Депутаттыққа үміткерлердің үгіттеу баспа материалдарын орналастыру үшін орындарын белгілеу және сайлаушылармен кездесу өткізу үшін орын-жай беру туралы
Ақтөбе облысы Мұғалжар аудандық әкімдігінің 2011 жылғы 29 қарашадағы № 485 қаулысы. Ақтөбе облысы Әділет департаментінде 2011 жылғы 7 желтоқсанда № 3-9-159 тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Мұғалжар аудандық әкімдігінің 2012 жылғы 26 наурыздағы № 121 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Мұғалжар аудандық әкімдігінің 2012.03.26 № 121 Қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі № 2464 «Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы» Конституциялық Заңының 28 бабы, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін – өзі басқару туралы» Заңының 31 бабын басшылыққа ала отырып Мұғалжар ауданы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасы Парламенті Мәжілісі және мәслихат депутаттығына кандидаттардың үгіттеу баспа материалдарын орналастыру орындары 1 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасы Парламенті Мәжілісі және мәслихат депутаттығына кандидаттарға сайлаушылармен кездесу өткізу үшін шарттық негіздегі орын-жай 2 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Ж.Құрмашевқа жүктелсін.
4. Осы қаулы алғаш ресми жарияланғаннан кейін қолданысқа енгізілсін.
Мұғалжар ауданының әкімі                    С. Шаңғұтов
Келісілді:
Мұғалжар аудандық
аумақтық сайлау
комиссиясы төрағасы                         Ғ.Асқаров
Мұғалжар ауданы әкімдігінің
2011 жылғы 29 қарашадағы
№ 485 қаулысына
1 ҚОСЫМША
Қазақстан Республикасы Парламенті Мәжілісінің және мәслихат депутаттығына кандидаттарының үгіттеу баспа материалдарын орналастыруға арналған орындар
р/с Қалалық және ауылдық округі атауы Қала және елді мекен атауы Үгіт материалдарын орналастыру орындары
1
Қандыағаш қаласы
Қандыағаш қаласы
Аудандық Мәдениет үйі, Жамбыл көшесі, 54
Шынтасов көшесі, «Сұлтан» дүкені
Интернациональный көшесі «Кентавр» ЖШС қасына
Жеңіс даңғылы мен С.Сейфуллин көшесінің қиылысы
№ 8 КТЛ, Транформаторная көшесі, 2
№ 4 орта мектеп, «Жастық» мөлтек ауданы
2
Ембі қаласы
Ембі қаласы
Қалалық Мәдениет үйі, Б.Момышұлы көшесі, 7
№ 7 орта мектеп, Әйтеке би көшесі, 21
Аудандық қуатпен жабдықтау учаскесі, Есет батыр көшесі, 26
Жем пайдалану депосы, Есет батыр көшесі, 140
«Айнұр» базарының алаңы, З.Бралов көшесі, 3
«Ақжол» базарының алаңы, Ж.Тлепбергенов көшесі, 28
3
Жем қаласы
Жем қаласы
Мәдениет үйі,
Әйтеке би көшесі, 5
4
Қ.Жұбанов атындағы ауылдық округі
Қаракөл ауылы

Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов и предоставлении помещений для встреч с избирателями для кандидатов в депутаты
Постановление акимата Мугалжарского района Актюбинской области от 29 ноября 2011 года № 485. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 7 декабря 2011 года № 3-9-159. Утратило силу постановлением акимата Мугалжарского района Актюбинской области от 26 марта 2012 года № 121
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Мугалжарского района Актюбинской области от 26.03.2012 № 121.
В соответствии со статьей 28 Конституционного Закона от 28 сентября 1995 года № 2464 «О выборах в Республики Казахстан», статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2003 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», акимат Мугалжарского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить места для размещения агитационных печатных материалов для кандидатов в депутаты мажилиса Парламента Республики Казахстан и маслихатов согласно приложению 1.
2. Предоставить кандидатам в депутаты мажилиса Парламента Республики Казахстан и маслихатов на договорной основе помещение для встреч с избирателями согласно приложению 2.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Мугалжарского района Ж.Курмашева.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня его  первого официального опубликования.
Аким Мугалжарского района                   Шангутов С.
