Аудандық мәслихаттың 2010 жылғы 24 желтоқсандағы "2011-2013 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы" № 166 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облысы Қобда аудандық мәслихаттың 2011 жылғы 27 қаңтардағы № 185 шешімі. Ақтөбе облысы Қобда ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 16 ақпанда № 3-7-99 тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Қобда аудандық мәслихатының 2011 жылғы 20 желтоқсандағы № 250 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Қобда аудандық мәслихатының 2011.12.20 № 250 Шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95 Бюджеттік Кодексінің 104 бабының 5 тармағына, 106 бабының 2 тармағының 4) тармақшасына және 4 тармағына, облыстық мәслихаттың 2011 жылғы 21 қаңтардағы № 361 «Облыстық мәслихаттың 2010 жылғы 13 желтоқсандағы № 333 «2011-2013 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» шешіміне сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Нормативтік құқықтық кесімдері мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3-7-98 тіркелген, 2011 жылғы 27 қаңтарда «Қобда» газетінің № 4 жарияланған аудандық мәслихаттың 2010 жылғы 24 желтоқсандағы «2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» № 166 шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер
«3 129 846" деген цифрлар «3 248 839» деген цифрлармен ауыстырылсын;
оның ішінде:
трансферттер түсімдері бойынша
«2 880 831» деген цифрлар «2 999 824» деген цифрлармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар
«3 129 846» деген цифрлар «3 262 010,4» деген цифрлармен ауыстырылсын;
3) Таза бюджеттік кредит беру
«21 008,7» деген цифрлар «21 008» деген цифрлармен ауыстырылсын;
оның ішінде:
бюджеттік кредиттерді өтеу
«1 246,3» деген цифрлар «1 247» деген цифрлармен ауыстырылсын;
5) бюджет тапшылығы
«-21 008,7» деген цифрлар «-34 179,4» деген цифрлармен ауыстырылсын;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру
«21 008,7» деген цифрлар «34 179,4» деген цифрлармен ауыстырылсын.
2) 8 тармақтағы
3 абзацтын бөлігінде:
«452 425» деген цифрлар «121 618» деген цифрлармен ауыстырылсын;
және мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
«Сумен жабдықтау жүйесін дамытуға – 337 033 мың теңге»
3) 9 тармақтағы
3 абзацтын бөлігінде:
«80 976» деген цифрлар «100 380» деген цифрлармен ауыстырылсын;
5 абзацтын бөлігінде:
«1 667» деген цифрлар «8 167» деген цифрлармен ауыстырылсын;
6 абзацтын бөлігінде:

О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата № 166 от 24 декабря 2010 года "О районном бюджете на 2011-2013 годы"
Решение маслихата Кобдинского района Актюбинской области от 27 января 2011 года № 185. Зарегистрировано Управлением юстиции Кобдинского района Актюбинской области 16 февраля 2011 года № 3-7-99. Утратило силу решением маслихата Кобдинского района Актюбинской области от 20 декабря 2011 года № 250
Сноска. Утратило силу решением маслихата Кобдинского района Актюбинской области от 20.12.2011 № 250.
В соответствии с подпунктом 1) пунктом 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года № 148, пунктом 5 статьи 104, подпунктом 4) пункта 2 и пунктом 4 статьи 106 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95, решением областного маслихата «О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата от 13 декабря 2010 года № 333 «Об областном бюджете на 2011-2013 годы» от 21 января 2011 года № 361 районный маслихат РЕШАЕТ:
1. Внести в решение районного маслихата от 24 декабря 2010 года № 166 «О районном бюджете на 2011-2013 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации 17 января 2011 года № 3-7-98, опубликовано в газете «Кобда» от 27 января 2011 года № 4),следующие изменения и дополнения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы
цифры «3 129 846» заменить цифрами «3 248 839», в том числе по:
поступлениям трансфертов
цифры «2 880 831» заменить цифрами «2 999 824»;
в подпункте 2):
затраты
цифры «3 129 846» заменить цифрами «3 262 010,4»;
в подпункте 3):
чистое бюджетное кредитование
цифры «-21 008,7» заменить цифрами «-21 008 »,
в том числе:
погашение бюджетных кредитов
цифры «1 246,3» заменить цифрами «1 247»;
в подпункте 5):
дефицит бюджета
цифры «-21 008,7» заменить цифрами «-34 179,4»;
в подпункте 6):
финансирование дефицита бюджета
цифры «21 008,7» заменить цифрами «34 179,4».
2) в пункте 8
в части абзаца 3
цифру «452 425 » заменить цифрами «121 618»;
дополнить абзацем следующего содержания:
«на развитие системы водоснабжения – 337 033 тысяч тенге»;
3) в пункте 9
в части абзаца 3:
цифру «80 976 » заменить цифрами «100 380»;
в части абзаца 5:
цифру «1 667 » заменить цифрами «8 167»;
в части абзаца 6:

«111 856» деген цифрлар «144 226» деген цифрлармен ауыстырылсын;
және мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
«білім мекемелерін күрделі және ағымдағы жөндеуге – 54 493 мың теңге».
4) көрсетілген шешімдегі 1 қосымша осы шешімдегі 1 қосымшаға сәйкес редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2011 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа еңгізіледі.
Аудандық мәслихат               Аудандық мәслихаттың
сессиясының төрағасы                хатшысы
Д.КӨПЕСОВ                     І.ҚОБЛАНОВ
Аудандық мәслихаттың 2010 жылғы
24 желтоқсандағы № 166 шешіміне
1 қосымша
Аудандық мәслихаттың 2011 жылғы
27 қаңтардағы № 185 шешіміне
1 қосымша
2011 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сомасы, мың
теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Кірістер атауы
І. Кірістер

цифру «111 856 » заменить цифрами «144 226»;
дополнить абзацем следующего содержания:
«на проведение капитального и текущего ремонта школ - 54 493 тысяч тенге».
4) приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель сессии                  Секретарь
районного маслихата             районного маслихата
Д.КОПЕСОВ                             И.КОБЛАНОВ
Приложение 1
к решению сессии районного маслихата
от 24 декабря 2010 года № 166
Приложение 1
к решению сессии районного маслихата
от 27 января 2011 года № 185
Районный бюджет на 2011 год
категория
Сумма,
тыс.тенге
класс
подкласс
Наименование
І. Поступления