Қоғамдық жұмыстарды жергілікті бюджеттің есебінен ұйымдастыру және оның көлемі туралы
Ақтөбе облысы Қобда аудандық әкімдігінің 2011 жылғы 17 ақпандағы № 63 қаулысы. Ақтөбе облысы Қобда ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 9 наурызда № 3-7-105 тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Қобда ауданының әкімінің аппаратының 2012 жылғы 19 наурыздағы № 340 хаты
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Қобда ауданының әкімінің аппаратының 2012.03.19 № 340 Хаты.
Қазақстан Республикасының 31 бабының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы» Заңының, Қазақстан Республикасының Заңының 7 бабы 5 тармақшасы20 бабына «Халықты жұмыспен қамту туралы» және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836, қаулысына сәйкес аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

Об организации и объемах общественных работ за счет средств местного бюджета
Постановление акимата Кобдинского района Актюбинской области от 17 февраля 2011 года № 63. Зарегистрировано Управлением юстиции Кобдинского района Актюбинской области 9 марта 2011 года № 3-7-105. Утратило силу - письмо аппарата акима Кобдинского района Актюбинской области от 19 марта 2012 года № 340
Сноска. Утратило силу - письмо аппарата акима Кобдинского района Актюбинской области от 19.03.2012 № 340.
В соответсвии ст. 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», п.п. 5 ст. 7, ст. 20 Закона Республики Казахстан № 149 «О занятости населения» и Постановления Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Қоғамдық жұмыстар жүргізілетін ұйымдардың тізбесі, қоғамдық жұмыстардың түрлері, қатысушылардың еңбекақыларының мөлшері және оларды қаржыландыру көздері № 1№ 2 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. «Қобда аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі» мемлекеттік мекемесі жұмыссыздардың қоғамдық жұмыстарға тартылуын қамтамасыз етсін.
3. «Қобда аудандық экономика, бюджеттік жоспарлау және кәсіпкерлік бөлімі» мемлекеттік мекемесі қоғамдық жұмыстарға қаржыны жергілікті бюджет есебінен қаржыландыруды қамтамасыз етуді жүзеге асырсын.

1. Утвердить перечень организаций, в которых будут проводиться общественные работы, виды общественных работ, размеры оплаты труда участников и источники их финансирования согласно приложениям № 1 и № 2.
2. Государственному учереждению «Кобдинский районный отдел занятости и социальных программ» обеспечить привлечение безработных к общественным работам.
3. Государственному учереждению «Кобдинский районный отдел экономики, бюджетного планирования и предпринимательства» обеспечить осуществление финансирования общественных работ за счет средств местного бюджета.

4. Аудан әкімдігінің 2010 жылғы 15 қаңтардағы № 18 «Қоғамдық жұмысты қаржыландыру, қоғамдық ақылы жұмысты ұйымдастыру» қаулысын (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3-7-83 нөмерімен тіркелген. 2010 жылдың 4 наурыздағы № 9 «Қобда» газетінде ресми жарияланған) Қобда ауданының әкімдігінің қаулысы күші жойылсын деп танылсын.
5. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің осы мәселені жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.

4. Признать утратившим силу постановление акимата Кобдинского района от 15 января 2010 года № 18 « О финансировании общественных работ, организации общественно – оплачиваемых работ» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3-7-83, опубликовано от 4 марта 2010 года за № 9 в газета «Кобда »).
5. Контроль за исполнение настоящего постановления возложить на заместителя акима района курирующего данный вопрос.

6. Осы қаулы алғаш ресми жарияланғаннан кейін он күн тізбелік өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкiмi:                    Л.Исмағамбетова
Аудан әкімдігінің
"17" 02 2011 жылғы № 63 қаулысына
№ 1 қосымша
Қобда ауданында 2011 жылы ақылы қоғамдық Жұмыстары туралы
Р/с Қоғамдық жұмастардың түрлері Қамтылған жұмыссыздар саны Шарт бойынша жұмыстардың көлемі (мың теңге)
Барлығы: I тоқсан II тоқсан III тоқсан IY тоқсан Барлығы: I тоқсан II тоқсан III тоқсан IY тоқсан

6. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования.
Аким района                        Л.Исмагамбетова
Приложение № 1
к постановлению районного акимата
№ 63 от "17" февраля 2011 года
Кобдинский район Об организации и объемах общественных работ на
2011 год
Р/с Виды общественных работ Количество безработных Количество работающих по договору (тыс. тенге)
Всего: I квартал II квартал III квартал IY квартал Всего: I квартал II квартал III квартал IY квартал

17. «Сөгәлі ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
18. «Терісаққан ауылы әкімшілік-аумақтық бірлігінің әкімі аппараты» ММ
19. «Аудандық білім және дене тәрбиесі спорт бөлімі» ММ
20. «Аудандық ішкі саясат бөлімі» ММ
21. «Аудандық қорғаныс істері бөлімі» ММ
22. Аудандағы «Шұғыла» бала бақшасы
23. «Қобда ауданы әкімінің аппараты» ММ
24. Отбасы үлгісіндегі балалар үйі
25. «Аудандық экономика, бюджеттік жоспарлау және кәсіпкерлік бөлімі» ММ
26. «Аудандық қаржы бөлімі» ММ
27. «Аудандық тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы,жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі» ММ
28. «Аудандық сәулет және қала құрылысы бөлімі» ММ
29. «Қобда аудандық ауылшаруашылық және ветеренария бөлімі» ММ
30. «Орман шаруашылығы бөлімі» ММ
31. «Аудандық мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі» ММ
32. «Аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарлама бөлімі» ММ

17. ГУ «Аппарат акима Сугалинского аульного округа»
18. ГУ «Аппарат акима Терсакканского аульного округа»
19. ГУ «Отдел оброзования и спорта»
20. ГУ «Отдел внутренней политики»
21. ГУ «Отдел по делам обороны»
22. ГККП «Детский сад Шугыла»
23. ГУ «Аппарат акима Кобдинского района»
24. ГУ «Детский дом»
25. ГУ «Отдел экономики, бюджетного планирования и предпринемательства»
26. ГУ «Отдел финансов»
27. ГУ «Отдел коммунального хозяйства ЖКХ»
28. ГУ «Отдел строительства и архитектуры»
29. ГУ «Отдел сельского хозяйства и ветеренарии»
30. ГУ «Отдел лесного хозяйства»
31. ГУ «Отдел культуры и развития языка»
32. ГУ «Отдел занятости и социальных программ»