Согласовано:
Председатель территориальной
избирательной комиссии
Мугалжарского района                        Аскаров Г.
Приложение 1
Постановление Акимата Мугалжарского района
от 29 ноября 2011 года
№ 485
Места для размещения агитационных печатных материалов для кандидатов в депутаты маслихата и мажилиса Республики Казахстан
р/н Наименование города и аульных округов Наименование города, населенного пункта Адреса месторасположении агитационных печатных материалов
1
город Кандыагаш
город Кандыагаш
Районный Дом культуры, улица Джамбула, 54
улица Шинтасова, магазин «Султан»
улица Интернациональная, возле ТОО «Кентавр»
проспект «Победы» перекресток улицы С.Сейфуллина
ПТЛ № 8, улица Транформаторная, 2
Средняя школа № 4, микрорайон «Молодежный»
2
город Эмба
город Эмба
Городской Дом культуры, улица Б.Момышулы, 7
Cредняя школа № 7 города Эмба, улица Айтеке би, 21
Районный участок по электроснабжению, улица Есет батыра, 26
Вагонное депо Жем, улица Есет батыра, 140
Площадь рынка «Айнур», улица З.Бралова, 3
Площадь рынка «Акжол», улица Ж.Тлепбергенова, 28
3
Город Жем
Город Жем
Дом культуры, улица Айтеке би, 5
4
Аульный округ имени К.Жубанова
село Каракол

1. Байланыс торабы, А.Жұбанов көшесі.
2. «Айгөлек» балабақшасы
Жаңатұрмыс елді мекені
Ауылдық клубы
5
Ащысай ауылдық округі
Ащысай ауылы,
1. Н.Крупская атындағы орта мектеп. Ө.Қалыбаев көшесі, 14,
2. Мәдениет үйі
Сабындыкөл елді мекені
Сабындыкөл бастауыш мектеп
6
Егіндібұлақ ауылдық округі
Бұлақты ауылы
М.Ломоносов атындағы орта мектеп, Алдабергенов көшесі, 18
Миялыкөл елді мекені
Миялыкөл бастауыш мектеп, Ынтымақ көшесі, 7.
7
Мұғалжар селосы
Мұғалжар селосы
Мұғалжар орта мектебі
8
Құмсай ауылдық округі
Құмсай ауылы
Ауылдық клубы
Жамбыл елді мекені
Кітапхана
9
Жұрын ауылдық округі
Жұрын ауылы
Мәдениет үйі, А.Жұбанов көшесі, 19
Көлденең Темір елді мекені
Ауылдық клубы
Тәжірибе елді мекені
Фельдшерлік пункт
Көбелей елді мекені
Фельдшерлік пункт
Ізімбет бекеті
Теміржол вокзалы
№ 53 Талдысай разъезі
Теміржол вокзалы
10
Еңбек ауылдық округі
Сағашилі ауылы
1. Мәдениет үйі
2. Балабақша
Басшилі елді мекені
Ы.Мұхамбетжанов атындағы негізгі мектеп
Тепсен-Қарабұлақ елді мекені
Сергеевка негізгі мектеп, Тәуелсіздік көшесі
Темір бекеті
Темір жол вокзалы
11
Талдысай ауылдық округі
Талдысай ауылы
Мәдениет үйі, А.Жұмағалиев көшесі, 30
Еңбек елді мекені
Ауылдық клубы, М.Маметова көшесі, 15
12
Батпақкөл ауылдық округі
Жағабұлақ ауылы,
Жаңажол орта мектебі, Н.Қаржаубаев Көшесі, 2
Жаркемер елді мекені
Жаркемер бастауыш мектебі, Жем көшесі, 17
Саға елді мекені
Саға негізгі мектебі, Саға көшесі, 12
Қожасай елді мекені
Қожасай негізгі мектебі, Тәуелсіздік көшесі, 1
13
Құмжарған ауылдық округі
Бірлік ауылы
1. Құмжарған орта мектебі, Б.Брімова көшесі
2. Ауылдық клуб
Шеңгелши елді мекені
«Қуаныш» кафесі
Құмжарған елді мекені
«Олжас», «Алена» дүкендері
Құмсай елді мекені
Мектеп, Еңбекші көшесі
14
Ақкемер ауылдық округі
Ақкемер ауылы
Мәдениет үйі, Есет Көкіұлы көшесі, 35
