Аудандық мәслихаттың 2010 жылғы 24 желтоқсандағы № 207 "Хромтау ауданының 2011-2013 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Хромтау аудандық мәслихатының 2011 жылғы 10 қарашадағы № 269 шешімі. Ақтөбе облысы Әділет департаментінде 2011 жылғы 24 қарашада № 3-12-140 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақтөбе облысы Хромтау аудандық мәслихатының аппаратының 2013 жылғы 14 ақпандағы № 59 хатымен).
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақтөбе облысы Хромтау аудандық мәслихатының аппаратының 14.02.2013 № 59 хатымен).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабының 1 тармағына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95-IV Бюджеттік Кодексінің 9 бабының 2 тармағына, 106 бабының 2 тармағының 4) тармақшасына және 4 тармағына, 109 бабының 5 тармағына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Аудандық мәслихаттың 2010 жылғы 24 желтоқсандағы № 207 "Хромтау ауданының 2011-2013 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3-12-128 болып тіркелген, аудандық "Хромтау" газетінің 2010 жылдың 20 қаңтарындағы № 5-6-7-8 сандарында жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1) 1 тармақта;
1) тармақшасында
кірістер бойынша
"4034332,9" деген цифрлар "4018838,9" деген цифрлармен ауыстырылсын;
оның ішінде:
трансферттер түсімдері бойынша
"1846724,9" деген цифрлар "1831230,9" деген цифрлармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында
шығындар бойынша
"4212058,3" деген цифрлар "4196564,3" деген цифрлармен ауыстырылсын;
3) тармақшасында
таза бюджеттік кредит беру бойынша
"449362" деген цифрлар "435643" цифрлармен ауыстырылсын;
5) тармақшасында
бюджет тапшылығы (профициті) бойынша
"-627087,4" деген цифрлар "-613368,4" деген цифрлармен ауыстырылсын;
6) тармақшасында
бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) бойынша
"627087,4" деген цифрлар "613368,4" деген цифрлармен ауыстырылсын.

О внесении изменений в решение районного маслихата от 24 декабря 2010 года № 207 "О бюджете Хромтауского района на 2011-2013 годы"
Решение маслихата Хромтауского района Актюбинской области от 10 ноября 2011 года № 269. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 24 ноября 2011 года № 3-12-140. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо аппарата маслихата Хромтауского района Актюбинской области от 14 февраля 2013 года № 59).
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо аппарата маслихата Хромтауского района Актюбинской области от 14.02.2013 № 59).
В соответствии c пунктом 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 2 статьи 9, подпунктом 4) пункта 2 и пунктом 4 статьи 106, пунктом 5 статьи 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95-IV районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата № 207 от 24 декабря 2010 года "О бюджете Хромтауского района на 2011-2013 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3-12-128, опубликованное в районной газете "Хромтау" от 20 января 2011 года № 5-6-7-8) следующие изменения:
1) в пункте 1;
в подпункте 1)
по доходам
цифры "4034332,9" заменить цифрами " 4018838,9";
в том числе:
по поступлениям трансфертов
цифры "1846724,9" заменить цифрами "1831230,9";
в подпункте 2)
по затратам
цифры "4212058,3" заменить цифрами "4196564,3";
в подпункте 3)
по чистому бюджетному кредитованию
цифры "449362" заменить цифрами "435643";
в подпункте 5)
дефицит (профицит) бюджета
цифры "-627087,4" заменить цифрами "-613368,4";
в подпункте 6)
по финансированию дефицита (использованию профицита) бюджета
цифры "627087,4" заменить цифрами "613368,4";

