Жарқамыс ауылдық округінің кейбір елді мекендерінің көшелеріне атаулар беру туралы
Ақтөбе облысы Байғанин ауданы Жарқамыс ауылдық округі әкімінің 2011 жылғы 12 қазандағы № 11 шешімі. Ақтөбе облысы Байғанин аудандық Әділет басқармасында 2011 жылғы 25 қазанда № 3-4-125 тіркелді.
Ескерту. Шешімнің атауында және бүкіл мәтін бойынша "селолық" деген сөздер тиісінше "ауылдық" деген сөзімен ауыстырылды - Ақтөбе облысы Байғанин ауданы Жарқамыс ауылдық округі әкімінің 12.11.2014 № 26 шешімімен (алғаш ресми жарияланғаннан күнінен кейін күнтізбелік 10 күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Ескерту. Атауы жаңа редакцияда - Ақтөбе облысы Байғанин ауданы Жарқамыс ауылдық округі әкімінің 31.07.2017 № 12 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Ескерту. Деректемелерінде қазақ тілінде "селолық" сөзі "ауылдық" деген сөзімен ауыстырылды, орыс тіліндегі мәтіні өзгермейді - Ақтөбе облысы Байғанин ауданы Жарқамыс ауылдық округі әкімінің 31.07.2017 № 12 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35 бабының 2 тармағына және Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы № 4200 "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14 бабының 4) тармақшасына және ауыл тұрғындарының пікірін ескере отырып, Жарқамыс ауылдық округі әкімі ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Жарқамыс ауылдық округінің кейбір елді мекендерінің көшелеріне келесідей атаулар берілсін:
Жарқамыс ауылында:
1) Жағалау
2) Орталық
3) Бәйге төбе
Ескерту. 1 тармаққа өзгерістер енгізілді - Ақтөбе облысы Байғанин ауданы Жарқамыс ауылдық округі әкімінің 31.07.2017 № 12 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
2. Ақтам ауылына
1) Орталық
2) Ақжар
3) Жағалау
3. Қаражар ауылына
1) Мәссағат
2) Орталық
3) Жағалау
4. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өз міндетіме аламын.
5. Осы шешім алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жарқамыс ауылдық округінің әкімі: С.Ә.Дербісов

О присвоении наименований улицам некоторых населенных пунктов Жаркамысского сельского округа
Решение акима Жаркамысского сельского округа Байганинского района Актюбинской области от 12 октября 2011 года № 11. Зарегистрировано Управлением юстиции Байганинского района Актюбинской области 25 октября 2011 года № 3-4-125.
Сноска. В заголовке и по всему тексту решения на государственном языке слово "селолық" заменено словом "ауылдық" решением акима Жаркамысского сельского округа Байганинского района Актюбинской области от 12.11.2014 № 26 (вводится в действие по истечении 10 календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Сноска. Заголовок – в редакции решения акима Жаркамысского сельского округа Байганинского района Актюбинской области от 31.07.2017 № 12 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Сноска. В реквизитах на казахском языке слово "селолық" заменено словом "ауылдық", текст на русском языке не меняется решением акима Жаркамысского сельского округа Байганинского района Актюбинской области от 31.07.2017 № 12 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" с подпунктом 4 статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года № 4200 "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом мнения населения, аким Жаркамысского сельского округа РЕШИЛ:
1. Присвоить следующие наименования улицам некоторых населенных пунктов Жаркамысского сельского округа:
в селе Жаркамыс:
1) Жағалау
2) Орталық
3) Бәйге төбе
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными решением акима Жаркамысского сельского округа Байганинского района Актюбинской области от 31.07.2017 № 12 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2. село Актам
1) Орталық
2) Ақжар
3) Жағалау
3. село Каражар
1) Мәссағат
2) Орталық
3) Жағалау
4. Контроль за исполнение настоящего решения беру на свою ответственность.
5. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования.
Аким Жаркамысского сельского округа: С.А.Дербисов