2010 жылғы 27 желтоқсандағы № 214 "2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облысы Темір аудандық мәслихатының 2011 жылғы 28 қазандағы № 288 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2011 жылғы 10 қарашада № 3-10-151 тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Темір аудандық мәслихатының 2012 жылғы 26 сәуірдегі № 20 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Темір аудандық мәслихатының 26.04.2012 № 20 Шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы №148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95 Бюджет кодексінің 9 бабының 2 тармағына, 106 бабының 2 тармағының 4 тармақшасы мен 4 тармағына, 109 бабының 5 тармағына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. 2010 жылғы 27 желтоқсандағы № 214 "2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы", нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне № 3-10-137 санымен тіркелген, 2011 жылғы 21 қаңтарда "Темір" газетінің № 3 жарияланған шешіміне төмендегідей өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1 тармақта:
1) тармақшада:
кірістер "3 409 898" деген цифрлар "3 400 437,4" деген цифрлармен алмастырылсын, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша
"2 058 683" деген цифрлар "2 066 057" деген цифрлармен ауыстырылсын;
салықтық емес түсімдер бойынша
"30 342" деген цифрлар "23 502" деген цифрлармен ауыстырылсын;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша
"64 760" деген цифрлар "64 226" деген цифрлармен ауыстырылсын;
трансферттер түсімдері бойынша
"1 256 113" деген цифрлар "1 246 652,4" деген цифрлармен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
шығындар
"3 530 264,4" деген цифрлар "3 520 803,8" деген цифрлармен ауыстырылсын;
3) тармақшада:
таза бюджеттік кредит беру
"14 127,4" деген цифрлар "24 127,4" деген цифрлармен ауыстырылсын, оның ішінде
бюджеттік кредиттер
"16 027,4" деген цифрлар "26 027,4" деген цифрлармен ауыстырылсын;
5) тармақшада:
бюджет тапшылығы
"- 134 493,8" деген цифрлар "- 144 493,8" деген цифрлармен ауыстырылсын;
6) тармақшада:
бюджет тапшылығын қаржыландыру
"134 493,8" деген цифрлар "144 493,8" деген цифрлармен ауыстырылсын;
2) 8 тармақта:
2 абзацтың бөлігінде
"60 537" деген цифрлар "49 537" деген цифрлармен ауыстырылсын;
3) 9-1 тармақта:
1 абзацтың бөлігінде
"9 828" деген цифрлар "12 420" деген цифрлармен ауыстырылсын;
4) 10 тармақта
1 абзацтың бөлігінде:
"3 101" деген цифрлар "3 401" деген цифрлармен ауыстырылсын;
5) 12 тармақта:
1 абзацтың бөлігінде

О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 27 декабря 2010 года № 214 "О районном бюджете на 2011-2013 годы"
Решение маслихата Темирского района Актюбинской области от 28 октября 2011 года № 288. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 10 ноября 2011 года № 3-10-151. Утратило силу решением маслихата Темирского района Актюбинской области от 26 апреля 2012 года № 20
Сноска. Утратило силу решением маслихата Темирского района Актюбинской области от 26.04.2012 № 20.
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», пунктом 2 статьи 9, подпунктом 4 пункта 2 и пунктом 4 статьи 106, пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95 районный маслихат РЕШАЕТ:
1. Внести в решение районного маслихата от 27 декабря 2010 года № 214 «О районном бюджете на 2011-2013 годы» зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3-10-137, опубликованное в газетах «Темир» от 15 апреля 2011 года № 16 следующие изменения и дополнения:
1. в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы
цифры «3 409 898» заменить цифрами «3 400 437,4», в том числе по:
налоговым поступлениям
цифры «2 058 683» заменить цифрами «2 066 057»;
неналоговым поступлениям
цифры «30 342» заменить цифрами «23 502»;
поступлениям от продажи основного капитала
цифры «64 760» заменить цифрами «64 226»;
поступлениям трансфертов
цифры «1 256 113» заменить цифрами «1 246 652,4»;
в подпункте 2):
затраты
цифры «3 530 264,4» заменить цифрами «3 520 803,8»;
в подпункте 3):
чистое бюджетное кредитование
цифры «14 127,4» заменить цифрами «24 127,4», в том числе по:
бюджетным кредитам
цифры «16 027,4» заменить цифрами «26 027,4»;
в подпункте 5):
дефицит бюджета
цифры «- 134 493,8» заменить цифрами «- 144 493,8»;
в подпункте 6):
финансирование дефицита бюджета
цифры «134 493,8» заменить цифрами «144 493,8»;
2) в пункте 8:
в части абзаца 2
цифры «60 537» заменить цифрами «49 537»;
3) в пункте 9-1:
в части абзаца 1
цифры «9 828» заменить цифрами «12 420»;
4) в пункте 10:
в части абзаца 1
цифры «3 101» заменить цифрами «3 401»;
5) в пункте 12:
в части абзаца 1

"23 068" деген цифрлар "20 573" деген цифрлармен ауыстырылсын;
3 абзацтың бөлігінде
"52 222" деген цифрлар "49 709" деген цифрлармен ауыстырылсын;
5 абзацтың бөлігінде
"12 500" деген цифрлар "17 559" деген цифрлармен ауыстырылсын;
6 абзацтың бөлігінде
"107 920" деген цифрлар "103 702" деген цифрлармен ауыстырылсын;
10 абзацтың бөлігінде
"210 000" деген цифрлар "209 905" деген цифрлармен ауыстырылсын және мынадай мазмұндағы абзацтармен толтырылсын:
"бiлiм беру объектiлерiн салуға және реконструкциялауға (мемлекеттік сараптамадан өткізуге) – 659,4 мың теңге";
"су жүйесін реконструкциялауға (ЖСҚ жасауға) – 2 250 мың теңге";

цифры «23 068» заменить цифрами «20 573»;
в части абзаца 3
цифры «52 222» заменить цифрами «49 709»;
в части абзаца 5
цифры «12 500» заменить цифрами «17 559»;
в части абзаца 6
цифры «107 920» заменить цифрами «103 702»;
в части абзаца 10
цифры «210 000» заменить цифрами «209 905» и дополнить абзацами следующего содержания:
«659,4 тысяч тенге – на строительство и реконструкцию объектов образования (на проведение государственной экспертизы)»;
«2 250 тысяч тенге – на реконструкцию водопроводных сетей (на разработку ПСД)»;