Ш.Берсиев атындағы ауылдық округінің елді мекендерінің көшелеріне атау беру туралы
Ақтөбе облысы Ойыл ауданы Шығанақ Берсиев атындағы ауылдық округі әкімінің 2011 жылғы 20 қыркүйектегі № 9 шешімі. Ақтөбе облысы Ойыл аудандық Әділет басқармасында 2011 жылғы 28 қазанда № 3-11-97 тіркелді
Ескерту. Шешімнің деректемелерінде, атауында мен бүкіл мәтіні бойынша "селолық", сөзі тиісінше "ауылдық", сөзімен ауыстырылды – Ақтөбе облысы Ойыл ауданы Шығанақ Берсиев атындағы ауылдық округ әкімінің 22.07.2015 № 8 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Ескерту. Шешімнің орыс тіліндегі 1, 2, 3 тармақтарындағы "аула" сөзі "села" сөзімен ауыстырылды, қазақ тіліндегі мәтіні өзгермейді – Ақтөбе облысы Ойыл ауданы Шығанақ Берсиев атындағы ауылдық округі әкімінің 17.03.2017 № 7 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 "Қазақстан Республикасының жергілікті мемлекеттік және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35 бабының 2 тармағына Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы № 4200 "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14 бабының 4 тармақшасына және ауыл тұрғындарының пікірін ескере отырып, Ш.Берсиев атындағы ауылдық округінің Әкімі ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Қаратал ауылының көшелеріне келесі атаулар берілсін:
1) Ш.Берсиев;
2) Қ.Ержанов;
3) Ақтөбе;
4) Астана;
5) Ө.Бақаев;
6) И.Қарағұлов;
7) Конституция;
8) Ж.Жүсібәлиев;
9) Республика;
10) Бейбітшілік;
11) З.Баймолдина;
12) Көкжар;
13) Тәуелсіздік;
14) Сүлеймен әулие;
15) Қобыланды батыр;
16) Ә.Молдағұлова.
2. Құмжарған ауылының көшелеріне келесі атаулар берілсін:
1) Ш.Берсиев;
2) Қ.Ержанов;
3) Республика;
4) Астана.
3. Қарасу ауылының көшелеріне келесі атаулар берілсін:
1) Ш.Берсиев;
2) Бейбітшілік.
4. Осы шешім алғашқы ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Округ әкімі: А. Мубараков

О присвоении наименований улицам населенных пунктов сельского округа им.Ш.Берсиева
Решение акима сельского округа имени Шыганака Берсиева Уилского района Актюбинской области от 20 сентября 2011 года № 9. Зарегистрировано Управлением юстиции Уилского района Актюбинской области 28 октября 2011 года № 3-11-97
Сноска. В реквизитах, заголовке и по всему тексту решения на государственном языке слово "селолық", заменен соответсвенно словом "ауылдық" решением акима сельского округа имени Шыганака Берсиева Уилского района Актюбинской области от 22.07.2015 № 8 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Сноска. В пунктах 1, 2, 3 указанного решения на русском языке слово "аула" заменено словом "села", текст на казахском языке не меняется решением акима сельского округа имени Шыганака Берсиева Уилского района Актюбинской области от 17.03.2017 № 7 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан",подпунктом 4 статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года № 4200 "Об административно территориальном устройстве Республики Казахстан" и с учетом мнения населения аким сельского округа им.Ш.Берсиева РЕШИЛ:
1. Присвоить следующие наименования улицам села Каратал:
1) Ш.Берсиев;
2)К.Ержанов;
3) Актобе;
4) Астана;
5) О.Бакаев;
6) И.Карагулов;
7) Конституция;
8) Ж.Жусибалиев
9) Республика;
10) Бейбитшилик;
11) З.Баймолдина;
12) Кокжар;
13) Тауелсиздик;
14) Сулеймен аулие;
15) Кобланды батыр;
16) А.Молдагулова.
2. Присвоить следующие наименования улицам села Кумжарган:
1) Ш.Берсиев;
2) К.Ержанов;
3) Республика;
4) Астана.
3. Присвоить следующие наименования улицам села Карасу:
1) Ш.Берсиев;
2) Бейбитшилик.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования.
Аким округа: А. Мубараков