Көтібар батыр елді мекені
Ауылдық клубы, Достық көшесі, 20
Жарық елді мекені
Жарық негізгі мектебі, А.Байтұрсынов көшесі,3
Көктөбе елді мекені
Ауылдық клубы, Садовая көшесі, 4
Елек елді мекені
Елек негізгі мектебі, Школьная көшесі, 16
15
Қайыңды ауылдық округі
Қайыңды ауылы
Мәдениет үйі, Бейбітшілік көшесі, 2б
Алтынды елді мекені
Юбилейный орта мектебі, Парковая көшесі, 12
Мұғалжар ауданы әкімдігінің
2011 жылғы 29 қарашадағы
№ 485 қаулысына
2 ҚОСЫМША
Қазақстан Республикасы Парламенті Мәжілісінің және мәслихат депутаттығына кандидаттарға сайлаушылармен кездесу үшін берілетін орын-жай
р/с Қалалық және ауылдық округі атауы Қала және елді мекен атауы Ғимаратты бөлетін мекеменің атауы Ғимаратты бөлетін мекеменің атауы мекен-жайы
1
Қандыағаш қаласы
Қандыағаш қаласы
№ 1 орта мектебі мәжіліс залы
Есет батыр көшесі, 19
«Мұнаймашремонткомплект» ЖШС-ң мәжіліс залы
өндірістік аймақ
№ 3 гимназия мектебі мәжіліс залы
«Достық» мөлтек ауданы
№ 2 орта мектебі мәжіліс залы
«Жастық» мөлтек ауданы
2
Ембі қаласы
Ембі қаласы
Қалалық кітапханасы
Геолог көшесі, 17
№ 7 орта мектебі мәжіліс залы
Әйтеке би көшесі, 21
3
Жем қаласы
Жем қаласы
Мәдениет үйі
Әйтеке би көшесі, 5
4
Қ.Жұбанов атындағы ауылдық округі
Қаракөл ауылы
А.Жұбанов атындағы орта мектеп
Мектеп көшесі
Жаңатұрмыс елді мекені
ауылдық клубы
Жаңатұрмыс елді мекені
5
Ащысай ауылдық округі
Ащысай ауылы
Мәдениет үйі
Ө.Қалыбаева көшесі, 14
Сабындыкөл елді мекені
Сабындыкөл бастауыш мектебі
Т.Тлегенов көшесі, 9
6
Егіндібұлақ ауылдық округі
Бұлақты ауылы
М.Ломоносов атындағы орта мектебі
Алдабергенов көшесі, 18
Миялыкөл елді мекені
Миялыкөл бастауыш мектебі
Ынтымақ көшесі, 7
7
Мұғалжар селосы
Мұғалжар селосы
Мұғалжар орта мектебі
Мұғалжар селосы
8
Құмсай ауылдық округі
Құмсай ауылы
Ауылдық клуб
Каниев көшесі, 3
Жамбыл елді мекені
Кітапхана
Жамбыл көшесі, 9
9
Жұрын ауылдық округі
Жұрын ауылы
Қ.Жұбанов атындағы орта мектебі
Абай көшесі
Көлденең- Темір елді мекені
Ауылдық клубы
Достық көшесі
Тәжірибе елді мекені
Тәжірибе негізгі мектебі
Жастар көшесі, 1
Көбелей елді мекені
Ильич негізгі мектебі
Астана көшесі
10
Енбек ауылдық округі
Сағашилі ауылы
Мәдениет үйі
Степная көшесі
Басшилі елді мекені
Ы.Мұхамбетжанов атындағы негізгі мектеп
Орталық көшесі
Тепсең-Қарабұлақ елді мекені
Сергеевка негізгі мектебі
Тәуелсіздік көшесі
11
Талдысай ауылдық округі
Талдысай ауылы
Мәдениет үйі
А.Жұмағалиев көшесі, 30
Еңбек елді мекені
Еңбек ауылдық клубы
М.Маметова көшесі, 15
12
Батпақкөл ауылдық округі
Жағабұлақ ауылы
Жаңажол орта мектебі
Н.Қаржаубаев көшесі, 2
Жаркемер елді мекені
Жаркемер бастауыш мектебі
Жем көшесі, 17
Саға елді мекені
Саға негізгі мектебі
Саға көшесі, 12
Қожасай елді мекені
Қожасай негізгі мектебі
Тәуелсіздік көшесі, 1
13
Құмжарған ауылдық округі
Бірлік ауылы
Құмжарған орта мектебі
Б.Бримова көшесі
Шеңгелши елді мекені
«ҚазССР 30 жыл» атындағы негізгі мектебі
Ш.Құрманиязова көшесі
Құмжарған елді мекені
Құмжарған негізгі мектебі
Орталық көшесі
Құмсай елді мекені
