Қаратоғай ауылындағы көшеге Молдағазы Айтасов есімін беру туралы
Ақтөбе облысы Шалқар ауданы Шетырғыз ауылдық округі әкімінің 2011 жылғы 16 тамыздағы № 4 шешімі. Ақтөбе облысы Шалқар аудандық Әділет басқармасында 2011 жылғы 13 қыркүйекте № 3-13-157 тіркелді
Ескерту. Шешімнің мемлекеттік тілдегі атауында және бүкіл мәтіні бойынша "селолық", "селосындағы" сөздері "ауылдық", "ауылындағы" сөздерімен ауыстырылды – Ақтөбе облысы Шалқар ауданы Шетырғыз ауылдық округі әкімінің 24.11.2014 № 07 шешімімен (алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Ескерту. Шешімнің деректемелерінде "селолық" сөзі тиісінше "ауылдық" сөзімен ауыстырылды - Ақтөбе облысы Шалқар ауданы Шетырғыз ауылдық округі әкімінің 13.03.2017 № 3 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35, 37 баптарына және Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы № 4200 "Қазақстан Республикасының әкімшілік - аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14- бабының 4-тармақшасына және Қаратоғай елді мекені тұрғындары конференциясы хаттамасына сәйкес Шетырғыз ауылдық округ әкімі ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Қаратоғай ауылындағы көшеге Молдағазы Айтасов есімі берілсін.
2. Осы шешім алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Шетырғыз ауылдық округінің әкімі: Ж. Табынбеков

О присвоении улице имени Молдагазы Айтасова в селе Каратогай
Решение акима Шетиргизского сельского округа Шалкарского района Актюбинской области от 16 августа 2011 года № 4. Зарегистрировано Управлением юстиции Шалкарского района Актюбинской области 13 сентября 2011 года № 3-13-157
Сноска. Заголовок в редакции - решением акима Шетиргизского сельского округа Шалкарского района Актюбинской области от 24.11.2014 № 07 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования).
Сноска. В реквизитах решения на казахском языке слово "селолық" заменено соответственно словом "ауылдық" решением акима Шетиргизского сельского округа Шалкарского района Актюбинской области от 13.03.2017 № 3 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии статьи 35, 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и подпунктом 4 статьи 14 Закон Республики Казахстан от 08 декабря 1993 года № 4200 "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", и согласно протокола конференции жителей села Каратогай аким Шетиргизского сельского округа РЕШИЛ:
1. Присвоить улице в селе Каратогай имя Молдагазы Айтасова.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования.
Аким Шетиргизского сельского округа: Табынбеков Ж.