"2011-2013 жылға арналған аудандық бюджет туралы" Алға аудандық мәслихаттың 2010 жылғы 23 желтоқсандағы № 2 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облысы Алға аудандық мәслихатының 2011 жылғы 2 ақпандағы № 2 шешімі. Ақтөбе облысының Алға аудандық Әділет басқармасында 2011 жылғы 23 ақпанда № 3-3-120 тіркелді. Орындау мерзімі аяқталуына байланысты күші жойылды - Ақтөбе облысы Алға аудандық мәслихатының 2013 жылғы 30 қаңтардағы № 02-6/20 хатымен.
Ескерту. Орындау мерзімі аяқталуына байланысты күші жойылды - Ақтөбе облысы Алға аудандық мәслихатының 2013.01.30 № 02-6/20 Хатымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылдың 23 қаңтарындағы № 148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабының 1 тармағына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95 Бюджеттік Кодексінің 9 бабының 2 тармағына,104 бабының 5 тармағына, 106 бабының 2 тармағының 5 тармақшасына, 4 тармағына және облыстық мәслихаттың 2011 жылғы 21 қаңтардағы № 361 "2011-2013 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы 2010 жылғы 13 желтоқсандағы № 333 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" шешіміне сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Аудандық мәслихаттың 2010 жылғы 23 желтоқсандағы "2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3-3-116 тіркелген 2010 жылғы 18 қаңтарда "Жұлдыз-Звезда" газетінің № 3-4 жарияланған) № 2 шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1 тармақта
1) тармақшасында:
кірістер
"3 387 319" деген сандар "3 375 600" деген сандармен ауыстырылсын;
оның ішінде:
трансферттер түсімдері бойынша
"2 544 999" деген сандар "2 533 280" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар
"3 387 319" деген сандар "3 419 274,2" деген сандармен
ауыстырылсын;
3) тармақшасында
таза бюджеттік кредит беру
"13 352,8"деген сандар "13 352" деген сандармен ауыстырылсын;
оның ішінде:
бюджеттік кредиттерді өтеу
"890,2" деген сандар "891" деген сандармен ауыстырылсын;
5) тармақшасында:
бюджет тапшылығы
"13 352,8" деген сандар "-57 026,2" деген сандармен ауыстырылсын;
6) тармақшасында:
бюджет тапшылығын қаржыландыру
"13 352,8" деген сандар "57 026,2" деген сандармен ауыстырылсын.

О внесении изменений и дополнений в решение Алгинского районного маслихата от 23 декабря 2010 года № 2 "О районном бюджете на 2011-2013 годы"
Решение маслихата Алгинского района Актюбинской области от 2 февраля 2011 года № 2. Зарегистрировано Управлением юстиции Алгинского района Актюбинской области 23 февраля 2011 года за № 3-3-120. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо маслихата Алгинского района Актюбинской области от 30 января 2013 года № 02-6/20).
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо маслихата Алгинского района Актюбинской области от 30.01.2013 № 02-6/20).
В соответствии с пунктом 2 статьи 9 и статьи 104 пункта 5, статьи 106 пункта 2,подпункта 5, пункта 4 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95, со статьей 6, пункта 1 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решения областного маслихата от 21 января 2011 года № 361 "О внесений изменении и дополнений в решение областного маслихата от 13 декабря 2010 года № 333 "Об областном бюджете на 2011-2013 годы" районный маслихат РЕШАЕТ:
1. Внести в решение районного маслихата от 23 декабря 2010 года № 2 "О районном бюджете на 2011-2013 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3-3-116, опубликованное в газете "Жулдыз-Звезда" от 18 января 2011 года № 3-4) следующие изменения и дополнения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1:
доходы
цифры " 3 387 319" заменить цифрами "3 375 600";
в том числе:
по поступлениям трансфертов
цифры "2 544 999" заменить цифрами "2 533 280";
в подпункте 2:
затраты
цифры "3 387 319" заменить цифрами "3 419 274,2"
в подпункте 3:
чистое бюджетное кредитование
цифры "13 352,8" заменить цифрами "13 352";
в том числе
погашение бюджетных кредитов
цифры "890,2 " заменить цифрами "891";
в подпункте 5:
дефицит бюджета
цифры "13 352,8" заменить цифрами " – 57 026,2";
в подпункте 6:
финансирование дефицита бюджета
цифры "13 352,8" заменить цифрами "57 026,2";