4653
Жергілікті маңызы бар және елді мекендердегі жалпы пайдаланудағы автомобиль жолдарының бөлу жолағында сыртқы (көрнекі) жарнамаларды орналастырғаны үшін алынатын төлем
1350
5
Тіркелген салық
347
08
1
Мемлекеттік баж
6 386
Мемлекеттік мекемелерге сотқа берілетін талап арыздарынан алынатын мемлекеттік бажды қоспағанда, мемлекеттік баж сотқа берілетін талап арыздардан, ерекше талап ету істері арыздарынан, ерекше жүргізілетін істер бойынша арыздардан (шағымдардан), сот бұйрығын шығару туралы өтініштерден, атқару парағының дубликатын беру туралы шағымдардан, аралық (төрелік) соттардың және шетелдік соттардың шешімдерін мәжбүрлеп орындауға атқару парағын беру туралы шағымдардың, сот актілерінің атқару парағының және өзге де құжаттардың көшірмелерін қайта беру туралы шағымдардан алынатын баж
3 250
Азаматтық хал актiлерiн тiркегенi үшiн, сондай-ақ азаматтарға азаматтық хал актiлерiн тiркеу туралы куәлiктердi және азаматтық хал актiлерi жазбаларын өзгертуге, толықтыруға және қалпына келтiруге байланысты куәлiктердi қайтадан бергенi үшiн алынатын мемлекеттік баж
1928
Шетелге тұрақты түрде тұру үшін шекарадан шығуға, Қазақстан Республикасына басқа мемлекеттерден адамдарды шақыруға құқық беретін құжаттарды рәсімдегені үшін,сондай-ақ осы құжаттарға өзгерістер енгізгені үшін алынатын мемлекеттік баж
220
Шетелдіктердің паспорттарына немесе оларды ауыстыратын құжаттарына Қазақстан Республикасынан кету және Қазақстан Республикасына келу құқығына виза бергені үшін алынатын мемлекеттік баж
3
Қазақстан Республикасының азаматтығын алу, Қазақстан Республикасының азаматтығын қалпына келтіру және Қазақстан Республикасының азаматтығын тоқтату туралы құжаттарды ресімдегені үшін алынатын мемлекеттік баж
25
Тұрғылықты жерiн тiркегенi үшiн алынатын мемлекеттік баж
660
Аңшы куәлігін бергені және оны жыл сайын тіркегені үшін алынатын мемлекеттік баж
40
Жеке және заңды тұлғалардың азаматтық, қызметтік қаруының (аңшылық суық қаруды, белгі беретін қаруды, ұңғысыз атыс қаруын,механикалық шашыратқыштарды, көзден жас ағызатын немесе тітіркендіретін заттар толтырылған аэрозольді және басқа құрылғыларды, үрлемелі қуаты 7,5 Дж-дан аспайтын пневматикалық қаруды қоспағанда және калибрі 4,5 мм-ге дейінгілерін қоспағанда) әрбір бірлігін тіркегені және қайта тіркегені үшін алынатын мемлекеттік баж
60
Қаруды және оның оқтарын сақтауға немесе сақтау мен алып жүруге, тасымалдауға, Қазақстан Республикасының аумағына әкелуге және Қазақстан Республикасынан әкетуге рұқсат бергені үшін алынатын мемлекеттік баж

4653
Плата за размещение наружной (визуальной) рекламы в полосе отвода автомобильных дорог общего пользования местного значения и в населенных пунктах
1350
5
Фиксированный налог
347
08
1
Государственная пошлина
6 386
Государственная пошлина, взимаемая с подаваемых в суд исковых заявлений, заявлений особого искового производства, заявлений (жалоб) по делам особого производства, заявлений о вынесении судебного приказа, заявлений о выдаче дубликата исполнительного листа, заявлений о выдаче исполнительных листов на принудительное исполнение решений третейских (арбитражных) судов и иностранных судов, заявлений о повторной выдаче копий судебных актов, исполнительных листов и иных документов, за исключением государственной пошлины с подаваемых в суд исковых заявлений к государственным учреждениям
3250
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию актов гражданского состояния, а также за выдачу гражданам справок и повторных свидетельств о регистрации актов гражданского состояния и свидетельств в связи с изменением, дополнением и восстановлением записей актов гражданского состояния
1928
Государственная пошлина, взимаемая за оформление документов на право выезда за границу на постоянное место жительства и приглашение в Республику Казахстан лиц из других государств, а также за внесение изменений в эти документы
220
Государственная пошлина, взимаемая за выдачу на территории Республики Казахстан визы к паспортам иностранцев и лиц без гражданства или заменяющим их документам на право выезда из Республики Казахстан и выезда в Республику Казахстан
3
Государственная пошлина, взимаемая за оформление документов о приобретении гражданства Республики Казахстан, восстановлении гражданства Республики Казахстан и прекращении Республики Казахстан
25
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию места жительства
660
Государственная пошлина, взимаемая за выдачу удостоверения охотника и его ежегодную регистрацию
40
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию и перерегистрацию каждой единицы гражданского, служебного оружия физических и юридических лиц (за исключением холодного охотничьего, сигнального, огнестрельного бесствольного, механических распылителей, аэрозольных и других устройств, снаряженных слезоточивыми или раздражающими веществами, пневматического оружия с дульной энергией не более 7,5 Дж и калибра до 4,5 мм включительно)
60
Государственная пошлина за выдачу разрешений на хранение или хранение и ношение, транспортировку, ввоз на территорию Республики Казахстан и вывоз из Республики Казахстан оружия и патронов к нему