"2011-2013 жылдарға арналған Ақтөбе қаласының бюджеті туралы" Ақтөбе қалалық мәслихатының 2010 жылғы 22 желтоқсандағы № 301 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысының Ақтөбе қалалық мәслихатының 2011 жылғы 4 қарашадағы № 403 шешімі. Ақтөбе облысы Әділет департаментінде 2011 жылғы 17 қарашада № 3-1-161 тіркелді. Орындалу мерзімі аяқталуына байланысты күші жойылды - Ақтөбе облысы Ақтөбе қалалық мәслихатының 2012 жылғы 1 наурыздағы № 01-1/465 хаты
Ескерту. Орындалу мерзімі аяқталуына байланысты күші жойылды - Ақтөбе облысы Ақтөбе қалалық мәслихатының 2012.03.01 № 01-1/465 Хаты.
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 Заңының 6 бабының 1 тармағына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95-IV Бюджеттік кодексінің 9 бабының 2 тармағына, 106 бабының 2 тармағының 4 тармақшасына, 109 бабының 5 тармағына және «2011 - 2013 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» облыстық мәслихаттың 2010 жылғы 13 желтоқсандағы № 333 шешіміне өзгерістер туралы» Ақтөбе облыстық мәслихатының 2011 жылғы 31 қазандағы № 432 шешіміне сәйкес, Ақтөбе қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. «2011 - 2013 жылдарға арналған Ақтөбе қаласының бюджеті туралы» Ақтөбе қалалық мәслихатының 2010 жылғы 22 желтоқсандағы № 301 (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2011 жылғы 10 қаңтардағы № 3-1-147 санымен тіркелген, 2011 жылғы 18 қаңтардағы № 7-8 «Ақтөбе» және «Актюбинский вестник» газеттерінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1 тармақтағы:
1) тармақшадағы:
кірістер «27 727 089,5» сандары «32 110 525,5» сандарымен ауыстырылсын, оның ішінде:
трансферттер түсімі «13 929 336, 5» сандары «18 312 772, 5» сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшадағы:
шығындар «29 760 669,5» сандары «34 144 105,5» сандарымен ауыстырылсын.
2) 6 тармақтағы:
1 азат жол бөлігінде:
«13 740» сандары «13 494» сандарымен ауыстырылсын;
3 азат жол бөлігінде:
«32 776» сандары «32 768» сандарымен ауыстырылсын;
6 азат жол бөлігінде:
«89 208» сандары «78 926» сандарымен ауыстырылсын;
3) 7 тармақтағы:
1 азат жол бөлігінде:
«109 200» сандары «46 800» сандарымен ауыстырылсын.
4) 7-1 тармақтағы:
2 азат жол бөлігінде:
«83 988» сандары «26 788» сандарымен ауыстырылсын.
5) 8 тармақтағы:
1 азат жол бөлігінде:
«62 108» сандары «441 424» сандарымен ауыстырылсын;
2 азат жол бөлігінде:
«5 393 000» сандары «7 601 744» сандарымен ауыстырылсын;
5 азат жол бөлігінде:

О внесении изменений в решение маслихата города Актобе от 22 декабря 2010 года № 301 "О бюджете города Актобе на 2011-2013 годы"
Решение маслихата города Актобе Актюбинской области от 4 ноября 2011 года № 403. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 17 ноября 2011 года № 3-1-161. Утратило силу в связи истечением срока действия - письмо маслихата города Актобе Актюбинской области от 1 марта 2012 года № 01-1/465
Сноска. Утратило силу в связи истечением срока действия - письмо маслихата города Актобе Актюбинской области от 01.03.2012 № 01-1/465.
В соответствии с пунктом 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», пунктом 2 статьи 9, подпунктом 4 пункта 2 статьи 106, пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95-IV и решением Актюбинского областного маслихата от 31 октября 2011 года № 432 «О внесении изменений в решение областного маслихата от 13 декабря 2010 года № 333 «Об областном бюджете на 2011-2013 годы», маслихат города Актобе РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата города Актобе «О бюджете города Актобе на 2011 - 2013 годы» от 22 декабря 2010 года № 301 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 10 января 2011 года за № 3-1-147, опубликованные в газетах «Актобе» и «Актюбинский вестник» от 18 января 2011 года № 7-8) следующие изменения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы цифры «27 727 089, 5» заменить цифрами «32 110 525, 5» в том числе по:
поступлениям трансфертов цифры «13 929 336, 5» заменить цифрами «18 312 772, 5»;
в подпункте 2):
затраты цифры «29 760 669, 5» заменить цифрами «34 144 105, 5».
2) в пункте 6:
в части абзаца 1:
цифры «13 740» заменить цифрами «13 494»;
в части абзаца 3:
цифры «32 776» заменить цифрами «32 768»;
в части абзаца 6:
цифры «89 208» заменить цифрами «78 926».
3) в пункте 7:
в части абзаца 1:
цифры «109 200» заменить цифрами «46 800».
4) в пункте 7-1:
в части абзаца 2:
цифры «83 988» заменить цифрами «26 788».
5) в пункте 8:
в части абзаца 1:
цифры «62 108» заменить цифрами «441 424»;
в части абзаца 2:
цифры «5 393 000» заменить цифрами «7 601 744»;
в части абзаца 5:

«2 000 000» сандары «3 925 512» сандарымен ауыстырылсын.
6) Көрсетілген шешімдегі 1 қосымша осы шешімдегі 1 қосымшаға сәйкес редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2011 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Ақтөбе қалалық                Ақтөбе қалалық
мәслихатының сессия төрағасы      мәслихатының хатшысы
Ә. Шайманов                  С. Шынтасова
Ақтөбе қалалық мәслихатының
кезектен тыс отыз бесінші

цифры «2 000 000» заменить цифрами «3 925 512».
6) Приложение 1 к указанному решению изложить в редакции согласно приложения 1 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель сессии               Секретарь маслихата
маслихата города Актобе                города Актобе
А. Шайманов                       С. Шинтасова
Приложение 1
к решению № 403 внеочередной
тридцать пятой сессии
маслихата города Актобе