"2011-2013 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы" Шалқар аудандық мәслихатының 2010 жылғы 23 желтоқсандағы № 227 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облысы Шалқар аудандық мәслихатының 2011 жылғы 31 наурыздағы № 262 шешімі. Ақтөбе облысы Шалқар ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 12 сәуірде № 3-13-148 тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Шалқар аудандық мәслихатының 2011 жылғы 23 желтоқсандағы № 318 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Шалқар аудандық мәслихатының 2011.12.23 № 318 Шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6 бабының 1 тармағына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95-IV Бюджет Кодексінің 9 бабының 2 тармағына, 106 бабының 2 тармағының 4 тармақшасына, 109 бабының 5 тармағына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Шалқар аудандық мәслихатының 2010 жылғы 23 желтоқсандағы № 227 «2011-2013 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы» (нормативтік-құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2011 жылы 10 қаңтарда № 3-13-142 санымен тіркелген, «Шалқар» газетінің 2011 жылғы 19 қаңтардағы № 3-4(8156) санымен жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1 тармақта:
1) тармақшада:
кірістер «4547126,0» саны «4683295,0» санына,
оның ішінде:
трансферттердің түсімдері «3122136,0» саны «3258305,0» санына;
2) тармақшада:
шығындар «4548697,6» саны «4676970,3» санына;
3) тармақшада:
Таза бюджеттік кредиттер «17625,0» саны «25820,5» санына,
оның ішінде:
бюджеттік кредиттер «18694,0» саны «26889,5» санына;
4) тармақшада:
бюджет тапшылығы «-19196,6» саны «-19495,8» санына;
5) тармақшада:
бюджет тапшылығын қаржыландыру
«19196,6» саны «19495,8» санына өзгертілсін.
2) 7 тармақта:
8 абзацтың бөлігінде:
«31372,0» саны «35381,0» санына өзгертілсін;
және төменгі мазмұндағы 7-1 тармағымен толықтырылсын:
«7-1. Ақтөбе облыстық мәслихатының 2011 жылғы 14 наурыздағы № 365 шешімімен республикалық бюджеттен аудан бюджетіне ағымдағы нысаналы трансферттер көзделсін:
мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі ұйымдардың тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы көлемін ұлғайтуға – 24081,0 мың теңге;
«Жұмыспен қамту 2020» бағдарламасын жүзеге асыруға – 26629,0 мың теңге.»
3) 8 тармақта:
3 абзацтың бөлігінде:
«51000,0» саны «131000,0» санына өзгертілсін;
4) 9 тармақтан кейін төмеңгі мазмұндағы 9-1 тармағымен толықтырылсын:
«9-1. Ақтөбе облыстық мәслихатының 2011 жылғы 14 наурыздағы № 365 шешімімен облыстық бюджеттен аудан бюджетіне біржолғы талон беру жұмысын ұйымдастыруға 1450,0 мың теңге ағымдағы нысаналы трансферт бөлінгені ескерілсін.»

О внесении изменений и дополнений в решение Шалкарского районного маслихата от 23 декабря 2010 года № 227 "О бюджете района на 2011-2013 годы"
Решение маслихата Шалкарского района Актюбинской области от 31 марта 2011 года № 262. Зарегистрировано Управлением юстиции Шалкарского района Актюбинской области 12 апреля 2011 года № 3-13-148. Утратило силу решением маслихата Шалкарского района Актюбинской области от 23 декабря 2011 года № 318
Сноска. Утратило силу решением маслихата Шалкарского района Актюбинской области от 23.12.2011 № 318.
В соответствии с пунктом 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан », пунктом 2 статьи 9, подпункта 4 пункта 2 статьи 106, пункта 5 статьи 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95-IV районный маслихат РЕШАЕТ:
1. Внести следующие изменения и дополнения в решение Шалкарского районного маслихата № 227 от 23 декабря 2010 года «О бюджете района на 2011-2013 годы» (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативно-правовых актов 10 января 2011 года за № 3-13-142, опубликованного в газете «Шалкар» № 3-4 (8156) от 19 января 2011 года):
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы цифры «4547126,0» заменить цифрами «4683295,0»,
в том числе:
поступления трансфертов
цифры «3122136,0» заменить цифрами «3258305,0»;
в подпункте 2):
затраты цифры «4548697,6» заменить цифрами «4676970,3»;
в подпункте 3):
чистое бюджетное кредитование
цифры «17625,0» заменить цифрами «25820,5»,
в том числе:
бюджетные кредиты цифры «18694,0» заменить цифрами «26889,5»;
в подпункте 4):
дефицит бюджета цифры «-19196,6» заменить цифрами «-19495,8»;
в подпункте 5):
финансирование дефицита бюджета
цифры «19196,6» заменить цифрами «19495,8».
2) в пункте 7:
в части абзаца 8:
цифры «31372,0» заменить цифрами «35381,0»;
и дополнить пунктом 7-1 следующего содержания:
«7-1. В соответствии с решением Актюбинского областного маслихата № 365 от 14 марта 2011 года предусмотреть в бюджете района выделенные из республиканского бюджета целевые текущие трансферты:
на увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования - 24081,0 тыс. тенге;
на реализацию «Программы занятости 2020» - 26629,0 тыс. тенге».
3) в пункте 8:
в части абзаца 3:
цифры «51000,0» заменить цифрами «131000,0».
4) после пункта 9 добавить пункт 9-1 следующего содержания:
«9-1. В соответствии с решением Актюбинского областного маслихата № 365 от 14 марта 2011 года предусмотреть в бюджете района целевые текущие трансферты, выделенные из областного бюджета, на организацию работ по выдаче разовых талонов в сумме 1450,0 тыс. тенге.»

2. Көрсетілген шешімнің 15 қосымшалары осы шешімнің 15 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда оқылсын.
3. Осы шешім 2011 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың                   Аудандық мәслихаттың
сессия төрағасы                             хатшысы
С.Мендигаринов                            С.Тулемисов
Аудандық мәслихаттың
2011 жылғы 31 наурыздағы
кезектен тыс жиырма жетінші сессиясының
№ 262 шешіміне 1 қосымша
Шалқар ауданының 2011 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы, мың
теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
КІРІСТЕР

2. Приложения 15 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложений 15 к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель сессии                   Секретарь районного
районного маслихата                        маслихата
С.Мендигаринов                            С.Тулемисов
Приложение № 1
к решению № 262 от 31 марта 2011 года
внеочередной двадцать седьмой сессии
районного маслихата
Бюджет Шалкарского района на 2011 год
Категория
сумма, тыс.
тенге
Класс
Подкласс
Наименование
ДОХОДЫ