2012 жылдың қаңтарынан наурызына дейінгі кезеңде азаматтарды шақыру учаскесіне тіркеуді өткізуді ұйымдастыру және қамтамасыз ету туралы
Ақтөбе облысы Әйтеке би аудандық әкімінің 2011 жылғы 26 желтоқсандағы № 14 шешімі. Ақтөбе облысы Әділет департаментінде 2012 жылғы 20 қаңтарда № 3-2-127 тіркелді. Қолданылу мерзімі аяқталуына байланысты күші жойылды - Ақтөбе облысы Әйтеке би аудандық әкімінің 2012 жылғы 3 қазандағы № 8 шешімімен.
Ескерту. Қолданылу мерзімі аяқталуына байланысты күші жойылды - Ақтөбе облысы Әйтеке би аудандық әкімінің 2012.10.03 № 8 Шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі № 74 "Әскери міндеттілік және әскери қызмет туралы" Заңының 17 бабын, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 5 мамырдағы № 371 "Қазақстан Республикасындағы әскери міндеттілер мен әскерге шақырылушыларды әскери есепке алуды жүргізу тәртібі жөніндегі Ережені бекіту туралы" Қаулысын орындау үшін, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 33 бабына сәйкес Әйтеке би ауданының әкімі ШЕШІМ ЕТТІ:
1. 2012 жылдың қаңтарынан наурызына дейінгі кезеңде "Әйтеке би ауданының қорғаныс істері жөніндегі бөлімі" мемлекеттік мекемесінің шақыру учаскесіне тіркеу жылы 17 жасқа толатын, 1995 жылы туған еркек жынысты азаматтарды, сонымен қатар бұрын тіркеуден өтпеген, Әйтеке би ауданы аумағында тұрақты немесе уақытша тұратын ересек жастағы азаматтарды тіркеуден өткізу ұйымдастырылсын және қамтамасыз етілсін.
Тіркеу өткізу шараларын орындауға қатысты шығындар, жергілікті бюджет қаржылары есебінен жүзеге асырылсын.
2. Ұсынылсын:
1) Әйтеке би ауданы орталық ауруханасы (келісім бойынша) тіркеуді өткізу бойынша іс-шаралар жүргізсін;
2) Әйтеке би аудандық ішкі істер бөлімі (келісім бойынша) әскери міндеттерін орындаудан жалтарған адамдарды іздестіруді және ұстауды жүзеге асырсын.
3. Селолық округтер әкімдері тіркеуді өткізу кезеңінде әскер жасына дейінгілерді және шақырушыларды хабардар етуді, олардың дер кезінде "Әйтеке би ауданының қорғаныс істері жөніндегі бөлімі" мемлекеттік мекемесінің шақыру учаскесіне келуін қамтамасыз етсін.
4. "Әйтеке би ауданы қорғаныс істері жөніндегі бөлімі" мемлекеттік мекемесінің бастығы азаматтардың шақыру учаскесіне тіркелуін ұйымшылдықпен жүргізуді қамтамасыз ету шараларын қабылдасын. Тіркеу қорытындысы туралы 2012 жылдың 11 сәуірінде аудан әкіміне хабарласын.
5. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Т.Рахметовке және "Әйтеке би ауданы қорғаныс істері жөніндегі бөлімі" мемлекеттік мекемесінің бастығы Д.Танкиевке жүктелсін.

Об организации и обеспечении проведения приписки граждан к призывному участку в период с января по март 2012 года
Решение акима Айтекебийского района Актюбинской области от 26 декабря 2011 года № 14. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 20 января 2012 года № 3-2-127. Утратило силу в связи с истечением срока применения решением акима Айтекебийского района Актюбинской области от 3 октября 2012 года № 8.
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения решением акима Айтекебийского района Актюбинской области от 03.10.2012 № 8.
Во исполнение статьи 17 Закона Республики Казахстан от 8 июля 2005 года № 74 "О воинской обязанности и воинской службе", Постановления Правительства Республики Казахстан от 5 мая 2006 года № 371 "Об утверждении Правил о порядке ведения воинского учета военнообязанных и призывников Республики Казахстан", статьи 33 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" аким Айтекебийского района РЕШИЛ:
1. В период с января по март 2012 года организовать и обеспечить проведение приписки к призывному участку государственного учреждения "Отдел по делам обороны Айтекебийского района" граждан мужского пола 1995 года рождения, которым в год приписки исполняется 17 лет, а также граждан старших возрастов, не прошедших раннее приписку, проживающих постоянно или временно на территории Айтекебийского района.
Расходы, связанные с выполнением мероприятий по проведению приписки, осуществляются за счет средств местного бюджета.
2. Рекомендовать:
1) Айтекебийской центральной районной больнице (по согласованию) провести мероприятия по приписке;
2) Айтекебийскому районному отделу внутренних дел (по согласованию) осуществлять розыск и задержание лиц, уклоняющихся от выполнения воинской обязанности.
3. Акимам сельских округов в период проведения приписки организовать оповещение допризывников и обеспечить их своевременное прибытие на призывной участок государственного учреждения "Отдел по делам обороны Айтекебийского района".
4. Начальнику государственного учреждения "Отдел по делам обороны Айтекебийского района" принять меры по обеспечению организованного проведения приписки граждан к призывному участку. О результатах приписки информировать акима района к 11 апреля 2012 года.
5. Контроль за выполнением настоящего решения возложить на заместителя акима района Рахметова.Т и начальника государственного учреждения "Отдел по делам обороны Айтекебийского района" Танкиева Д.

6. Осы шешім алғашқы ресми жарияланғаннан кейін, күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан Әкімі
Е.Есенбаев

6. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня первого официального опубликования.
Аким района
Е.Есенбаев