2011 жылы аудан бойынша қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы
Ақтөбе облысы Алға ауданының әкімдігінің 2011 жылғы 4 наурыздағы № 118 қаулысы. Ақтөбе облысының Алға аудандық Әділет басқармасында 2011 жылғы 6 сәуірде № 3-3-122 тіркелді. Қолданылу мерзімі аяқталуына байланысты күші жойылды - Ақтөбе облысы Алға ауданының әкімі аппаратының 2013 жылғы 22 ақпандағы № 05-1/419 хатымен.
Ескерту. Қолданылу мерзімі аяқталуына байланысты күші жойылды - Ақтөбе облысы Алға ауданының әкімі аппаратының 2013.02.22 № 05-1/419 Хатымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31 бабының 1 тармағының 13) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 149 "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 7 бабының 5) тармақшасына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы "Халықты жұмыспен қамту туралы Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" № 836 қаулысына сәйкес Алға ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2011 жылы қоғамдық жұмыстар жүргізілетін ұйымдардың тізбесі бекітілсін № 1 қосымшаға сәйкес.
2. 2011 жылға арналған қоғамдық жұмыстардың түрлері мен көлемі бекітілсін № 2 қосымшаға сәйкес.
3. Қоғамдық жұмыстарға тартылған жұмыссыздардың еңбек ақысы Қазақстан Республикасының заңнамасымен 2011 жылға белгіленген ең төменгі еңбек ақы мөлшерінде белгіленсін.
4. "Алға аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" ММ (А.Нұржан) жұмыссыз азаматтарға қоғамдық жұмыстар ұйымдастырсын.
5. "Алға аудандық қаржы бөлімі" ММ (Т.Төлегенов) мен "Алға аудандық экономика, бюджеттік жоспарлау және кәсіпкерлік бөлімі" ММ (Г.Ахметова) белгіленген қаражат шегінде жұмыссыздарға ақылы қоғамдық жұмыс ұйымдастыру мақсатында қаржыландыруды аудан бюджетінен қамтамасыз етсін.
6. Алға ауданы әкімдігінің 2009 жылғы 8 желтоқсандағы № 416 "2010 жылы жұмыссыздарға ақылы қоғамдық жұмыстардың түрлерін бекіту және ұйымдастыру туралы" қаулысының (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізімінде № 3-3-97 болып тіркелген, 2010 жылғы 19 қаңтардағы № 3 "Жұлдыз-Звезда" газетінде жарияланған) күші жойылсын.
7. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары М.Аққағазовқа жүктелсін.
8. Осы қаулы алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі
Қ.Сарсенғалиев
Қосымша № 1
Алға ауданы әкімдігінің
2011 жылғы 4 наурыздағы
№ 118 қаулысымен бекітілді
2011 жылы қоғамдық жұмыстар жүргізілетін ұйымдардың тізбесі
"Алға қалалық округі әкімінің аппараты" ММ
"Бестамақ селолық округі әкімінің аппараты" ММ
"Бесқоспа селолық округі әкімінің аппараты" ММ
"Ильинка селолық округі әкімінің аппараты" ММ
"Қарабұлақ селолық округі әкімінің аппараты" ММ
"Қарағаш селолық округі әкімінің аппараты" ММ
"Қарақұдық ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
"Қарақобда селолық округі әкімінің аппараты" ММ
"Маржанбұлақ селолық округі әкімінің аппараты" ММ
"Сарыхобда селолық округі әкімінің аппараты" ММ
"Үшқұдық селолық округі әкімінің аппараты" ММ
"Тамды селолық округі әкімінің аппараты" ММ
"Тоқмансай селолық округі әкімінің аппараты" ММ
"Ақтөбе облысы Алға ауданы қорғаныс істері бөлімі" ММ
"Алға аудандық ішкі істер бөлімі" ММ
"Алға аудандық білім,дене шынықтыру және спорт бөлімі" ММ
"Алға ауданының мемлекеттік мұрағаты" ММ
"Алға Тазалық" КМК
"Алға аудандық орталық аурухана" МКҚК
"Ауыл шаруашылығы дақылдарының сорттарын сынау жөніндегі Ақтөбе облыстық инспектурасы" ММ
"Алға аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" ММ (жеке келісім-шарт бойынша)
Қосымша № 2
Алға ауданы әкімдігінің 2011 жылғы
4 наурыздағы № 118 қаулысымен бекітілген
2011 жылға арналған қоғамдық жұмыстардың түрлері мен көлемі
Қоғамдық жұмыстардың (жобаның) түрлері
Адам саны
Барлығы
1-тоқсан
2-тоқсан
3-тоқсан
4-тоқсан
1
2
3
4
5
6
7
1
"Тұрғын үй құрылысы, жөндеу және әлеуметтік мәдени объектілерді жөндеу" жобасы

Об организации общественных работ по району на 2011 год
Постановление акимата Алгинского района Актюбинской области от 4 марта 2011 года № 118. Зарегистрировано Управлением юстиции Алгинского района Актюбинской области 6 апреля 2011 года за № 3-3-122. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо аппарата акима Алгинского района Актюбинской области от 22 февраля 2013 года № 05-1/419).
