"2011-2013 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы" Шалқар аудандық мәслихатының 2010 жылғы 23 желтоқсандағы № 227 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облысы Шалқар аудандық мәслихатының 2011 жылғы 21 ақпандағы № 253 шешімі. Ақтөбе облысы Шалқар ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 25 ақпанда № 3-13-145 тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Шалқар аудандық мәслихатының 2011 жылғы 23 желтоқсандағы № 318 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Шалқар аудандық мәслихатының 2011.12.23 № 318 Шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6 бабының 1 тармағына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95-IV Бюджет Кодексінің 9 бабының 2 тармағына, 104 бабының 4 тармағының 5 тармақшасына, 106 бабының 2 тармағының 4 тармақшасына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Шалқар аудандық мәслихатының 2010 жылғы 23 желтоқсандағы № 227 «2011-2013 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы» (нормативтік-құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2011 жылы 10 қаңтарда № 3-13-142 санымен тіркелген, «Шалқар» газетінің 2011 жылғы 19 қаңтардағы № 3-4 (8156) санымен жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1 тармақта:
1) тармақшада:
кірістер «4540626,0» саны «4547126,0» санына,
оның ішінде:
трансферттердің түсімдері «3115636,0» саны «3122136,0» санына;
2) тармақшада;
шығындар «4540626,0» саны «4548697,6» санына;
4) тармақшада:
бюджет тапшылығы «-17625,0» саны «-19196,6» санына;
5) тармақшада:
бюджет тапшылығын қаржыландыру «17625,0» саны «19196,6» санына өзгертілсін.
2. 8 тармақтан кейін төмендегі мазмұндағы 8-1 тармағымен толықтырылсын:
«8-1. Ақтөбе облыстық мәслихатының 2011 жылғы 21 қаңтардағы № 361 шешімімен аудан бюджетіне республикалық бюджеттен:
«Шалқар ауданының Жылтыр селосындағы сумен жабдықтау объектілерін салу» жобасына жобалық-сметалық құжаттарын дайындауға 6500,0 мың теңге нысаналы даму трансферт бөлінгені ескерілсін.»

О внесении изменений и дополнений в решение Шалкарского районного маслихата от 23 декабря 2010 года № 227 "О бюджете района на 2011-2013 годы"
Решение маслихата Шалкарского района Актюбинской области от 21 февраля 2011 года № 253. Зарегистрировано Управлением юстиции Шалкарского района Актюбинской области 25 февраля 2011 года № 3-13-145. Утратило силу решением маслихата Шалкарского района Актюбинской области от 23 декабря 2011 года № 318
Сноска. Утратило силу решением маслихата Шалкарского района Актюбинской области от 23.12.2011 № 318.
В соответствии пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», пункта 2 статьи 9, подпунктом 5 пункта 4 статьи 104 и подпункта 4 пункта 2 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95-IV районный маслихат РЕШАЕТ:
1. Внести следующие изменения и дополнения в решение Шалкарского районного маслихата № 227 от 23 декабря 2010 года «О бюджете района на 2011-2013 годы» (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативно-правовых актов 10 января 2011 года за № 3-13-142, опубликованного в газете «Шалкар» № 3-4(8156) от 19 января 2011 года):
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы цифры «4540626,0» заменить цифрами «4547126,0»,
в том числе:
поступления трансфертов
цифры «3115636,0» заменить цифрами «3122136,0»;
в подпункте 2):
затраты цифры «4540626,0» заменить цифрами «4548697,6»;
в подпункте 4):
дефицит бюджета цифры «-17625,0» заменить цифрами «-19196,6»;
в подпункте 5):
финансирование дефицита бюджета
цифры «17625,0» заменить цифрами «19196,6».
2. После пункта 8 добавить пункт 8-1 следующего содержания:
«8-1. В соответствии с решением Актюбинского областного маслихата от 21 января 2011 года № 361 предусмотреть в бюджете района выделенные из республиканского бюджета целевые трансферты на развитие:
на разработку проектно-сметной документации по проекту «Строительство объектов водоснабжения в селе Жылтыр Шалкарского района» в сумме 6500,0 тыс. тенге.