Ақкөл ауылының көшелерге атау беру туралы
Ақтөбе облысы Әйтеке би ауданы Ақкөл ауылдық округі әкімінің 2011 жылғы 19 қыркүйектегі № 1 шешімі. Ақтөбе облысы Әйтеке би аудандық Әділет басқармасында 2011 жылғы 22 қыркүйекте № 3-2-114 тіркелді
Ескерту. Шешімнің деректемелерінде атауында және бүкіл мәтіні бойынша "селолық", "селосының", "село" сөздері тиісінше "ауылдық", "ауылының", "ауыл" сөздерімен ауыстырылды - Ақтөбе облысы Әйтеке би ауданы Ақкөл ауылдық округі әкімінің 30.05.2016 № 5 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35 бабы 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы № 4200 "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14-бабы 4) тармақшасына, халқының пікірін ескере отырып, Ақкөл ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Ақкөл ауылының көшелеріне келесі атаулары берілсін:
1) Абай
2) Жанқожа батыр
3) Әйтеке би
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау ауыл әкімі аппаратының бас маманы Т. Сағынғалиевқа жүктелсін.
3. Осы шешім алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ақкөл ауылдық округінің әкімі: Қ. Дүйсенбин

О наименовании улиц села Аккол
Решение акима Аккольского сельского округа Айтекебийского района Актюбинской области от 19 сентября 2011 года № 1. Зарегистрировано Управлением юстиции Айтекебийского района Актюбинской области 22 сентября 2011 года № 3-2-114
Сноска. В реквизитах, заголовке и по всему тексту решения на государственном языке слова "селолық", "селосының" "село" заменено соответственно словами "ауылдық", "ауылының", "ауыл" решением акима Аккольского сельского округа Айтекебийского района Актюбинской области от 30.05.2016 № 5 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года № 4200 "Об административно–территориальном устройстве Республики Казахстан" с учетом мнения населения, аким Аккольского сельского округа РЕШИЛ:
1. Присвоить следующие наименования улицам села Аккол:
1) Абая
2) Жанкожа батыр
3) Айтеке би
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на главного специалиста аппарата акима сельского округа Сагингалиева Т.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Аким Аккольского округа: К. Дуйсенбин