Аудандық мәслихаттың 2010 жылғы 24 желтоқсандағы № 243 "2011-2013 жылдарға арналған Қарғалы ауданының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Қарғалы аудандық мәслихатының 2011 жылғы 4 қарашадағы № 327 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2011 жылғы 21 қарашада № 3-6-130 тіркелді. Қолдану мерзімі өтуіне байланысты күші жойылды - Ақтөбе облысы Қарғалы аудандық мәслихатының 2012 жылғы 4 мамырдағы № 03-14/68 хатымен.
Ескерту. Қолдану мерзімі өтуіне байланысты күші жойылды - Ақтөбе облысы Қарғалы аудандық мәслихатының 2012.05.04 № 03-14/68 Хатымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 “Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы” Заңының 6 бабының 1 тармағына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95 Бюджеттік Кодексінің 9 бабының 2 тармағына, 106 бабының 4 тармағына сәйкес және облыстық мәслихаттың 2011 жылғы 31 қазандағы № 432 “ 2010 жылғы 13 желтоқсандағы № 333 "2011-2013 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" шешімін іске асыру мақсатында аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Аудандық мәслихаттың "2011-2013 жылдарға арналған Қарғалы ауданының бюджеті туралы" 2010 жылғы 24 желтоқсандағы № 243 шешіміне (нормативтік-құқықтық актілерде № 3-6-114 болып Мемлекеттік тізілімде тіркеуден өткен, аудандық Қарғалы газетінің 2011 жылғы 20 қаңтардағы № 4-5 сандарында жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1 тармақтағы:
1) тармақшасындағы
кірістер-
"2 468 041,6" сандары "2 461 436,4" сандарымен ауыстырылсын, оның ішінде:
трансферттер түсімдері-
"2 063 026,6" сандары "2 056 421,4" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасындағы:
шығындар-
"2 524 258,3" сандары "2 517 653,1" сандарымен ауыстырылсын,
2) 6 тармақтағы:
3 азат жолы бөлігінде:
"4 097" сандары "4 096" сандарымен ауыстырылсын;
5 азат жолы бөлігінде:
"3 246,5" сандары "3 921,3" сандарымен ауыстырылсын;
7 азат жолы бөлігінде:
"8 165" сандары "6 886" сандарымен ауыстырылсын,
3) 8 тармақтағы:
5 азат жолы бөлігінде:
"6 000" сандары "0" санымен ауыстырылсын,
2. Көрсетілген шешімдегі 1 қосымша осы шешімдегі 1 қосымшаға сәйкес мазмұндалсын.

О внесении изменений в решение районного маслихата от 24 декабря 2010 года № 243 "О бюджете Каргалинского района на 2011-2013 годы"
Решение маслихата Каргалинского района Актюбинской области от 4 ноября 2011 года № 327. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 21 ноября 2011 года № 3-6-130. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо маслихата Каргалинского района Актюбинской области от 4 мая 2012 года № 03-14/68).
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо маслихата Каргалинского района Актюбинской области от 04.05.2012 № 03-14/68).
В соответствии с пунктом 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пункта 2 статьи 9, пункта 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95-IV в целях реализации решения областного маслихата от 31 октября 2011 года № 432 "О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата от 13 декабря 2010 года № 333 "Об областном бюджете на 2011-2013 годы" районный маслихат РЕШАЕТ:
1. Внести в решение районного маслихата "О бюджете Каргалинского района на 2011-2013 годы" от 24 декабря 2010 года № 243 (зарегистрировано в реестре Государственной регистрации нормативных правовых актов № 3-6-114, опубликовано за № 4-5 от 20 января 2011 года в районной газете "Қарғалы") следующие изменения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы-
цифры "2 468 041,6" заменить цифрами "2 461 436,4",
в том числе по:
поступлениям трансфертов-
цифры "2 063 026,6" заменить цифрами "2 056 421,4";
в подпункте 2):
затраты-
цифры "2 524 258,3" заменить цифрами "2 517 653,1".
2) в пункте 6:
в части абзаца 3:
цифры "4 097" заменить цифрами "4 096";
в части абзаца 5
цифры "3 246,5" заменить цифрами "3 921,3";
в части абзаца 7:
цифры "8 165" заменить цифрами "6 886".
3) в пункте 8:
в части абзаца 5:
цифры "6 000" заменить цифрой "0".
2. Приложения 1 к указанному решению изложить в редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.