Аудандық мәслихаттың 2010 жылғы 24 желтоқсандағы № 233 "2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Ойыл аудандық мәслихатының 2011 жылғы 4 ақпандағы № 249 шешімі. Ақтөбе облысы Ойыл ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 25 ақпанда № 3-11-85 тіркелді. Қолдану мерзімі өтуіне байланысты күші жойылды - Ақтөбе облысы Ойыл аудандық мәслихатының 2012 жылғы 30 мамырдағы № 51 хатымен.
Ескерту. Қолдану мерзімі өтуіне байланысты күші жойылды - Ақтөбе облысы Ойыл аудандық мәслихатының 2012.05.30 № 51 Хатымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабының 1 тармағына және Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95-IV Бюджет Кодексінің 9 бабының 2 тармағына, 106 бабының 2 тармағының 5 тармақшасына және 4 тармағына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Аудандық маслихаттың 2010 жылғы 24 желтоқсандағы № 233 "2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3-11-83 нөмірімен тіркелген, 2011 жылғы 1 және 8 ақпандағы "Ойыл" газетінің № 5, 6 жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1) 1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер
"2 308 668" деген цифрлар "2 305 206" деген сандармен ауыстырылсын;
оның ішінде:
трансферттер түсімдері бойынша
"2 134 008" деген цифрлар "2 130 546" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар
"2 308 668" деген цифрлар "2 342 794,5" деген сандармен ауыстырылсын;
3) тармақшасында:
бюджеттік кредиттерді өтеу
"1 246,3" деген цифрлар "1 247" деген сандармен ауыстырылсын;
5) тармақшасында:
бюджет тапшылығы
"-17 447,7" деген цифрлар "-55 035,5" деген сандармен ауыстырылсын;
6) тармақшасында:
бюджет тапшылығын қаржыландыру
"17 447,3" деген цифрлар "55 035,5" деген сандармен ауыстырылсын;
2) 10 тармақта:
1 абзацтың бөлігінде:
"66 900" деген цифрлар "76 313" деген сандармен ауыстырылсын;
2 абзацтың бөлігінде:
"39 904" деген цифрлар "43 404" деген сандармен ауыстырылсын;
3 абзац алынып тасталсын;
3) 12 тармақта:
"266 307" деген цифрлар "253 674" деген сандармен ауыстырылсын;
4) 13 тармақта:
"10 579" деген цифрлар "13 437" деген сандармен ауыстырылсын;

О внесении изменений в решение районного маслихата от 24 декабря 2010 года № 233 "О районном бюджете на 2011-2013 годы"
Решение маслихата Уилского района Актюбинской области от 4 февраля 2011 года № 249. Зарегистрировано Управлением юстиции Уилского района Актюбинской области 25 февраля 2011 года № 3-11-85. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо маслихата Уилского района Актюбинской области от 30 мая 2012 года № 51).
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо маслихата Уилского района Актюбинской области от 30.05.2012 № 51).
В соответствии с пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пункта 2 статьи 9 и подпункта 5 пункта 2, 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95-IV районный маслихат РЕШАЕТ:
1. Внести в решение районного маслихата от 24 декабря 2010 года № 233 "Об районном бюджете на 2011-2013 годы", зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3-11-83, опубликованное 1 и 8 февраля 2011 года в газете "Ойыл" № 5, 6 следующие изменения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы
цифры "2 308 668 " заменить цифрами "2 305 206",
в том числе по:
поступлениям трансфертов
цифры "2 134 008" заменить цифрами "2 130 546";
в подпункте 2):
затраты
цифры "2 308 668" заменить цифрами "2 342 794,5";
в подпункте 3):
погашение бюджетных кредитов
цифры "1246,3" заменить цифрами "1247", в том числе:
в подпункте 5):
дефицит бюджета
цифры "-17 447,7" заменить цифрами "-55 035,5";
в подпункте 6):
финансирование дефицита бюджета
цифры "17 447,7 " заменить цифрами "55 035,5".
2) в пункте 10:
в части абзаца 1
цифры "66 900" заменить цифрами "76 313";
в части абзаца 2:
цифры "39 904" заменить цифрами "43 404";
в части абзаца 3 исключить строку;
3) в пункте 12:
цифры "266 307" заменить цифрами "253 674";
4) в пункте 13:
цифры "10 579" заменить цифрами "13 437".