Ақтөбе қаласы әкімдігінің 2010 жылғы 16 сәуірдегі № 968 "Ақтөбе қаласы мүгедектері үшін жұмыс орындарының квотасын белгілеу туралы" қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облысының Ақтөбе қалалық әкімдігінің 2011 жылғы 25 сәуірдегі № 966 қаулысы. Ақтөбе облысы Ақтөбе қаласының Әділет басқармасында 2011 жылғы 19 мамырда № 3-1-155 тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Ақтөбе қаласының әкімдігінің 2016 жылғы 22 тамыздағы № 3260 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Ақтөбе қаласының әкімдігінің 22.08.2016 № 3260 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 "Қазақстан Республикасының жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31, 37 баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 149 "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 7 бабына сәйкес қала әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Ақтөбе қаласы әкімдігінің 2010 жылғы 16 сәуірдегі № 968 "Ақтөбе қаласы мүгедектері үшін жұмыс орындарының квотасын белгілеу туралы" (Нормативтік құқықтық кесімдердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2010 жылғы 27 сәуірде № 3-1-132 болып тіркелген, 2010 жылғы 6 мамырдағы № 57-58 "Ақтөбе" және "Актюбинский вестник" газеттерінде жарияланған) қаулысына келесі өзгертулер мен толықтырулар енгізілсін:
қаулының атауындағы "мүгедектері" сөзі "белгіленген санаттағы тұлғалары" сөзімен ауыстырылсын,
қаулының кіріспесіндегі:
"мүгедектерді" сөзі "белгіленген санаттағы тұлғаларды" сөзімен ауыстырылсын;
"5-2) тармақшасына" саны мен сөзі "5-2), 5-5), 5-6) тармақшаларына" сандары мен сөзіне ауыстырылсын;
"және Ақтөбе облыстық әкімдігінің 2009 жылғы 5 қарашадағы № 326 "Халықты жұмыспен қамтуды көмек көрсету бойынша қосымша шаралар туралы" қаулысына сәйкес" сөзі алынып тасталсын;
1 тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"Ақтөбе қаласының жұмыс берушілеріне жұмыс орнының жалпы санынан жұмыс орындарының квотасы белгіленсін:
мүгедектер үшін 3 % көлемінде;
бас бостандығынан айыру жерінен босап шыққан тұлғалар және интернат мекемелерінің кәмелетке толмаған түлектері үшін 0,3% көлемінде".
2. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары С.М.Қалдығұловаға жүктелсін.
3. Осы шешім бірінші ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енеді.
Қала әкімі А.Мұхамбетов

О внесении изменений и дополнений в постановление акимата города Актобе от 16 апреля 2010 года № 968 "Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов города Актобе"
Постановление акимата города Актобе Актюбинской области от 25 апреля 2011 года № 966. Зарегистрировано Управлением юстиции города Актобе Актюбинской области 19 мая 2011 года № 3-1-155. Утратило силу постановлением акимата города Актобе Актюбинской области от 22 августа 2016 года № 3260
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Актобе Актюбинской области от 22.08.2016 № 3260.
В соответствии со статьями 31, 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 149 "О занятости населения", акимат города ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города Актобе от 16 апреля 2010 года № 968 "Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов города Актобе" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 27 апреля 2010 года за № 3-1-132, опубликованного в газетах "Актобе" и "Актюбинский вестник" от 6 мая 2010 года в № 57-58) следующие изменения и дополнения:
в наименовании постановления слово "инвалидов" заменить словами "лиц определенных категорий";
в преамбуле постановления:
слово "инвалидов" заменить словами "лиц определенных категорий";
слово и цифры "подпунктом 5-2)" заменить словом и цифрами "подпунктами 5-2), 5-5), 5-6)";
слова "и на основании постановления акимата Актюбинской области от 5 ноября 2009 года № 326 "О дополнительных мерах по содействию занятости населения" исключить;
пункт 1 изложить в новой редакции:
"Установить работодателям города Актобе квоту рабочих мест от общей численности рабочих мест:
для инвалидов в размере 3 %;
для лиц, освобожденных из мест лишения свободы и несовершеннолетних выпускников интернатных организаций в размере 0,3 %.".
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Актобе Калдыгулову С.М.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после первого официального опубликования.
Аким города А.Мухамбетов