Аудандық мәслихаттың 2010 жылғы 24 желтоқсандағы "Хромтау ауданының 2011-2013 жылға арналған бюджеті туралы" № 207 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облысы Хромтау аудандық мәслихатының 2011 жылғы 27 сәуірдегі № 238 шешімі. Ақтөбе облысы Хромтау ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 12 мамырда № 3-12-134 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақтөбе облысы Хромтау аудандық мәслихатының аппаратының 2013 жылғы 14 ақпандағы № 59 хатымен).
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақтөбе облысы Хромтау аудандық мәслихатының аппаратының 14.02.2013 № 59 хатымен).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабының 1 тармағына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95-IV Бюджеттік Кодексінің 9 бабының 2 тармағына, 106 бабының 2 және 4 тармақтарына, 109 бабының 5 тармағына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Аудандық мәслихаттың 2010 жылғы 24 желтоқсандағы Хромтау ауданының 2011-2013 жылдарға арналған Хромтау ауданының бюджеті туралы № 207 шешіміне (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2011 жылдың 17 қаңтардағы № 3-12-128 болып тіркелген, аудандық "Хромтау" газетінің № 5-6-7-8 сандарында жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1 тармақта:
1-тармақшасында
Кірістер бойынша
"4417261" деген цифрлар "4435552,8" деген цифрлармен ауыстырылсын;
оның ішінде:
трансферттер түсімдері бойынша
"2229653" деген цифрлар "2247944,8" деген цифрлармен ауыстырылсын;
2-тармақшасында:
шығындар бойынша:
"4594094,4" деген цифрлар "4613278,2" деген цифрлармен ауыстырылсын;
3-тармақшасында
таза бюджеттік кредит беру бойынша;
"517114" деген цифрлар "448729" цифрлармен ауыстырылсын;
5-тармақшасында
Бюджет тапшылығы (профицит)бойынша;
"-672658,4" деген цифрлар "-626454,4" деген цифрлармен ауыстырылсын;
6-тармақшасында
Бюджет тапшылығын профицитін пайдалану бойынша;
"672658,4" деген цифрлар "626454,4" деген цифрлармен ауыстырылсын;
2) 14 тармақта:
1-тармақшасында
"Ауылдың гүлденуі- Қазақстанның гүлденуі марафон - эстафетасын өткізуге" "21670" деген цифрлар "23080" цифрлармен ауыстырылсын;
14 - тармақ
Келесі мағынадағы абзацтармен толықтырылсын
2011 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен Ұлы Отан соғысы мүгедектері мен қатысушыларына біржолғы материалдық көмек төлеуге - 361,8 мың теңге бөлінгені ескерілсін;
3) 17 - тармақта:
"Нұрлы Көш" бағдарламасы бойынша оралмандарға үй салуға (немесе) сатып алуға қаралған кредит бойынша

О внесении изменений и дополнений в решение № 207 районного маслихата от 24 декабря 2010 года "О бюджете Хромтауского района на 2011-2013 годы"
Решение маслихата Хромтауского района Актюбинской области от 27 апреля 2011 года № 238. Зарегистрировано Управлением юстиции Хромтауского района Актюбинской области 12 мая 2011 года № 3-12-134. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо аппарата маслихата Хромтауского района Актюбинской области от 14 февраля 2013 года № 59).
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо аппарата маслихата Хромтауского района Актюбинской области от 14.02.2013 № 59).
В соответствии c пунктом 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 2 статьи 9, пунктами 2 и 4 статьи 106, пункта 5 статьи 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95-1V районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 24 декабря 2010 года № 207 "О бюджете Хромтауского района на 2011-2013 годы" (зарегистрированное 17 января 2011 года в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3-12-128, опубликованное в районной газете "Хромтау" от 20 января 2011 года № 5-6-7-8) следующие изменения и дополнения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1);
по доходам;
цифры "4417261" заменить цифрами "4435552,8";
по поступлениям трансфертов;
цифры "2229653" заменить цифрами "2247944,8";
в подпункте 2);
по затратам;
цифры "4594094,4" заменить цифрами "4613278,2";
в подпункте 3);
по чистому бюджетному кредитованию;
цифры "517114" заменить цифрами "448729";
в подпункте 5)
дефицит бюджета (профицит)
цифры "-672658,4" заменить цифрами "-626454,4"
в подпункте 6)
финансирование дефицита
(использование профицита) бюджета
цифры "672658,4" заменить цифрами "626454,4"
2) в пункте 14:
в подпункте 1);
на проведение марафон-эстафеты "Расцвет села - расцвет Казахстана"
цифры "21670" заменить цифрами "23080";
Дополнить пункт 14 абзацем следующего содержания:
Учесть в районном бюджете поступление с областного бюджета на выплату единовременной материальной помощи инвалидам и участникам ВОВ в сумме - 361,8 тыс тенге;
3) в пункте 17:
По программе "Нурлы-Кош" на строительство (приобретение) жилья за счет кредитов

