Қазақстан Республикасы Парламенті Мәжілісі мен мәслихаттар депутаттығына үміткерлердің үгіт баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгілеу туралы
Ақтөбе облысы Ойыл аудандық әкімдігінің 2011 жылғы 9 желтоқсандағы № 277 қаулысы. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2011 жылғы 15 желтоқсанда № 3-11-103 тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Ойыл аудандық әкімдігінің 2012 жылғы 2 наурыздағы № 35 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Ойыл аудандық әкімдігінің 2012.03.02 № 35 Қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 31 бабына және Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі № 2464 «Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы» Конституциялық Заңының 28-бабына сәйкес аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Аудандық аумақтық сайлау комиссиясымен бірлесе анықталған Қазақстан Республикасы Парламенті Мәжілісінің және мәслихаттар депутаттығына үміткерлердің үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар тізімі қосымшаға сәйкес белгіленсін.
2. Селолық округ әкімдеріне үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды ақпараттық стендттермен және тақталармен жарақтандыру тапсырылсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің аппарат басшысы Н.Тұрғамбековке жүктелсін.
4. Осы қаулы алғаш ресми жарияланғаннан кейін қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі:                              А.Амиргалиев
Келісілді:
Аудандық сайлау
комиссиясының төрағасы:                   С.Қартбаев
Ойыл аудандық әкімдігінің
2011 жылғы 9 желтоқсандағы
№ 277 қаулысына қосымша
Ойыл ауданы бойынша Қазақстан Республикасы Парламенті Мәжілісі мен мәслихаттар депутаттығына үміткерлердің үгіт баспа материалдарын орналастыру үшін белгіленген орындардың тізбесі
Ауылдық округтерде үгіт баспа материалдары орналасатын орындар
атауы

Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов кандидатов в депутаты Мажилиса Парламента Республики Казахстан и маслихатов
Постановление акимата Уилского района Актюбинской области от 9 декабря 2011 года № 277. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 15 декабря 2011 года № 3-11-103. Утратило силу постановлением акимата Уилского района Актюбинской области от 2 марта 2012 года № 35
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Уилского района Актюбинской области от 02.03.2012 № 35.
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и статьей 28 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года № 2464 «О выборах в Республике Казахстан» акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить совместно с районной территориальной избирательной комиссией перечень мест для размещения агитационных печатных материалов кандидатов в депутаты Мажилиса Парламента Республики Казахстан и маслихатов согласно приложения.
2. Акимам сельских округов оснастить места для размещения агитационных печатных материалов информационными щитами и стендами.
3. Контроль за выполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима района Тургамбекова Н.О.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким района:                              А.Амиргалиев
Согласовано:
Председатель районной
избирательной комиссии:                   С.Картбаев
Приложение к постановлению
акимата Уилского района № 277
от 9 декабря 2011 года
Места для размещения агитационных печатных материалов кандидатов в депутаты Мажилиса Парламента Республики Казахстан и маслихатов по Уилскому району
Места для размещения агитационных печатных материалов в сельских округах наименование