Мектеп
Еңбекші көшесі
14
Ақкемер ауылдық округі
Ақкемер ауылы
Мәдениет үйі
Есет Көкіұлы көшесі, 35
Көктөбе елді мекені
Ауылдық клубы
Садовая көшесі, 4
Жарық елді мекені
Жарық негізгі мектебі
А.Байтұрсынов көшесі, 3
Көтібар батыр елді мекені
Ауылдық клубы
Достық көшесі, 20
Елек елді мекені
Елек негізгі мектебі
Школьная көшесі, 16
15
Қайыңды ауылдық округі
Қайыңды ауылы
Қайыңды орта мектебі
Еңбек көшесі, 27
Алтынды елді мекені
Юбилей орта мектебі
Парковая көшесі, 12

1. Отдела узла связи, улица А.Жубанова
2. Детский сад «Айголек»
населенный пункт Жанатурмыс
Аульный клуб
5
Ащесайский аульный округ
село Ащесай
1. Средняя школа имени Н.Крупской, улица О.Калыбаева, 14
2.Дом культуры
населенный пункт Сабындыкол
Сабындыкольская начальная школа
6
Егиндибулакский аульный округ
село Булакты
Средняя школа имени М.Ломоносова, ул.Алдабергенова, 18
Населенный пунк Миялыкол
Миялыкольская начальная школа, улица Ынтымак, 7
7
Село Мугалжар
село Мугалжар
Мугалжарская средняя школа
8
Кумсайский аульный округ
село Кумсай
Аульный клуб
населенный пункт Джамбул
Библиотека
9
Джурунский аульный округ
село Джурун
Дом культуры, улица А.Жубанова, 19
населенный пункт Колденен- Темир
Аульный клуб
населеный пункт Опытная
Фельдшерский пункт
населенный пункт Кубелей
Фельдшерский пункт
Станция Изимбет
Железнодорожный вокзал
Разъезд № 53 Талдысай
Железнодорожный вокзал
10
Енбекский аульный округ
село Сагашили
1. Дом культуры
2. Детский сад
населенный пункт Басшили
Основная школа имени Ы.Мухамбетжанова
населенный пункт Тепсен- Карабулак
Сергеевкая основная школа, улица Тауелсиздик
станция Темир
Железнодорожный вокзал
11
Талдысайский аульный округ
село Талдысай
Дом культуры, улица А.Жумагалиева, 30
населенный пункт Енбек
Аульный клуб, улица М.Маметова, 15
12
Батпаккольский аульный округ
село Жагабулак
Жанажольская средняя школа, улица Н.Каржаубаева, 2
населенный пункт Жаркемер
Жаркемерская начальная школа, улица Жем, 17
населенный пункт Сага
Сагинская основная школа, улица Сагинская, 12
населенный пункт Кожасай
Кожасайская основная школа, улица Тауелсиздик, 1
13
Қумжарганский аульный округ
Село Бирлик
1. Кумжарганская средняя школа, улица Б.Бримова
2. Аульный клуб
населенный пункт Шенгельши
Кафе «Куаныш»
населенный пункт Кумжарган
Магазины «Олжас», «Алена»
населенный пункт Кумсай
Школа, улица Енбекши
14
Аккемирский аульный округ
Село Аккемир
Дом культуры, улица Есет Кокиулы, 35
населенный пункт Котибар батыра
Аульный клуб, улица Дружба, 20
населенный пункт Жарык
Жарыкская основная школа, улица А.Байтурсынова, 3
населенный пункт Коктебе
Аульный клуб, улица Садовая, 4
населенный пункт Елек
Елекская основная школа, ул.Школьная 16
15
Каиндинский аульный округ
село Кайынды
Дом культуры, улица Мира, 2б
Населенный пункт Алтынды
Юбилейная средняя школа, ул.Парковая, 12
Приложение 2
Постановление Акимата Мугалжарского района
от 29 ноября 2011 года
№ 485
Помещение, предоставляемое кандидатам в депутаты маслихата и мажилиса Республики Казахстан
