Аудандық мәслихаттың 2010 жылғы 24 желтоқсандағы № 233 "2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Ойыл аудандық мәслихатының 2011 жылғы 8 қарашадағы № 302 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2011 жылғы 24 қарашада № 3-11-102 тіркелді. Қолдану мерзімі өтуіне байланысты күші жойылды - Ақтөбе облысы Ойыл аудандық мәслихатының 2012 жылғы 30 мамырдағы № 51 хатымен.
Ескерту. Қолдану мерзімі өтуіне байланысты күші жойылды - Ақтөбе облысы Ойыл аудандық мәслихатының 2012.05.30 № 51 Хатымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабының 1 тармағына және Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95-IV Бюджет Кодексінің 9 бабының 2 тармағына, 106 бабының 2 тармағының 4 тармақшасына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Аудандық мәслихаттың 2010 жылғы 24 желтоқсандағы № 233 "2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3-11-83 нөмірімен тіркелген, 2011 жылғы 1 және 8 ақпандағы "Ойыл" газетінің № 5, 6 жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер
"2 563 584,4" деген цифрлар "2 566 380,4" деген сандармен ауыстырылсын;
оның ішінде:
трансферттер түсімдері бойынша
"2 388 924,4" деген цифрлар "2 391 720,4" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар
"2 601 022,2" деген цифрлар "2 603 818,2" деген сандармен ауыстырылсын;
2) 6 тармақта:
1 абзацтың бөлігінде:
"3 931" деген цифрлар "3 145" деген сандармен ауыстырылсын;
3 абзацтың бөлігінде:
"32 416" деген цифрлар "32 152" деген сандармен ауыстырылсын;
3) 8 тармақта:
1 абзацтың бөлігінде:
"3 млн. 197" деген цифрлар "7 млн. 044" деген сандармен ауыстырылсын;
4) 9 тармақта:
2 абзацтың бөлігінде:
"4 097" деген цифрлар "4 096" деген сандармен ауыстырылсын;
5) көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімдегі 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2011 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы:
хатшысы:
Ә.Әжниязов
Б.Бисекенов
Аудандық мәслихаттың
2011 жылғы 8 қарашадағы
№ 302 шешіміне
№ 1 қосымша
2011 жылға арналған аудандық бюджеті
Санаты
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
ішкі сыныбы
АТАУЫ
І. Түсімдер
2566380,4
Кірістер

О внесении изменений в решение районного маслихата от 24 декабря 2010 года № 233 "О районном бюджете на 2011-2013 годы"
Решение маслихата Уилского района Актюбинской области от 8 ноября 2011 года № 302. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 24 ноября 2011 года № 3-11-102. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо маслихата Уилского района Актюбинской области от 30 мая 2012 года № 51).
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо маслихата Уилского района Актюбинской области от 30.05.2012 № 51).
В соответствии с пунктом 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 2 статьи 9, подпунктом 4 пункта 2 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95-IV районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 24 декабря 2010 года № 233 "О районном бюджете на 2011-2013 годы", (зарегистрированное в государственном реестре нормативных правовых актов за № 3-11-83, опубликованное в газете "Ойыл" 1 и 8 февраля 2011 года № 5,6) следующие изменения и дополнения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы
цифры "2 563 584,4" заменить цифрами "2 566 380,4";
в том числе по:
поступлениям трансфертов
цифры "2 388 924,4" заменить цифрами "2 391 720,4";
в подпункте 2):
затраты
цифры "2 601 022,2" заменить цифрами "2 603 818,2";
2) в пункте 6:
в части абзаца 1:
цифры "3 931" заменить цифрами "3 145";
в части абзаца 3:
цифры "32 416" заменить цифрами "32 152";
3) в пункте 8:
в части абзаца 1:
цифры "3 млн. 197" заменить цифрами "7 млн. 044";
4) в пункте 9:
в части абзаца 2:
цифры "4 097" заменить цифрами "4 096";
5) приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложения 1.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель сессии
Секретарь
районного маслихата:
районного маслихата:
Ә. Әжниязов
Б. Бисекенов
Приложение 1
к решению районного маслихата
от 8 ноября 2011 года № 302
Бюджет района на 2011 год
Категория
Сумма
тыс.тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I. Поступления
2 566 380,6
Доходы