Жарық ауылдық округінің елді мекендерінің көшелеріне атау беру және атауларын өзгерту туралы
Ақтөбе облысы Қобда ауданы Жарық ауыл округі әкімінің 2011 жылғы 19 шілдедегі № 7 шешімі. Ақтөбе облысы Қобда аудандық Әділет басқармасында 2011 жылғы 17 тамызда № 3-7-127 тіркелді.
Ескерту. Шешімнің атауы жаңа редакцияда - Ақтөбе облысы Қобда ауданы Жарық ауылдық округі әкімінің 18.02.2015 № 2 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Ескерту. Деректемелерінде орыс тілінде өзгеріс енгізілді, қазақ тіліндегі мәтіні өзгермейді - Ақтөбе облысы Қобда ауданы Жарық ауылдық округі әкімінің 06.04.2017 № 6 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35 бабына, Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14 бабының 4) тармақшасына сәйкес және Жарық ауылдық округі тұрғындары конференциясының 2011 жылғы 31 мамырдағы № 1 хаттамасы негізінде, Қобда ауданының Жарық ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
Ескерту. Кіріспе жаңа редакцияда – Ақтөбе облысы Қобда ауданы Жарық ауылдық округі әкімінің 06.04.2017 № 6 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
1. Қанай ауылының көшелеріне төмендегі атау берілсін:
1) Қуаныш Бекеев көшесі;
2) Қобыланды батыр көшесі.
2. Ащығара ауылының көшесіне төмендегі атау берілсін:
1) Басығара Баядилов көшесі.
3. Ортақ ауылының көшелеріне төмендегі атау берілсін:
1) Достық көшесі;
2) Жақан Мұқатов көшесі.
4. Жаманкөл ауылының көшесіне төмендегі атау берілсін:
1) Шәріп Иржанов көшесі
5. Жарық ауылының келесі көшелерінің атауы өзгертілсін:
1) Степная көшесіне – Абдолла Жанзақов көшесі;
2) Тоқтар Аубакиров көшесіне – Астана көшесі;
3) Строительная көшесіне – Алия Молдағұлова көшесі;
4) Октябрь көшесіне – Желтоқсан көшесі;
5) Комсомольская көшесіне – Қайрат Рысқұлбеков көшесі;
6) Зеленая көшесіне – Әжіғали Орынбаев көшесі;
7) Новая көшесіне – Балдай Танабаев көшесі;
8) Мира көшесіне – Мұқан Тәжіғұлов көшесі.
6. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күннен он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ауыл округінің әкімі Е.Мухамедгалиев

О наименовании и переименовании улиц населенных пунктов Жарыкского сельского округа
Решение акима Жарыкского сельского округа Кобдинского района Актюбинской области от 19 июля 2011 года № 7. Зарегистрировано Управлением юстиции Кобдинского района Актюбинской области 17 августа 2011 года № 3-7-127.
Сноска. В заголовке и по всему тексту решения слова "аульного", "аула" заменены соответственно словами "сельского", "села" решением акима Жарыкского сельского округа Хобдинского района Актюбинской области от 18.02.2015 № 2 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Сноска. В реквизиты внесено изменение на русском языке, текст на казахском языке не меняется решением акима Жарыкского сельского округа Кобдинского района Актюбинской области от 06.04.2017 № 6 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" и на основании протокола конференции жителей Жарыкского сельского округа от 31 мая 2011 года № 1, аким Жарыкского сельского округа Кобдинского района РЕШИЛ:
Сноска. Преамбула – в редакции решения акима Жарыкского сельского округа Кобдинского района Актюбинской области от 06.04.2017 № 6 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
1. Присвоить наименование улицам села Канай:
1) улица Куаныш Бекеева;
2) улица Кобыланды батыра.
2. Присвоить наименование улице села Ащыгара:
1) улица Басыгара Баядилова.
3. Присвоить наименование улице села Ортак:
1) улица Достык;
2) улица Жакана Мукатова.
4. Присвоить наименование улице села Жаманкол:
1) улица Шарипа Иржанова.
5. Переименовать следующие улицы села Жарык:
1) улицу Степная – в улицу Абдулла Жанзакова;
2) улицу Токтара Аубакирова – в улицу Астана;
3) улицу Строительная – в улицу Алии Молдагуловой;
4) улицу Октябрь – в улицу Желтоксан;
5) улицу Комсомольская – в улицу Кайрата Рыскулбекова;
6) улицу Зеленая – в улицу Ажигали Орынбаева;
7) улицу Новая - в улицу Балдая Танабаева;
8) улицу Мира – в улицу Мукана Тажигулова.
6. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня первого официального опубликования.
Аким сельского округа Е. Мухамедгалиев