Аудандық мәслихаттың 2010 жылғы 24 желтоқсандағы № 154 "2011-2013 жылдарға арналған Байғанин ауданының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облысы Байғанин аудандық мәслихатының 2011 жылғы 26 шілдедегі № 184 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2011 жылғы 10 тамызда № 3-4-117 тіркелді. Қолданылу мерзімі аяқталуына байланысты күші жойылды - Ақтөбе облысы Байғанин аудандық мәслихатының 2012 жылғы 7 ақпандағы № 05-11/197 хаты.
Ескерту. Қолданылу мерзімі аяқталуына байланысты күші жойылды - Ақтөбе облысы Байғанин аудандық мәслихатының 2012.02.07 № 05-11/197 Хаты.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95-IV Бюджеттік Кодексінің 9 бабының 2 тармағына, 106 бабының 2 тармағының 4 тармақшасына, 4 тармағына, 109 бабының 5 тармағына және облыстық мәслихаттың 2011 жылғы 13 шілдедегі № 390 "Облыстық мәслихаттың 2010 жылғы 13 желтоқсандағы № 333 "2011-2013 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" шешіміне сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. "2011-2013 жылдарға арналған Байғанин ауданының бюджеті туралы" аудандық мәслихаттың 2010 жылғы 24 желтоқсандағы № 154 шешіміне (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3-4-107 санымен тіркелген, 2011 жылғы 13 қаңтарда № 2 "Жем-Сағыз" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1 тармақта:
1) тармақшасында
кірістер
"2 287 077,6" деген сандар "2 301 577,6" деген сандармен ауыстырылсын;
оның ішінде:
салықтық түсімдер
"1 499 713" деген сандар "1 509 713" деген сандармен ауыстырылсын;
трансферттердің түсімдері
"779 142,6" деген сандар "783 642,6" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында
шығындар
"2 435 650,8" деген сандар "2 450 150,8" деген сандармен ауыстырылсын;

О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 24 декабря 2010 года № 154 "О бюджете Байганинского района на 2011-2013 годы"
Решение маслихата Байганинского района Актюбинской области от 26 июля 2011 года № 184. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 10 августа 2011 года № 3-4-117. Утратило силу в связи с истечением срока действия - письмо маслихата Байганинского района Актюбинской области от 7 февраля 2012 года № 05-11/197.
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия - письмо маслихата Байганинского района Актюбинской области от 07.02.2012 № 05-11/197.
В соответствии статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" с пунктом 2 статьи 9, подпунктом 4 пункта 2, пунктом 4 статьи 106 и пунктом 5 статьи 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95-IV и решением № 390 областного маслихата от 13 июля 2011 года "О внесении изменении и дополнении в решение областного маслихата № 333 от 13 декабря 2010 года "Об областном бюджете на 2011-2013 годы" маслихат района РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата "О бюджете Байганинского района на 2011-2013 годы" от 24 декабря 2010 года № 154 (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов по № 3-4-107, опубликованное 13 января 2011 года в газете № 2 "Жем-Сағыз") следующие изменения и дополнения:
1) в пункте 1
в подпункте 1)
доходы
цифры "2 287 077,6" заменить цифрами "2 301 577,6";
в том числе
налоговые поступления
цифры "1 499 713" заменить цифрами "1 509 713";
поступление трансфертов
цифры "779 142,6" заменить цифрами "783 642,6";
в подпункте 2):
затраты
цифры "2 435 650,8" заменить цифрами "2 450 150,8";