2011 жылғы денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет және спорт мамандарына әлеуметтік қолдау ретінде көтерме жәрдемақы мен бюджеттік кредит беру туралы
Ақтөбе облысы Ойыл аудандық мәслихатының 2011 жылғы 25 қазандағы № 296 шешімі. Ақтөбе облысы Әділет департаментінде 2011 жылғы 15 қарашада № 3-11-101 тіркелді. Қолдану мерзімі аяқталуына байланысты күші жойылды - Ақтөбе облысы Ойыл аудандық мәслихатының 2012 жылғы 30 наурыздағы № 27 хаты.
Ескерту. Қолдану мерзімі аяқталуына байланысты күші жойылды - Ақтөбе облысы Ойыл аудандық мәслихатының 2012.03.30 № 27 Хаты.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы " Заңының 6-бабына, Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі № 66 "Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аймақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы" Заңының 7-бабының 3- тармағына және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 18 ақпандағы № 183 "Ауылдық елді мекендерге жұмыс істеу және тұру үшін келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет және спорт мамандарына әлеуметтік қолдау шараларын ұсыну мөлшерін және ережесін бекіту туралы" қаулысына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Ойыл ауданының ауылдық елді мекендерге жұмыс істеу және тұру үшін келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет және спорт мамандарына әлеуметтік қолдау шаралары ретінде жетпіс айлық есептік көрсеткішке тең мөлшерде көтерме жәрдемақы және тұрғын үй сатып алуға бір мың бес жүз еселік көрсеткіштен аспайтын сомада бюджеттік кредит берілетін болып бекітілсін.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі және 2011 жылдың 1 тамызынан бастап туындаған құқықтық қатынастарға таралады.
Аудандық мәслихат
Аудандық мәслихаттың
сессиясының төрайымы:
хатшысы:
Қ.АЛТЫМОВ
Б.БИСЕКЕНОВ

О предоставлении в 2011 году подъемного пособия и бюджетного кредита для социальной поддержки специалистов здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты
Решение маслихата Уилского района Актюбинской области от 25 октября 2011 года № 296. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 15 ноября 2011 года № 3-11-101. Утратило силу в связи с истечением срока действия - письмо маслихата Уилского района Актюбинской области от 30 марта 2012 года № 27.
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия - письмо маслихата Уилского района Актюбинской области от 30.03.2012 № 27.
Примечание РЦПИ.
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пункта 3 статьи 7 "О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий" от 8 июля 2008 года № 66 и "Об изменении размеров и Правил предоставления мер социальной поддержки специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты" постановления Правительства Республики Казахстан от 18 февраля 2011 года № 183 районный маслихат РЕШАЕТ:
1. Для предоставления социальной поддержки специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты утвердить размер подъемного пособия в расчете семидесятикратного месячному расчетному показателя и на приобретение жилья бюджетного кредита в сумме, не превышающего одну тысячу пятисоткратный месячному расчетному показателя.
2. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования и распространяется на правоотношения возникшие с 1 августа 2011 года.
Председатель сессии
Секретарь
районного маслихата
районного маслихата
Қ.АЛТЫМОВ
Б. БИСЕКЕНОВ