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо аппарата акима Алгинского района Актюбинской области от 22.02.2013 № 05-1/419).
В соответствии с подпунктом 13 пункт 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 5 статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 149 "О занятости населения", Постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения" акимат Алгинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить перечень организации в которых будут проводиться общественные работы в 2011 году согласно приложения № 1.
2. Утвердить виды и объемы общественных работ на 2011 год согласно приложения № 2.
3. Размер оплаты труда безработных, занятых на общественных работах установить в сумме минимального размера заработной платы, установленной законодательством Республики Казахстан на 2011 год.
4. ГУ "Алгинский районный отдел занятости и социальных программ" (А.Нуржан) организовать общественные работы для безработных граждан.
5. ГУ "Алгинский районный отдел финансов" (Т.Тулегенов) и ГУ "Алгинский районный отдел экономики, бюджетного планирования и предпринимательства" (Г.Ахметова) выделить средства для организации общественных работ в пределах плана финансирования.
6. Признать утратившим силу постановление акимата Алгинского района № 416 от 8 декабря 2009 года "Об утверждении видов и организации общественных работ для безработных в 2010 году в Алгинском районе" (Зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3-3-97, опубликовано от 19 января 2010 года в газете "Жұлдыз-Звезда" № 3).
7. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района М.Аккагазова.
8. Данное постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня их офицального опубликования.
Аким района
К.Сарсенгалиев
Приложение № 1
Утверждено Акиматом Алгинского района
постановлением № 118 от 4 марта 2011 года
Перечень организации в которых будут проводиться общественные работы в 2011 году
ГУ "Аппарат акима Алгинского городского округа"
ГУ "Аппарат акима Бестамакского сельского округа"
ГУ "Аппарат акима Бескоспинского сельского округа"
ГУ "Аппарат акима Ильинского сельского округа"
ГУ "Аппарат акима Карабулакского сельского округа"
ГУ "Аппарат акима Карагашского сельского округа"
ГУ "Аппарат акима Каракудыкского аульного округа"
ГУ "Аппарат акима Карахобдинского сельского округа"
ГУ "Аппарат акима Маржанбулакского округа"
ГУ "Аппарат акима Сарыхобдинского сельского округа"
ГУ "Аппарат акима Ушкудыкского сельского округа"
ГУ "Аппарат акима Тамдинского сельского округа"
ГУ "Аппарат акима Токмансайского сельского округа"
ГУ "Отдел по делам обороны Алгинского района Актюбинской области"
ГУ "Алгинский районный отдел внутренних дел"
ГУ "Алгинский районный отдел образования, физической культуры и спорта"
ГУ "Алгинский районный государственный архив"
КГП "Алға Тазалық"
ГККП "Алгинская районная центральная больница"
ГУ "Актюбинская областная инспектура по сортировке сельскохозяйственных семян"
ГУ "Алгинский районный отдел занятости и социальных программ" (по индивидуальному договору)
Приложение 2
Утверждено постановлением № 118 Акимата
Алгинского районаот 4 марта 2011 года
Виды и объемы общественных работ на 2011 год
Виды (проекты)
общественных работ
Количество человек
Всего
1-квартал
2-квартал
3-квартал
4-квартал
1
2
3
4
5
6
7
1
Проект "Жилищное строительство, ремонт и ремонт социально культурных объектов"