Әлеуметтік жұмыс орындарын ұйымдастыру және қаржыландыру туралы
Ақтөбе облысы Мәртөк аудандық әкімдігінің 2011 жылғы 26 мамырдағы № 172 қаулысы. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2011 жылғы 10 маусымда № 3-8-131 тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Мәртөк аудандық әкімдігінің 2012 жылғы 12 наурыздағы № 75 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Мәртөк аудандық әкімдігінің 2012.03.12 № 75 Қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 31 бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 149 «Халықты жұмыспен қамту туралы» Заңының 7 бабының 5-4 тармақшасына918-1 баптарына сәйкес, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

Об организации и финансировании социальных рабочих мест
Постановление акимата Мартукского района Актюбинской области от 26 мая 2011 года № 172. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 10 июня 2011 года № 3-8-131. Утратило силу постановлением акимата Мартукского района Актюбинской области от 12 марта 2012 года № 75
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Мартукского района Актюбинской области от 12.03.2012 № 75.
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», подпунктом 5-4 статьи 7статьями 918-1 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 149 «О занятости населения», акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Қосымшаға сәйкес әлеуметтік жұмыс орындарын ұйымдастыру үшін, меншік түрлеріне қарамастан бюджеттен қаржыландырылатын мекемелерден басқа кәсіпорындар мен ұйымдар «Мәртөк аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі» мемлекеттік мекемесімен келісім-шартқа отырып, жұмыссыз азаматтарды еңбек шарттарына сәйкес жұмысқа қабылдауды жүзеге асырсын.
2. «Мәртөк аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі» мемлекеттік мекемесі (Г.А.Алматбаева):

1. Согласно приложению, районным организациям независимо от формы собственности за исключением финансируемых из бюджета заключить договора с государственным учреждением «Мартукский районный отдел занятости и социальных программ» на организацию социальных рабочих мест, а также осуществлять прием безработных граждан на работу, согласно трудовым договорам.
2. Государственному учреждению «Мартукский районный отдел занятости и социальных программ» (Г.А.Алматбаева):

1) белгіленген жоспар бойынша және осы мақсатқа бөлінген қаражат шегінде мекемелер берген қажеттілікке сәйкес, жұмыссыз азаматтарды әлеуметтік жұмыс орындарына уақытша орналастыру үшін жолдансын;
2) жұмыс берушілермен келісім шартқа отыру кезінде әлеуметтік жұмыс орындарына қабылданған жұмысшылардың еңбек ақысының көлемі олардың нақты мүмкіндіктеріне сәйкес белгіленсін;
3) әлеуметтік жұмыс орындарына қабылданған жұмысшылардың еңбек ақысын жұмыс берушілерге жиырма алты мың тенгеден аспайтын мөлшерде ішінара өтеу жергілікті бюджеттен жүргізілсін. Қаражат келісім-шартқа отырған ұйымның есеп-шотына бағытталсын.

1) направлять безработных граждан на социальные рабочие места для временного трудоустройства, согласно заявленной организациями потребности в пределах установленного плана и средств, выделенных на эти цели;
2) при заключении договоров с работодателями размер вклада в оплату труда, принятых на социальные рабочие места работников, определять исходя из их реальных возможностей;
3) производить частичную компенсацию затрат работодателей на оплату труда принятых на социальные рабочие места работников в размере, не превышающем двадцать шесть тысяч тенге из местного бюджета. Средства направлять на расчетные счета организаций согласно заключенным договорам.

3. "Мәртөк аудандық қаржы бөлімі" мемлекеттік мекемесі (Ж.Қ.Рысқалиев) әлеуметтік жұмыс орындарын қаржыландырсын.
4. Осы қаулының орындалуына бақылау жасау аудан әкімінің орынбасары И.Г.Цыбаға жүктелсін.
5. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланған күннен кейін қолданысқа енгізіледі және 2011 жылдың 1 сәуірінен бастап туындаған құқықтық қатынастарға таралады.
Аудан әкімі                               М.Елеусізов
Мәртөк ауданы әкімдігінің

3. Государственному учреждению «Мартукский районный отдел финансов» (Ж.К.Рыскалиев) финансировать социальные рабочие места.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Цыбу И.Г.
5. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования и распространяется на правоотношения, возникшие с 1 апреля 2011 года.
Аким района                             Елеусизов М.
Приложение
к постановлению № 172
акимата Мартукского района