р/н
Наименование города и аульных округов
Наименование города, населенного пункта
Наименование здания
Адрес здания
1
город Кандыагаш
город Кандыагаш
Актовый зал средней школы № 1
улица Есет батыра, 19
Актовый зал ТОО «Мунаймашремонткомплект
промышленная зона
Актовый зал № 3 школа гимназия
микрорайон «Дружба»
Актовый зал средней школы № 2
микрорайон «Молодежный»
2
город Эмба
город Эмба
Городская библиотека
улица Геологов, 17
Актовый зал средней школы № 7
улица Айтеке би, 21
3
Город Жем
город Жем
Дом культуры
улица Айтеке би, 5
4
Аульный округ имени К.Жубанова
село Каракол
Средняя школа имени К.Жубанова
улица Школьная
населенный пункт Жанатурмыс
Аульный клуб
населенный пункт Жанатурмыс
5
Ащесайский аульный округ
село Ащесай
Дом культуры
улица О.Калыбаева, 14
населенный пункт Сабындыкол
Сабындыкольская начальная школа
улица Т.Тлегенова, 9
6
Егиндыбулакский аульный округ
село Булакты
Средняя школа имени М.Ломоносова
улица Алдабергенова, 18
населенный пунк Миялыкол
Миялыкольская начальная школа
улица Ынтымак, 7
7
село Мугалжар
село Мугалжар
Мугалжарская средняя школа
село Мугалжар
8
Кумсайския аульный округ
село Кумсай
Аульный клуб
улица Каниева, 3
населенный пункт Джамбул
Библиотека
улица Джамбула,9
9
Джурунский аульный округ
село Джурун
Средняя школа имени К.Жубанова
улица Абая
населенный пункт Колденен- Темир
Аульный клуб
улица Достык
населеный пункт Опытная
Опытная основная школа
улица Молодежная, 1
населенный пункт Кубелей
Ильичевская основная школа
улица Астана
10
Енбекский аульный округ
село Сагашили
Дом культуры
улица Степная
населенный пункт Басшили
Основная школа имени Ы.Мухамбетжанова
улица Орталык
населенный пункт Тепсен- Карабулак
Сергеевкая основная школа
улица Тауелсиздик
11
Талдысайский аульный округі
село Талдысай
Дом культуры
улица А.Жумагалиева, 30
населенный пункт Енбек
Аульный клуб
улица М.Маметова, 15
12
Батпакольский аульный округ
село Жагабулак
Жанажольская средняя школа
улица Н.Каржаубаева, 2
населенный пункт Жаркемер
Жаркемерская начальная школа
улица Жем, 17
населенный пункт Сага
Сагинская основная школа
улица Сагинская, 12
населенный пункт Кожасай
Кожасайская основная школа
улица Тауелсиздик, 1
13
Кумжарганский аульный округ
село Бирлик
Кумжарганская средняя школа
улица Б.Бримова
населенный пункт Шенгельши
Основная школа имени «30лет КазССР»
улица Ш.Курманиязова
населенный пункт Кумжарган
Кумжарганская основная школа
улица Орталык
населенный пункт Кумсай
Школа
улица Енбекши
14
Аккемирский аульный округ
село Аккемир
Дом культуры
улица Есет Кокиулы, 35
населенный пункт Коктобе
Аульный клуб
Улица Садовая 4
населенный пункт Жарык
Жарыкская основная школа
улица А.Байтурсынова, 3
населенный пункт Көтибар батыра
Аульный клуб
улица Достық, 20
населенный пункт Елек
Елекская основная школа
улица Школьная, 16
15
Каиндинский аульный округ
село Кайынды
Каиндинская средняя школа
улица Енбек, 27
населенный пункт Алтынды
Юбилейная средняя школа
улица Парковая, 12