Аудандық мәслихаттың 2010 жылғы 24 желтоқсандағы № 154 "2011-2013 жылдарға арналған Байғанин ауданының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облысы Байғанин аудандық мәслихатының 2011 жылғы 16 ақпандағы № 168 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2011 жылғы 18 ақпанда № 3-4-108 тіркелді. Қолданылу мерзімі аяқталуына байланысты күші жойылды - Ақтөбе облысы Байғанин аудандық мәслихатының 2012 жылғы 7 ақпандағы № 05-11/197 хаты.
Ескерту. Қолданылу мерзімі аяқталуына байланысты күші жойылды - Ақтөбе облысы Байғанин аудандық мәслихатының 2012.02.07 № 05-11/197 Хаты.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының Заңының 6 бабына және Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95-IV Бюджет Кодексінің 9 бабының 2 тармағына, 104 бабының 5 тармағына және 106 бабының 2 тармағының 5 тармақшасына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Аудандық маслихаттың 2010 жылғы 24 желтоқсандағы № 154 "2011-2013 жылдарға арналған Байғанин ауданының бюджеті туралы" шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1 тармақта:
1) тармақшасында
кірістер
"2 113 387" деген сандар "2 109 887" деген сандармен ауыстырылсын;
оның ішінде:
трансферттердің түсімдері
"695 452" деген сандар "691 952" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында
шығындар
"2 113 387" деген сандар "2 266 960,2" деген сандармен ауыстырылсын;
3) тармақшасында
таза бюджеттік кредит беру
"19 227,7" деген сандар "26 353,9" деген сандармен ауыстырылсын;
оның ішінде:
бюджеттік кредиттер
"20 474" деген сандар "27 600,9" деген сандармен ауыстырылсын;
бюджеттік кредиттерді өтеу
"1 246,3" деген сандар "1 247" деген сандармен ауыстырылсын;
5) тармақшасында
бюджет тапшылығы (профициті)
"-19 227,7" деген сандар "-190 554" деген сандармен ауыстырылсын;
6) тармақшасында
бюджет тапшылығын қаржыландыру
(профицитін пайдалану)
"19 227,7" деген сандар "190 554" деген сандармен ауыстырылсын.
2) 5 тармақта
3 абзацтағы "10 000" деген сандар "6500" деген сандармен ауыстырылсын.

О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 24 декабря 2010 года № 154 "О бюджете Байганинского района на 2011-2013 года"
Решение маслихата Байганинского района Актюбинской области от 16 февраля 2011 года № 168. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 18 февраля 2011 года № 3-4-108. Утратило силу в связи с истечением срока действия - письмо маслихата Байганинского района Актюбинской области от 7 февраля 2012 года № 05-11/197.
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия - письмо маслихата Байганинского района Актюбинской области от 07.02.2012 № 05-11/197.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9, пунктом 5 статьи 104 и подпунктом 5 пункта 2 статьи 106 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95-IV и статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" маслихат района РЕШАЕТ:
1. Внести в решение районного маслихата от 24 декабря 2010 года № 154 "О бюджете Байганинского района на 2011-2013 годы" следующие изменения и дополнения:
1) в пункте 1
в подпункте 1)
доходы
цифры "2 113 387" заменить цифрами "2 109 887";
в том числе
поступление трансфертов
цифры "695 452" заменить цифрами "691 952";
в подпункте 2):
затраты
цифры "2 113 387" заменить цифрами "2 266 960,2";
в подпункте 3):
чистое бюджетное кредитование
цифры "19 227,7" заменить цифрами "26 353,9";
в том числе:
бюджетные кредиты
цифры "20 474" заменить цифрами "27 600,9";
погашение бюджетных кредитов
цифры "1 246,3" заменить цифрами "1 247";
в подпункте 5):
дефицит бюджета (профицит)
цифры "-19 227,7" заменить цифрами "-190 554";
в подпункте 6):
финансирование дефицита бюджета
(использование профицита)
цифры "19 227,7" заменить цифрами "190 554".
2) в пункте 5
в абзаце 3
цифры "10 000" заменить цифрами "6 500".