Аудандық мәслихаттың 2010 жылғы 23 желтоқсандағы № 2 "2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Алға аудандық мәслихатының 2011 жылғы 27 қазандағы № 39 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2011 жылғы 11 қарашада № 3-3-132 тіркелді. Орындау мерзімі аяқталуына байланысты күші жойылды - Ақтөбе облысы Алға аудандық мәслихатының 2013 жылғы 30 қаңтардағы № 02-6/20 хатымен.
Ескерту. Орындау мерзімі аяқталуына байланысты күші жойылды - Ақтөбе облысы Алға аудандық мәслихатының 2013.01.30 № 02-6/20 Хатымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылдың 23 қаңтарындағы № 148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабының 1 тармағына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95 Бюджеттік Кодексінің 9 бабының 2 тармағына, 106 бабының 2 тармағының 4 тармақшасы және 4 тармағына, 109 бабының 5 тармағына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Аудандық мәслихаттың 2010 жылғы 23 желтоқсандағы № 2 "2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3-3-116 тіркелген 2010 жылғы 18 қаңтарда "Жұлдыз-Звезда" газетінің № 3-4 жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта
1) тармақшасында:
кірістер
"3 596 565" деген сандар "3 586 993,8" деген сандармен ауыстырылсын;
оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша
"847 523" деген сандар "845 344" деген сандармен ауыстырылсын;
салықтық емес түсімдер бойынша
"43 082" деген сандар "42 301" деген сандармен ауыстырылсын;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша
"1 715" деген сандар "4 675" деген сандармен ауыстырылсын;
трансферттер түсімдері бойынша
"2 704 245" деген сандар "2 694 673,8" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар
"3 639 568,2" деген сандар "3 630 697" деген сандармен ауыстырылсын;
4) тармақшасында:
қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо
"700" деген сандар "0" деген сандармен ауыстырылсын.
2. 10 тармақта:
"155 396" деген сандар "149 771" деген сандармен ауыстырылсын;
"107 453" деген сандар "110 003" деген сандармен ауыстырылсын;
"33 442" деген сандар "29 071,9" деген сандармен ауыстырылсын;
"20 000" деген сандар "19 563,9" деген сандармен ауыстырылсын;

О внесении изменений в решение районного маслихата от 23 декабря 2010 года № 2 "О районном бюджете на 2011-2013 годы"
Решение маслихата Алгинского района Актюбинской области от 27 октября 2011 года № 39. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 11 ноября 2011 года № 3-3-132. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо маслихата Алгинского района Актюбинской области от 30 января 2013 года № 02-6/20).
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо маслихата Алгинского района Актюбинской области от 30.01.2013 № 02-6/20).
В соответствии с пунктом 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", с пунктом 2 статьи 9, подпунктом 4 пункта 2 и пунктом 4 статьи 106, пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95 районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 23 декабря 2010 года № 2 "О районном бюджете на 2011-2013 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3-3-116, опубликованное в газете "Жулдыз-Звезда" от 18 января 2011 года № 3-4) следующие изменения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1:
доходы
цифры "3 596 565" заменить цифрами "3 586 993,8";
в том числе:
по налоговым поступлениям
цифры "847 523" заменить цифрами "845 344";
по неналоговым поступлениям
"43 082" заменить цифрами "42 301";
по поступления от продажи основного капитала
"1 715" заменить цифрами "4 675";
по поступлениям трансфертов
цифры "2 704 245" заменить цифрами "2 694 673,8";
в подпункте 2):
затраты
цифры "3 639 568,2" заменить цифрами "3 630 697";
в подпункте 4):
сальдо по операциям с финансовыми активами
цифры "700" заменить цифрами "0".
2. в пункте 10:
цифры "155 396" заменить цифры "149 771";
цифры "107 453" заменить цифры "110 003";
цифры "33 442" заменить цифры "29 071,9";
цифры "20 000" заменить цифры "19 563,9";