Кандидаттарға сайлаушылармен кездесі үшін үй-жайларды беру туралы
Ақтөбе облысы Қобда аудандық әкімдігінің 2011 жылғы 28 қарашадағы № 263 қаулысы. Ақтөбе облысы Әділет департаментінде 2011 жылғы 9 желтоқсанда № 3-7-135 тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Қобда ауданының әкімінің аппаратының 2012 жылғы 19 наурыздағы № 340 хаты
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Қобда ауданының әкімінің аппаратының 2012.03.19 № 340 Хаты.
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі № 2464 «Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы» Конституциялық Заңының 28 бабының 4 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін – өзі басқару туралы» Заңының 31 бабына сәйкес аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Кандидаттарға сайлаушылармен кездесу үшiн шарттық негiзде үй-жайлар қосымшаға сәйкес берiлсiн.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкiмiнiң орынбасары Б. Елеусіноваға жүктелсiн.
3. Осы қаулы алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                               А. Жүсібалиев
Келісілді:
Аудандық аумақтық сайлау
комиссиясының төрағасы                    А. Сафиянов
Аудан әкімдігінің
2011 жылғы 28 қарашадағы
№ 263 қаулысына қосымша
Кандидаттарға сайлаушылармен кездесуге берілетін үй-жайлар
Ауылдық округтарының атауы
Орналасқан жері
Мекен - жайы
1
Ақырап
Мәдениет үйі
Ақырап ауылы
2
Бегалы
«Қазақстанға 30 жыл» ЖШС
Калиновка ауылы
3
Бестау
«Бестау» ЖШС
Бестау ауылы
4
Бұлақ
Мәдениет үйі
Әлия ауылы
Орта мектебі
Талдысай ауылы
Орта мектебі
Бұлақ ауылы
5
Білтабанов ат.
Ауылдық клубы
Білтабанов ауылы
Ауылдық клубы
Косөткел ауылы
Бастауыш мектебі
Байтақ ауылы
6
Жарық
Ауылдық клубы
Жарық ауылы
Бастауыш мектебі
Ортақ ауылы
Негізгі мектебі
Қанай ауылы
7
Жарсай
Ауылдық клубы
Жарсай ауылы
Ауылдық клубы
Қарағанды ауылы
Ауылдық клубы
Ақсай ауылы
8
Жиренқопа
Орта мектебі
Жиренқопа ауылы
9
Жаңаталап
Ауылдық клубы
Жаңаталап ауылы
10
Исатай
Ауылдық клубы
Жарсай ауылы
11
Қобда
Орман шаруашылығы
Қобда ауылы
№ 15 кәсіптік техникалық лицейі
Қобда ауылы
Музыкалық мектебі
Қобда ауылы
12
Құрсай
Ауылдық клубы
Құрсай ауылы
13
Қызылжар
Орта мектебі
Қызылжар ауылы
Ауылдық клубы
Қаракемер ауылы
14
Құрманов ат.
Орта мектебі
Егіндібұлақ ауылы
Ауылдық клубы
Бегалы ауылы
15
Өтек
Ауылдық клубы
Өтек ауылы
16
Сарбұлақ
Мектеп балабақшасы
Сарбұлақ ауылы
17
Сөгәлі
Ауылдық клубы
Сөгәлі ауылы
Негізгі мектебі
Қоғалы ауылы
Негізгі мектебі
Кок үй ауылы
18
Терісаққан
Ауылдық клубы
Терісаққан ауылы

О предоставлении помещений для встреч кандидатов с избирателями
Постановление акимата Кобдинского района Актюбинской области от 28 ноября 2011 года № 263. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 9 декабря 2011 года № 3-7-135. Утратило силу - письмо аппарата акима Кобдинского района Актюбинской области от 19 марта 2012 года № 340
Сноска. Утратило силу - письмо аппарата акима Кобдинского района Актюбинской области от 19.03.2012 № 340.
В соответствии с пунктом 4 статьи 28 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года № 2464 «О выборах в Республике Казахстан», статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Предоставить кандидатам на договорной основе помещения для встреч с избирателями согласно приложению.
2. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима района Елеусинову Б.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования.
Аким района                              А. Джусибалиев
Согласовано:
Председатель районной
территориальной комиссии                 А. Сафиянов
Приложение к постановлению
акимата района
от 28 ноября 2011 года № 263
Помещения, предоставляемые кандидатам для встреч с избирателями
Наименования аульных округов
Место нахождение
Адрес
1
Акырапский
Дом культуры
село Акырап
2
Бегалинский
ТОО «ЗО лет Казахстана»
село Калиновка
3
Бестауский
ТОО «Бестау»
село Бестау
4
Булакский
Патриотический центр
село Алия
Средняя школа
село Талдысай
Средняя школа
село Бұлақ
5
им. Бильтабанова
Сельский клуб
село им. Бильтабанова
Сельский клуб
село Кусуткуль
Начальная школа
село Байтак
6
Жарыкский
Сельский клуб
село Жарық
Начальная школа
село Ортак
Основная школа
село Канай
7
Жарсайский
Сельский клуб
село Жарсай
Сельский клуб
село Караганды
Сельский клуб
село Аксай
8
Жиренкопинский
Средняя школа
село Жиренкопа
9
Жанаталапский
Сельский клуб
село Жанаталап
10
Исатайский
Сельский клуб
село Жарсай
11
Кобдинский
Лесное хозяйство
село Кобда
Профессиональный технический лицей № 15
село Кобда
Музыкальная школа
село Кобда
12
Курсайский
Сельский клуб
село Курсай
13
Кызылжарский
Средняя школа
село Кызылжар
Сельский клуб
село Каракемер
14
им. Курманов
Средняя школа
село Егиндыбулак
Сельский клуб
село Бегала
15
Отекский
Сельский клуб
село Отек
16
Сарбулакский
Школа - сад
село Сарбулак
17
Сугалинский
Сельский клуб
село Сугала
Основная школа
село Когала
Основная школа
село Кок - уй
18
Терисаккан
Сельский клуб
село Терисаккан