Аудандық мәслихаттың 2010 жылғы 24 желтоқсандағы № 199 "2011-2013 жылдарға арналған Мәртөк ауданының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облысы Мәртөк аудандық мәслихатының 2011 жылғы 20 сәуірдегі № 234 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2011 жылғы 12 мамырда № 3-8-130 тіркелді. Қолданылу мерзімі аяқталуына байланысты күші жойылды - Ақтөбе облысы Мәртөк аудандық мәслихатының 2012 жылғы 14 наурыздағы № 28 хаты.
Ескерту. Қолданылу мерзімі аяқталуына байланысты күші жойылды - Ақтөбе облысы Мәртөк аудандық мәслихатының 2012.03.14 № 28 Хаты.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95 Бюджет кодексінің 9 бабының 2 тармағына, 106 бабының 2 тармағының 4) тармақшасына және облыстық мәслихаттың 2011 жылғы 13 сәуірдегі № 386 "Облыстық мәслихаттың 2010 жылғы 13 желтоқсандағы № 333 "2011-2013 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" шешіміне сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Аудандық мәслихаттың "2011-2013 жылдарға арналған Мәртөк ауданының бюджеті туралы" 2010 жылғы 24 желтоқсандағы № 199 шешіміне (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркелген № 3-8-122, 2011 жылғы 3 ақпанда "Мәртөк тынысы" газетінің № 6-7 жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер
"3 203 744" деген цифрлар "3 239 838,8" деген цифрлармен ауыстырылсын, оның ішінде:
трансферт түсімдері бойынша
"2 797 914" деген цифрлар "2 834 008,8" деген цифрлармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар
"3 256 353,1" деген цифрлар "3 292 447,9" деген цифрлармен ауыстырылсын;
2) 9 тармақта
5 абзацтың бөлігінде:

О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 24 декабря 2010 года № 199 "О бюджете Мартукского района на 2011-2013 годы"
Решение маслихата Мартукского района Актюбинской области от 20 апреля 2011 года № 234. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 12 мая 2011 года № 3-8-130. Утратило силу в связи с истечением срока действия - письмо маслихата Мартукского района Актюбинской области от 14 марта 2012 года № 28.
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия - письмо маслихата Мартукского района Актюбинской области от 14.03.2012 № 28.
В соответствии подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года № 148, пунктом 2 статьи 9, подпунктом 4) пункта 2 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95 и решением областного маслихата "О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата от 13 декабря 2010 года № 333 "Об областном бюджете на 2011-2013 годы" от 13 апреля 2011 года № 386 районный маслихат РЕШАЕТ:
1. Внести в решение районного маслихата "О бюджете Мартукского района на 2011-2013 годы" от 24 декабря 2010 года № 199 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3-8-122, опубликованное 3 февраля 2011 года в газете "Мәртөк тынысы" № 6-7) следующие изменения и дополнения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы
цифры "3 203 744" заменить цифрами " 3 239 838,8", в том числе по:
поступлениям трансфертов
цифры "2 797 914" заменить цифрами "2 834 008,8";
в подпункте 2):
затраты
цифры "3 256 353,1" заменить цифрами "3 292 447,9";
2) в пункте 9:
в части абзаца 5:

"14 271" деген цифрлар "15 200" деген цифрлармен ауыстырылсын;
3) 9 тармақ мынадай мазмұндағы абзацтармен толықтырылсын:
"Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне біржолғы материалдық көмек төлеуге – 165,8 мың теңге";
"Хлебодаровка селосында 50 орындық бала-бақшаны күрделі жөндеуге – 35 000 мың теңге".
2. Көрсетілген шешімдегі 1 және 5 қосымшалар жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешім 2011 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат сессиясының
төрағасы - мәслихат хатшысы
А.Смағұлов

цифры "14 271" заменить цифрами "15 200";
3) пункт 9 дополнить абзацами следующего содержания:
"на выплату единовременной материальной помощи инвалидам и участникам Великой Отечественной войны – 165,8 тысяч тенге";
"на капитальный ремонт детского сада на 50 мест в селе Хлебодаровка – 35 000 тысяч тенге".
2. Приложения 1 и 5 к указанному решению изложить в новой редакции.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель сессии районного
маслихата - секретарь маслихата
А.Исмагулов
Приложение 1
к решению районного маслихата

147 213,0
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
96 499,0
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
96 499,0
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
50 714,0
008
Ауданның (областык маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
5 127,0
009
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдістемелік кешендерді сатып алу және жеткізу
7 053,0
010
Аудандық (қалалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
174,0
011
Ауданның (областык маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелеріне жұмыстағы жоғары көрсеткіштері үшін гранттарды табыс ету
6 370,0
020
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
14 062,0
023
Үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз ету
5 011,0
025
Мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі білім беру ұйымдардың тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы көлемін ұлғайту
12 917,0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
163 403,8
2
Әлеуметтiк көмек
149 465,8
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
14 074,0
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
14 074,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
135 391,8
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
22 872,0
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет және спорт мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
9 699,0
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
1 498,0
006
Тұрғын үй көмегі
500,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
68 778,8
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
182,0
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
23 828,0
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз етуге және ымдау тілі мамандарының, жеке көмекшілердің қызмет көрсету
1 618,0
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
6 416,0
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
13 938,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі

147 213,0
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
96 499,0
037
Строительство и реконструкция объектов образования
96 499,0
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
50 714,0
008
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования района (города областного значения)
5 127,0
009
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
7 053,0
010
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
174,0
011
Присуждение грантов государственным учреждениям образования района (города районного значения) за высокие показатели работы
6 370,0
020
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка сироты (детей-сирот) и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
14 062,0
023
Обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому
5 011,0
025
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования
12 917,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
163 403,8
2
Социальная помощь
149 465,8
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
14 074,0
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
14 074,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
135 391,8
002
Программа занятости
22 872,0
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта, проживающим в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
9 699,0
005
Государственная адресная социальная помощь
1 498,0
006
Жилищная помощь
500,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
68 778,8
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
182,0
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
23 828,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
1 618,0
023
Обеспечение деятельности центров занятости
6 416,0
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
13 938,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)