4503
Жергілікті маңызы бар және елді мекендердегі жалпы пайдаланудағы автомобиль жолдарының бөлу жолағында сыртқы көрнекі жарнамаларды орналастырғаны үшін алынатын төлем
1100
5
Тіркелген салық
322
08
1
Мемлекеттік баж
9 353
Мемлекеттік мекемелерге сотқа берілетін талап арыздарынан алынатын мемлекеттік бажды қоспағанда, мемлекеттік баж сотқа берілетін талап арыздардан, ерекше талап ету істері арыздарынан, ерекше жүргізілетін істер бойынша арыздардан (шағымдардан), сот бұйрығын шығару туралы өтініштерден, атқару парағының дубликатын беру туралы шағымдардан, аралық (төрелік) соттардың және шетелдік соттардың шешімдерін мәжбүрлеп орындауға атқару парағын беру туралы шағымдардың, сот актілерінің атқару парағының және өзге де құжаттардың көшірмелерін қайта беру туралы шағымдардан алынатын баж
6 100
Азаматтық хал актiлерiн тiркегенi үшiн, сондай-ақ азаматтарға азаматтық хал актiлерiн тiркеу туралы куәлiктердi және азаматтық хал актiлерi жазбаларын өзгертуге, толықтыруға және қалпына келтiруге байланысты куәлiктердi қайтадан бергенi үшiн мемлекеттік баж
2128
Шетелге тұрақты түрде тұру үшін шекарадан шығуға Қазақстан Республикасына басқа мемлекеттерден адамдарды шақыруға құқық беретін құжаттарды рәсімдегені үшін,сондай-ақ осы құжаттарға өзгерістер енгізгені үшін мемлекеттік баж
140
Шетелдіктердің паспорттарына немесе оларды ауыстыратын құжаттарына Қазақстан Республикасынан кету және Қазақстан Республикасына келу құқығына виза бергені үшін мемлекеттік баж
3
Қазақстан Республикасының азаматтығын алу, Қазақстан Республикасының азаматтығын қалпына келтіру және Қазақстан Республикасының азаматтығын тоқтату туралы құжаттарды ресімдегені үшін мемлекеттік баж
32
Тұрғылықты жерiн тiркегенi үшiн мемлекеттік баж
620
Аңшы куәлігін бергені және оны жыл сайын тіркегені үшін мемлекеттік баж
40
Жеке және заңды тұлғалардың азаматтық, қызметтік қаруының (аңшылық суық қаруды, белгі беретін қаруды, ұңғысыз атыс қаруын, механикалықшашыратқыштарды, көзден жас ағызатын немесе тітіркендіретін заттар толтырылған аэрозольді және басқа құрылғыларды, үрлемелі қуаты 7,5 Дж-дан аспайтын пневматикалық қаруды қоспағанда және калибрі 4,5 мм-ге дейінгілерін қоспағанда) әрбір бірлігін тіркегені және қайта тіркегені үшін алынатын мемлекеттік баж
80
Қаруды және оның оқтарын сақтауға немесе сақтау мен алып жүруге, тасымалдауға, Қазақстан Республикасының аумағына әкелуге және Қазақстан Республикасынан әкетуге рұқсат бергені үшін алынатын мемлекеттік баж

4503
Плата за размещение наружной (визуальной) рекламы в полосе отвода автомобильных дорог общего пользования местного значения и в населенных пунктах
1100
5
Фиксированный налог
322
08
1
Государственная пошлина
9 353
Государственная пошлина, взимаемая с подаваемых в суд исковых заявлений, заявлений особого искового производства, заявлений (жалоб) по делам особого производства, заявлений о вынесении судебного приказа, заявлений о выдаче дубликата исполнительного листа, заявлений о выдаче исполнительных листов на принудительное исполнение решений третейских (арбитражных) судов и иностранных судов, заявлений о повторной выдаче копий судебных актов, исполнительных листов и иных документов, за исключением государственной пошлины с подаваемых в суд исковых заявлений к государственным учреждениям
6100
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию актов гражданского состояния, а также за выдачу гражданам справок и повторных свидетельств о регистрации актов гражданского состояния и свидетельств в связи с изменением, дополнением и восстановлением записей актов гражданского состояния
2128
Государственная пошлина, взимаемая за оформление документов на право выезда за границу на постоянное место жительства и приглашение в Республику Казахстан лиц из других государств, а также за внесение изменений в эти документы
140
Государственная пошлина, взимаемая за выдачу на территории Республики Казахстан визы к паспортам иностранцев и лиц без гражданства или заменяющим их документам на право выезда из Республики Казахстан и выезда в Республику Казахстан
3
Государственная пошлина, взимаемая за оформление документов о приобретении гражданства Республики Казахстан, восстановлении гражданства Республики Казахстан и прекращении Республики Казахстан
32
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию места жительства
620
Государственная пошлина, взимаемая за выдачу удостоверения охотника и его ежегодную регистрацию
40
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию и перерегистрацию каждой единицы гражданского, служебного оружия физических и юридических лиц (за исключением холодного охотничьего, сигнального, огнестрельного бесствольного, механических распылителей, аэрозольных и других устройств, снаряженных слезоточивыми или раздражающими веществами, пневматического оружия с дульной энергией не более 7,5 Дж и калибра до 4,5 мм включительно)
80
Государственная пошлина за выдачу разрешений на хранение или хранение и ношение, транспортировку, ввоз на территорию Республики Казахстан и вывоз из Республики Казахстан оружия и патронов к нему