Аудандық мәслихаттың 2010 жылғы 24 желтоқсандағы "2011-2013 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы" № 166 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облысы Қобда аудандық мәслихатының 2011 жылғы 28 сәуірдегі № 204 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2011 жылғы 13 мамырда № 3-7-107 тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Қобда аудандық мәслихатының 2011 жылғы 20 желтоқсандағы № 250 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Қобда аудандық мәслихатының 2011.12.20 № 250 Шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95-IV Бюджеттік Кодексінің 9 бабының 2 тармағына, 106 бабының 2 тармағы 4 тармақшасына, 109 бабының 5 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6 бабының 1 тармағына және ««2011-2013 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» облыстық мәслихаттың 2010 жылғы 13 желтоқсандағы № 333 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар  енгізу туралы» облыстық мәслихаттың 2011 жылғы 13 сәуірдегі № 386 шешіміне сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Нормативтік құқықтық кесімдері мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3-7-98 тіркелген, 2011 жылғы 27 қаңтарда «Қобда» газетінің № 4 жарияланған аудандық мәслихаттың 2010 жылғы 24 желтоқсандағы «2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» № 166 шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар еңгізілсін:
1) 1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер «3 363 432»деген цифрлар «3 447 997,6»деген цифрлармен ауыстырылсын;
оның ішінде:
трансферттер түсімдері бойынша «3 114 417» деген цифрлар «3 198 982,6» деген цифрлармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар «3 376 619,6»деген цифрлар «3 461 185,2» деген цифрлармен ауыстырылсын.
2) 6 тармақта:
9 абзацтын бөлігінде:
«9 594» деген цифрлар «9 276» деген цифрлармен ауыстырылсын;
3) 9 тармақта:
1 абзацтын бөлігінде:
«12 619» деген цифрлар «13 381» деген цифрлармен ауыстырылсын;
4 абзацтын бөлігінде:
«3 530» деген цифрлар «27 530» деген цифрлармен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы абзацтармен толықтырылсын:
«Егіндыбұлақ ауылында демалыс паркін салуға 22 614 мың теңге»;
«Ауданның елді мекендерін абаттандыруға және көгалдандыруға 12 387 мың теңге»;
«Автокөлік жолдарын ағымдағы жөндеуге 25 000 мың теңге»;

О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата № 166 от 24 декабря 2010 года "О районном бюджете на 2011-2013 годы"
Решение маслихата Кобдинского района Актюбинской области от 28 апреля 2011 года № 204. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 13 мая 2011 года № 3-7-107. Утратило силу решением маслихата Кобдинского района Актюбинской области от 20 декабря 2011 года № 250
Сноска. Утратило силу решением маслихата Кобдинского района Актюбинской области от 20.12.2011 № 250.
В соответствии пунктом 2 статьи 9, подпунктом 4 пункта 2 статьи 106 и пунктом 5 статьи 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95-IV, с пунктом 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и решения областного маслихата от 13 апреля 2011 года № 386 «О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата от 13 декабря 2010 года № 333 «Об областном бюджете на 2011-2013 годы»» районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата «О районном бюджете на 2011-2013 годы» от 24 декабря 2010 года № 166 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 17 января 2011 года за № 3-7-98, опубликованное в газете «Кобда» от 27 января 2011 года № 4) следующие изменения и дополнения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы цифры «3 363 432» заменить цифрами «3 447 997,6», в том числе по:
поступлениям трансфертов цифры «3 114 417» заменить цифрами «3 198 982,6»;
в подпункте 2):
затраты цифры «3 376 619,6» заменить цифрами «3 461 185,2».
2) в пункте 6
в части абзаца 9:
цифру «9 594» заменить цифрами «9 276»;
3) в пункте 9
в части абзаца 1:
цифру «12 619» заменить цифрами «13 381»;
в части абзаца 4:
цифру «3 530» заменить цифрами «27 530»
дополнить абзацами следующего содержания:
«на строительство парка отдыха в селе Егиндыбулак 22 614 тысяч тенге»
«на благоустройство и озеленение сел района 12 387 тысяч тенге»
«на текущий ремонт автомобильных дорог 25 000 тысяч тенге»

«Ұлы Отан соғысы мүгедектері мен қатысушыларына біржолғы ақшалай көмек төлеуге 120,6 мың теңге».
4) көрсетілген шешімдегі 1 қосымша осы шешімдегі 1 қосымшаға сәйкес редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2011 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа еңгізіледі.
Аудандық мәслихат                Аудандық мәслихаттың
сессиясының төрағасы                     хатшысы
Д.ЖИЕНБЕКОВА                     Л.ИСМАҒАМБЕТОВА
Аудандық мәслихаттың 2010 жылғы
24 желтоқсандағы № 166 шешіміне
1 ҚОСЫМША
Аудандық мәслихаттың 2011 жылғы
28 сәуірдегі № 204 шешіміне
1 ҚОСЫМША
2011 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Кірістер атауы
І. Кірістер

«на единовременную денежную помощь участникам и инвалидам Великой Отечественной войны 120,6 тысяч тенге».
4) приложение 1 к указанному решению изложить в редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель сессии                      Секретарь
районного маслихата                 районного маслихата
Д.ЖИЕНБЕКОВА                       Л.ИСМАГАМБЕТОВА
Приложение 1
к решению сессии районного маслихата
от 24 декабря 2010 года № 166
Приложение 1
к решению сессии районного маслихата
от 28 апреля 2011 года № 204
Районный бюджет на 2011 год
категория
Сумма, тыс.тенге
класс
подкласс
Наименование
І. Поступления