Үгіттік баспа материалдарын орналастыруға арналған орындарды белгілеу туралы
Ақтөбе облысы Темір ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 1 наурыздағы № 41 қаулысы. Ақтөбе облысының Темір аудандық Әділет басқармасында 2011 жылғы 2 наурызда № 3-10-143 тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Темір ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 20 тамыздағы № 260 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Темір ауданы әкімдігінің 20.08.2013 № 260 қаулысымен.

Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов
Постановление акимата Темирского района Актюбинской области от 1 марта 2011 года № 41. Зарегистрировано Управлением юстиции Темирского района 2 марта 2011 года за № 3-10-143. Утратило силу постановлением акимата Темирского района Актюбинской области от 20 августа 2013 года № 260
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Темирского района Актюбинской области от 20.08.2013 № 260.

Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі № 2464 «Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы» Конституциялық Заңының 28 бабының 6 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 31 бабының 2 тармағына сәйкес аудан әкімдігі Қаулы етеді:
1. Темір ауданының аумағында, Темір аудандық аумақтық сайлау комиссиясымен бірлесіп, барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыруға арналған орындар қосымшаға сәйкес белгіленсін.

В соответствии с пунктом 6 статьи 28 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года № 2464 «О выборах в Республике Казахстан», пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Совместно с Темирской районной территориальной избирательной комиссией определить места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов на территории Темирского района согласно приложению.