2012 жылдың қаңтарынан наурызына дейінгі кезеңде азаматтарды шақыру учаскесіне тіркеуді өткізуді ұйымдастыру және қамтамасыз ету туралы
Ақтөбе облысы Ырғыз аудандық әкімдігінің 2011 жылғы 5 желтоқсандағы № 11 шешімі. Ақтөбе облысы Әділет департаментінде 2011 жылғы 22 желтоқсанда № 3-5-150 тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Ырғыз аудандық әкімдігінің 2012 жылғы 30 мамырдағы № 1 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Ырғыз аудандық әкімдігінің 2012.05.30 № 1 Шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі № 74 «Әскери міндеттілік және әскери қызмет туралы» Заңының 17 бабын, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 5 мамырдағы № 371 «Қазақстан Республикасындағы әскери міндеттілер мен әскерге шақырылушыларды әскери есепке алуды жүргізу тәртібі жөніндегі Ережені бекіту туралы» Қаулысын орындау үшін, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 33 бабына сәйкес Ырғыз ауданының әкімі ШЕШІМ ЕТТІ:
1. 2012 жылдың қаңтарынан наурызына дейінгі кезеңде «Ырғыз ауданының қорғаныс істері жөніндегі бөлімі» мемлекеттік мекемесінің шақыру учаскесіне тіркеу жылы 17 жасқа толатын 1995 жылы туған еркек жынысты азаматтарды, сонымен қатар бұрын тіркеуден өтпеген, Ырғыз ауданы аумағында тұрақты немесе уақытша тұратын ересек жастағы азаматтарды тіркеуден өткізу ұйымдастырылсын және қамтамасыз етілсін.
Тіркеу өткізу шараларын орындауға байланысты шығындар, жергілікті бюджет қаржылары есебінен жүзеге асырылсын.
2. Ұсынылсын:
1) Ырғыз аудандық орталық ауруханасы (келісім бойынша) тіркеуді өткізу бойынша іс-шаралар жүргізсін.
2) Ырғыз аудандық iшкi iстер бөлiмi (келісім бойынша) әскери міндеттерін орындаудан жалтарған адамдарды iздестiруді және ұстауды жүзеге асырсын.
3. Селолық округтер әкімдері тіркеуді өткізу кезеңінде әскер жасына дейінгілерді және шақырушыларды хабардар етуді, олардың дер кезінде «Ырғыз ауданының қорғаныс істері жөніндегі бөлімі» мемлекеттік мекемесінің шақыру учаскесіне келуін қамтамасыз етсін.
4. «Ырғыз ауданының қорғаныс iстерi жөнiндегi бөлiмi» мемлекеттік мекемесінің бастығы азаматтардың шақыру учаскесiне тiркелуiн ұйымшылдықпен жүргiзудi қамтамасыз ету жөнiнде шаралар қабылдасын. Тiркеу қорытындысы туралы 2012 жылдың 11 сәуiрiнде аудан әкiмiне хабарласын.
5. Осы шешiмнiң орындалуын бақылау аудан әкiмiнiң орынбасары А.Шахинге және «Ырғыз ауданының қорғаныс iстерi жөнiндегi бөлiмi» мемлекеттік мекемесінің бастығы М.Ыбраевқа жүктелсiн.

Об организации и обеспечении проведения приписки граждан к призывному участку в период с января по март 2012 года
Решение акимата Иргизского района Актюбинской области от 5 декабря 2011 года № 11. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 22 декабря 2011 года № 3-5-150. Утратило силу решением акимата Иргизского района Актюбинской области от 30 мая 2012 года № 1
Сноска. Утратило силу решением акимата Иргизского района Актюбинской области от 30.05.2012 № 1.
Примечание РЦПИ.
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
Во исполнение статьи 17 Закона Республики Казахстан от 8 июля 2005 года № 74 «О воинской обязанности и воинской службе», Постановления Правительства Республики Казахстан от 5 мая 2006 года № 371 «Об утверждении Правил о порядке ведения воинского учета военнообязанных и призывников в Республике Казахстан», статьи 33 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» аким Иргизского района РЕШИЛ:
1. В период с января по март 2012 года организовать и обеспечить проведение приписки к призывному участку государственного учреждения «Отдел по делам обороны Иргизского района» граждан мужского пола 1995 года рождения, которым в год приписки исполняется 17 лет, а также граждан старших возрастов, не прошедших ранее приписку, проживающих постоянно или временно на территории Иргизского района.
Расходы, связанные с выполнением мероприятий по проведению приписки, осуществляются за счет средств местного бюджета.
2. Рекомендовать:
1) Иргизской центральной районной больнице (по согласованию) провести мероприятия по приписке.
2) Иргизскому районному отделу внутренних дел (по согласованию) осуществлять розыск и задержание лиц, уклоняющихся от выполнения воинской обязанности.
3. Акимам сельских округов период проведения приписки организовать оповещание допризывников и призывников и обеспечить их своевременное прибытие на призывной участок государственного учреждения «Отдел по делам обороны Иргизского района».
4. Начальнику государственного учреждения «Отдел по делам обороны Иргизского района» принять меры по обеспечению организованного проведения приписки граждан к призывному участку. О результатах приписки информировать акима района к 11 апреля 2012 года.
5. Контроль за выполнением настоящего решения возложить на заместителя акима района Шахина А. и начальника государственного учреждения «Отдел по делам обороны Иргизского района» Ибраева М.

6. Осы шешiм алғашқы ресми жарияланғаннан кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Аудан әкiмi                                М. ДУАНБЕКОВ

6. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования.
Аким района                                М. ДУАНБЕКОВ