Аудандық мәслихаттың 2010 жылғы 22 желтоқсандағы қабылданған № 212 "2011-2013 жылға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облысы Әйтеке би аудандық мәслихатының 2011 жылғы 16 наурыздағы № 233 шешімі. Ақтөбе облысы Әйтеке би ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 25 наурызда № 3-2-104 тіркелді. Қолданылу мерзімі аяқталуына байланысты күші жойылды - Ақтөбе облысы Әйтеке би аудандық мәслихатының 2012 жылғы 15 қарашадағы № 116 хатымен.
Ескерту. Қолданылу мерзімі аяқталуына байланысты күші жойылды - Ақтөбе облысы Әйтеке би аудандық мәслихатының 2012.11.15 № 116 Хатымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабының 1 тармағына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95 Бюджеттік Кодексінің 9 бабының 2 тармағына, 106 бабының 2 тармағының 4 тармақшасына және 4 тармағына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Аудандық мәслихаттың "2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы 2010 жылғы 22 желтоқсандағы № 212 (нормативтік-құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3-2-102 нөмірімен тіркелген, 2011 жылғы 27 қаңтарында аудандық "Жаналық жаршысы" газетінің № 5, 2011 жылғы 3 ақпанда аудандық "Жаналық жаршысы" газетінің № 6-7, 2011 жылғы 10 ақпанда аудандық "Жаналық жаршысы" газетінің № 8 сандарында жарияланған) шешіміне мындай толықтырулар мен өзгерістер енгізілсін:
1. 1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер
"3 538 880" деген цифрлар "3 554 232" деген цифрлармен
ауыстырылсын;
оның ішінде:
трансферттердің түсімдері бойынша
"3 136 530" деген цифрлар "3 151 882" деген цифрлармен
ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар
"3 538 880" деген цифрлар "3 637 606,7" деген цифрлармен ауыстырылсын;
3) тармақшасында:
таза бюджеттік кредит беру
"11 573" деген цифрлар "10 682" деген цифрлармен ауыстырылсын
оның ішінде:
бюджеттік кредиттерді өтеу
"0" деген цифрлар "891" деген цифрлармен ауыстырылсын
5) тармақшасында:
бюджет тапшылығы
"-11573" деген цифрлар "-94056,7" деген цифрлармен ауыстырылсын;
6) тармақшасында
бюджет тапшылығын қаржыландыру
"11573" деген цифрлар "94056,7" деген цифрлармен ауыстырылсын;
2. 12 тармағында:
2 тармақшасында "274 753,0" деген цифрлар "263 527,0" деген цифрлармен ауыстырылсын;
3 тармақшасында "6 500,0" деген цифрлар "8 500,0" деген цифрлармен ауыстырылсын;
4 тармақшасында "5 000,0" деген цифрлар "0" деген цифрлармен ауыстырылсын;
3. 13 тармағында:
8 тармақшасында "36357,0" деген цифрлар "65 935,0" деген цифрлармен ауыстырылсын;

О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 22 декабря 2010 года № 212 "О районном бюджете на 2011-2013 годы"
Решение маслихата Айтекебийского района Актюбинской области от 16 марта 2011 года № 233. Зарегистрировано Управлением юстиции Айтекебийского района Актюбинской области 25 марта 2011 года № 3-2-104. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо маслихата Айтекебийского района Актюбинской области от 15 ноября 2012 года № 116).
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо маслихата Айтекебийского района Актюбинской области от 15.11.2012 № 116).
В соответствии с пунктом 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 2 статьи 9, подпунктом 4 пункта 2 и пункта 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95 районный маслихат РЕШАЕТ:
1. Внести в решение районного маслихата "Об районном бюджете на 2011-2013 годы" 22 декабря 2010 года № 212 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3-2-102, опубликованное 27 января 2011 года в районной газете "Жаналык жарышысы" за № 5, от 3 февраля 2011 года в районной газете "Жаналык жарышысы" за № 6-7, от 10 февраля 2011 года в районной газете "Жаналык жарышысы" за № 8) следующие изменения и дополнения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы - цифры "3 538 880" заменить цифрами "3 554 232";
в том числе по:
поступлениям трансфертов
цифры "3 136 530" заменить цифрами "3 151 882";
в подпункте 2):
затраты
цифры "3 538 880" заменить цифрами "3 637 606,7";
в подпункте 3):
чистое бюджетное кредитование
цифры "11573,0" заменить цифрами "10682,0"
в том числе:
погашение бюджетных кредитов
цифры "0" заменить цифрами "891,0"
в подпункте 5):
дефицит бюджета
цифры "-11573" заменить цифрами "-94056,7";
в подпункте 6):
финансирование дефицита бюджета
цифры "11573" заменить цифрами "94056,7";
2. в пункте 12:
в подпункте 2) цифры "274 753" заменить цифрами "263 527";
в подпункте 3) цифры "6 500" заменить цифрами "8 500";
в подпункте 4) цифры "5 000" заменить цифрами "0";
3. в пункте 13:
под пункте 8) цифры "36 357" заменить цифрами "65 935";

215546,0
466
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
215546,0
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
17034,0
009
Ауданның (областык маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
2243,0
010
Аудандық (қалалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
2258,0
020
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
10433,0
023
Үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз ету
2100,0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
121699,0
2
Әлеуметтiк көмек
101951,0
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
3700,0
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
3700,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
98251,0
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
19319,0
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет және спорт мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
11205,0
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
960,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
34459,0
016
18 жасқа дейіні балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
31308,0
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз етуге, және ымдау тілі мамандарының, жеке көмекшілердің қызмет көрсету
1000,0
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
19748,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
19748,0
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
19148,0
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
600,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
93878,0
1
Тұрғын үй шаруашылығы
48932,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
300,0
004
Азматтардың жекелген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
300,0
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
300,0
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі

215546,0
466
037
Строительство и реконструкция объектов образования
215546,0
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района
17034,0
009
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района
2243,0
010
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
2258,0
020
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
10433,0
023
Обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому
2100,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
121699,0
2
Социальная помощь
101951,0
123
Аппарат акима района в города, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
3700,0
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
3700,0
451
Отдел занятости и социальных программ района
98251,0
002
Программа занятости
19319,0
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
11205,0
005
Государственая адресная социальная помощь
960,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
34459,0
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
31308,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
1000,0
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
19748,0
451
Отдел занятости и социальных программ района
19748,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
19148,0
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и и доставке пособий и других социальных выплат
600,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
93878,0
1
Жилищное хозяйство
48932,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района
300,0
004
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
300,0
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района