғын үй көмегіне – 50 000 мың теңге»;

цифры «261 333» заменить цифрами «2 633»;
в части абзаца 10:
цифры «90 340» заменить цифрами «151 340»;
и дополнить абзацами следующего содержания:
«29 070 тысяча тенге - на благоустройство и озеленение населенных пунктов города Актобе»;
«36 111 тысяча тенге - на выплату заработной платы учреждениям образования»;
«50 000 тысяча тенге - на приобретение зданий для дошкольного воспитания и обучения»;
«91 680 тысяча тенге - на содержание вновь вводимых объектов образования»;
«50 000 тысяча тенге - на жилищную помощь малообеспеченным гражданам»;

«Ұлы Отан соғысы мүгедектері мен қатысушыларына біржолғы материалдық көмек төлеуге – 4 733,1 мың теңге»;
«автокөлік жолдарын ағымдағы жөндеуге – 165 000 мың теңге».
3) Көрсетілген шешімдегі 1 қосымша осы шешімдегі 1 қосымшаға сәйкес редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2011 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Ақтөбе қалалық мәслихатының          Ақтөбе қалалық
сессия төрағасы             мәслихатының хатшысы
М. Әбдірахманова                 С. Шынтасова
Ақтөбе қалалық мәслихатының
кезектен тыс отыз бірінші
сессиясының 2011 жылғы 27 сәуірдегі
№ 351 шешіміне 1 қосымша
2011 жылға арналған Ақтөбе қаласының нақтыланған бюджеті
Санаты
Мөлшері (мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Кірістер атаулары

«4 733,1 тысяча тенге - на выплату единовременной материальной помощи инвалидам и участникам Великой Отечественной войны»;
«165 000 тысяча тенге - на текущий ремонт автомобильных дорог».
3) Приложение 1 к указанному решению изложить в редакции согласно приложения 1 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель сессии               Секретарь маслихата
маслихата города Актобе                 города Актобе
М. Абдрахманова                      С. Шинтасова
Приложение 1
к решению внеочередной
тридцать первой сессии
маслихата города Актобе
от 27 апреля 2011 года № 351
Уточненный бюджет города Актобе на 2011 год
Категория
Сумма (тыс. тенге)
Класс
Подкласс
Наименование доходов