Мұғалжар ауданы Батпақкөл ауылдық округінің Жағабұлақ ауылындағы атаусыз көшелеріне атаулар беру туралы
Ақтөбе облысы Мұғалжар ауданы Батпақкөл ауылдық округі әкімінің 2011 жылғы 14 қазандағы № 23 шешімі. Ақтөбе облысы Мұғалжар аудандық Әділет басқармасында 2011 жылғы 2 қарашада № 3-9-151 тіркелді
Ескерту. Шешімнің орыс тілдегі атауы жаңа редакцияда - Ақтөбе облысы Мұғалжар ауданы Батпақкөл ауылдық округі әкімінің 28.11.2014 № 16 шешімімен (алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Ескерту. Шешімнің орыс тіліндегі бүкіл мәтіні бойынша "аульного" сөзі "сельского" сөзімен ауыстырылды - Ақтөбе облысы Мұғалжар ауданы Батпақкөл ауылдық округі әкімінің 28.11.2014 № 16 шешімімен (алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Ескерту. Шешімнің орыс тіліндегі 1 тармағы жаңа редакцияда - Ақтөбе облысы Мұғалжар ауданы Батпақкөл ауылдық округі әкімінің 28.11.2014 № 16 шешімімен (алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35 бабына, Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14 бабына сәйкес жіне Жағабұлақ ауылы тұрғындарының пікірін ескере отырып, Мұғалжар ауданы Батпақкөл ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
Ескерту. Кіріспе жаңа редакцияда - Ақтөбе облысы Мұғалжар ауданы Батпақкөл ауылдық округінің әкімінің 24.03.2017 № 9 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
1. Мұғалжар ауданы Батпақкөл ауылдық округінің Жағабұлақ ауылындағы атаусыз көшелеріне Саға, Жеңістің 40 жылдығы және Мектеп көше атаулары берілсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім алғаш рет ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Батпақкөл ауылдық округі әкімі Ж.С.Алданиязов

О присвоении наименований безымянным улицам села Жагабулак Батпаккольского сельского округа Мугалжарского района
Решение акима Батпаккольского сельского округа Мугалжарского района Актюбинской области от 14 октября 2011 года № 23. Зарегистрировано Управлением юстиции Мугалжарского района Актюбинской области 2 ноября 2011 года № 3-9-151
Сноска. В реквизитах решения слово "аульного" заменено соответственно словом "сельского" решением акима Батпаккольского сельского округа Мугалжарского района Актюбинской области от 24.03.2017 № 9 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Сноска. Заголовок в редакции - решения акима Батпаккольского сельского округа Мугалжарского района Актюбинской области от 28.11.2014 № 16 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования).
Сноска. По всему тексту слово "аульного" заменено словом "сельского" решением акима Батпаккольского сельского округа Мугалжарского района Актюбинской области от 28.11.2014 № 16 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 14 Закона Республикик Казахстан от 08 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", и с учетом мнения жителей села Жагабулак, аким Батпаккольского сельского округа Мугалжарского района РЕШИЛ:
Сноска. Преамбула в редакции - решения акима Батпаккольского сельского округа Мугалжарского района Актюбинской области от 24.03.2017 № 9 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
1. Присвоить наименования безымянным улицам села Жагабулак Мугалжарского района: Сага, Жеңістің 40 жылдығы и Мектеп".
Сноска. Пункт 1 в редакции - решения акима Батпаккольского сельского округа Мугалжарского района Актюбинской области от 28.11.2014 № 16 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования).
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вступает в силу по истечении десяти календарных дней после первого официального опубликования.
Аким Батпаккольского
сельского округа Алданиязов Ж.С.