Аудандық мәслихаттың 2010 жылғы 24 желтоқсандағы № 243 "2011-2013 жылдарға арналған Қарғалы ауданының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облысы Қарғалы аудандық мәслихатының 2011 жылғы 28 наурыздағы № 275 шешімі. Ақтөбе облысы Қарғалы аудандық Әділет басқармасында 2011 жылғы 13 сәуірде № 3-6-118 тіркелді. Қолдану мерзімі өтуіне байланысты күші жойылды - Ақтөбе облысы Қарғалы аудандық мәслихатының 2012 жылғы 4 мамырдағы № 03-14/68 хатымен.
Ескерту. Қолдану мерзімі өтуіне байланысты күші жойылды - Ақтөбе облысы Қарғалы аудандық мәслихатының 2012.05.04 № 03-14/68 Хатымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабының 1 тармағына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95-IV Бюджеттік Кодексінің 9 бабының 2 тармағына, 106 бабының 2 тармағының 4 тармақшасына, 109 бабының 5 тармағына сәйкес, сондай-ақ облыстық мәслихаттың 2011 жылғы 14 наурыздағы № 365 "Облыстық мәслихаттың 2010 жылғы 13 желтоқсандағы № 333 "2011-2013 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" шешімін жүзеге асыру мақсатында аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Аудандық мәслихаттың "2011-2013 жылдарға арналған Қарғалы ауданының бюджеті туралы" 2010 жылғы 24 желтоқсандағы № 243 (нормативтік құқықтық актілердің Мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 3-6-114 нөмірімен тіркелген, 2011 жылғы 20 қаңтардағы аудандық "Қарғалы" газетінің № 4-5 санында жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1 тармақтың:
1) тармақшасында:
кірістер "2 464 200" саны "2 518 572" санымен алмастырылсын,
оның ішінде:
трансферттердің түсімдері бойынша
"2 059 185" саны "2 113 557" санымен алмастырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар "2 520 415,3" саны "2 574 788,7" санымен алмастырылсын;
5) тармақшасында:
бюджет тапшылығы бойынша
"-73 128,3" саны "-73 129,7" санымен алмастырылсын;
6) тармақшасында:
бюджеттік тапшылығын қаржыландыру бойынша
"73 128,3" саны "73 129,7" санымен алмастырылсын.
2) 6 тармақтын:
1 қайырмасында "10 239" саны "11 950" санымен алмастырылсын;
және келесі мазмұндағы 8 қайырмасымен толықтырылсын:
"Мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі ұйымдардың тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы көлемін ұлғайтуға - 9 446 мың теңге".
3) келесі мазмұндағы 7-1 тармағымен толықтырылсын:
2011 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы бойынша жалпы сомасы 12 385 мың теңге ағымдағы нысаналы трансферттер түскені ескерілсін.
Көрсетілген ағымдағы трансферттер сомасын бөлу аудан әкімдігінің қаулысы негізінде жүзеге асырылады.

О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 24 декабря 2010 года № 243 "О бюджете Каргалинского района на 2011-2013 годы"
Решение маслихата Каргалинского района Актюбинской области от 28 марта 2011 года № 275. Зарегистрировано Управлением юстиции Каргалинского района 13 апреля 2011 года за № 3-6-118. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо маслихата Каргалинского района Актюбинской области от 4 мая 2012 года № 03-14/68).
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо маслихата Каргалинского района Актюбинской области от 04.05.2012 № 03-14/68).
В соответствии с пунктом 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пункта 2 статьи 9, подпункта 4 пункта 2 статьи 106, пункта 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95-IV и в целях реализации решения областного маслихата от 14 марта 2011 года № 365 "О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата от 13 декабря 2010 года № 333 "Об областном бюджете на 2011-2013 годы" районный маслихат РЕШАЕТ:
1. Внести в решение Каргалинского районного маслихата "О бюджете Каргалинского района на 2011-2013 годы" от 24 декабря 2010 года № 243 (зарегистрировано в Реестре Государственной регистрации нормативных правовых актов № 3-6-114, опубликовано за № 4-5 от 20 января 2011 года в районной газете "Қарғалы") следующие изменения и дополнения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы цифры "2 464 200" заменить цифрами "2 518 572",
в том числе:
по поступлениям трансфертов
цифры "2 059 185" заменить цифрами "2 113 557";
в подпункте 2):
затраты цифры "2 520 415,3" заменить цифрами "2 574 788,7";
в подпункте 5):
дефицит бюджета цифры
"-73 128,3" заменить цифрами "-73 129,7";
в подпункте 6):
финансирование дефицита бюджета
цифры "73 128,3" заменить цифрами "73 129,7".
2) в пункте 6:
в абзаце 1 цифры "10 239" заменить цифрами "11 950";
и дополнить абзацем 8 следующего содержания:
"9 446 тысяч тенге – на увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования".
3) дополнить пунктом 7-1 следующего содержания:
"Учесть в районном бюджете на 2011 год поступление целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на реализацию Программы занятости 2020 в общей сумме 12 385 тысяч тенге".
Распределение указанной суммы текущих трансфертов определяется на основании постановления акимата района.