Алматы облыстық мәслихатының 2010 жылғы 14 желтоқсандағы "Алматы облысының 2011-2013 жылдарға арналған облыстық бюджеті туралы" N 39-221 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Алматы облыстық мәслихатының 2011 жылғы 21 сәуірдегі N 46-247 шешімі. Алматы облысының Әділет департаментінде 2011 жылы 12 мамырда 2072 тіркелді
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 108–бабының 4-тармағының және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 7 сәуір 2011 жылғы "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 13 желтоқсандағы N 1350 қаулысына өзгертулер мен толықтырулар енгізу туралы" N 391 қаулысына сәйкес Алматы облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Алматы облыстық мәслихаттың 2010 жылғы 14 желтоқсандағы "Алматы облысының 2011-2013 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" N 39-221 шешіміне (2010 жылғы 29 желтоқсандағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2064 нөмірімен тіркелген, 2011 жылғы 11 қаңтардағы N 3 "Огни Алатау" және 2011 жылғы 11 қаңтардағы N 3 "Жетісу" газеттерінде жарияланған), Алматы облыстық мәслихаттың 2011 жылғы 16 ақпандағы "Алматы облыстық мәслихаттың 2010 жылғы 14 желтоқсандағы "Алматы облысының 2011-2013 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" N 39-221 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" N 42-238, (2011 жылғы 21 ақпандағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2067 нөмірімен тіркелген, 2011 жылғы 10 наурыздағы N 35 "Огни Алатау" және 2011 жылғы 10 наурыздағы N 34 "Жетісу" газеттерінде жарияланған), Алматы облыстық мәслихаттың 2011 жылғы 4 наурыздағы "Алматы облыстық мәслихаттың 2010 жылғы 14 желтоқсандағы "Алматы облысының 2011-2013 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" N 39-221 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" N 43-241, (2011 жылғы 29 наурыздағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2068 нөмірімен тіркелген, 2011 жылғы 09 сәуірдегі N 46 "Огни Алатау" және 2011 жылғы 09 сәуірдегі N 45 "Жетісу" газеттерінде жарияланған), Алматы облыстық мәслихаттың 2011 жылғы 1 сәуірдегі "Алматы облыстық мәслихаттың 2010 жылғы 14 желтоқсандағы "Алматы облысының 2011-2013 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" N 39-221 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" N 44-243, (2011 жылғы 8 сәуірдегі нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2070 нөмірімен тіркелген, 2011 жылғы 23 сәуірдегі N 52 "Огни Алатау" және 2011 жылғы 23 сәуірдегі N 51 "Жетісу" газеттерінде жарияланған) шешімге төмендегі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:

О внесении изменений и дополнений в решение Алматинского областного маслихата от 14 декабря 2010 года N 39-221 "Об областном бюджете Алматинской области на 2011-2013 годы"
Решение маслихата Алматинской области от 21 апреля 2011 года N 46-247. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 12 мая 2011 года N 2072
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с пунктом 4 статьи 108 Бюджетного кодекса Республики Казахстан и постановлением Правительства Республики Казахстан от 7 апреля 2011 года N 391 "О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 13 декабря 2010 года N 1350" Алматинский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Алматинского областного маслихата от 14 декабря 2010 года N 39-221 "Об областном бюджете Алматинской области на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в государственном Реестре нормативных правовых актов 29 декабря 2010 года за N 2064, опубликовано в газетах "Огни Алатау" от 11 января 2011 года N 3 и "Жетісу" от 11 января 2011 года N 3), в решение Алматинского областного маслихата от 16 февраля 2011 года N 42-238 "О внесении изменений и дополнений в решение Алматинского областного маслихата от 14 декабря 2010 года N 39-221 "Об областном бюджете Алматинской области на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в государственном Реестре нормативных правовых актов 21 февраля 2011 года за N 2067, опубликовано в газетах "Огни Алатау" от 10 марта 2011 года N 35 и "Жетісу" от 10 марта 2011 года N 34), в решение Алматинского областного маслихата от 4 марта 2011 года N 43-241 "О внесении изменений и дополнений в решение Алматинского областного маслихата от 14 декабря 2010 года N 39-221 "Об областном бюджете Алматинской области на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в государственном Реестре нормативных правовых актов 29 марта 2011 года за N 2068 опубликовано в газетах "Огни Алатау" от 9 апреля 2011 года N 46 и "Жетісу" от 9 апреля 2011 года N 45), в решение Алматинского областного маслихата от 1 апреля 2011 года N 44-243 "О внесении изменений и дополнений в решение Алматинского областного маслихата от 14 декабря 2010 года N 39-221 "Об областном бюджете Алматинской области на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в государственном Реестре нормативных правовых актов 8 апреля 2011 года за N 2070 опубликовано в газетах "Огни Алатау" от 23 апреля 2011 года N 52 и "Жетісу" от 23 апреля 2011 года N 51) следующие изменения и дополнения:

26-1 тармақтары толықтырылсын:
"26-1. Облыстық бюджетте 2011 жылға мақсатты ағымдағы трансфертті төменгі мемлекеттік басқару деңгейдегі міндеттердің жоғарғы мемлекеттік органдардың міндетіне берілуіне байланысты республикалық бюджетке 512472 мың теңгені қарау, соның ішінде шығындар:
халыққа қызмет көрсету орталығының жеке және заңды тұлғаларға мемлекеттік қызметін ұйымдастыруда "бір терезелі қызметке" – 509171 мың теңге;
көлік түрлерін мемлекеттік техникалық сараптамадан өткізу үшін – 3301 мың теңге".
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешім 2011 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енеді.
Облыстық мәслихат
сессиясының төрағасы                       С. Зульярова
Облыстық мәслихаттың
хатшысы                                    А. Сыдық
КЕЛІСІЛГЕН:
Облыстық экономика және
бюджеттік жоспарлау
басқармасының бастығы                      Нафиса Төлекқызы Сатыбалдина
26 сәуір 2011 жыл
Алматы облыстық мәслихатының
2011 жылғы 21 сәуір
"Алматы облыстық мәслихатының
2010 жылғы 14 желтоқсандағы
"Алматы облысының 2011-2013
жылдарға арналған облыстық
бюджеті туралы" N 39-221
шешіміне өзгерістер енгізу
туралы" N 46-247 шешіміне
1-қосымша
Алматы облыстық мәслихатының
2010 жылғы 14 желтоқсандағы
"Алматы облысының 2011-2013
жылдарға арналған облыстық
бюджеті туралы" N 39-221
шешіміне бекітілген
1-қосымша
Алматы облысының 2011 жылға арналған облыстық бюджеті
Санаты
Сомасы
(мың теңге)
Сынып
Ішкі сынып
А Т А У Ы
I. Кірістер

добавить пункт 26-1:
"26-1. Предусмотреть в областном бюджете на 2011 год целевые текущие трансферты в республиканский бюджет в связи с передачей функций государственных органов из нижестоящего уровня государственного управления в вышестоящий в сумме 512472 тысяч тенге, в том числе расходы:
на организацию деятельности центров обслуживания населения по предоставлению государственных услуг физическим и юридическим лицам по принципу "одного окна" – 509171 тысяч тенге;
по проведению государственного технического осмотра транспортных средств – 3301 тысяча тенге".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель сессии
областного маслихата                       С. Зульярова
Секретарь областного
маслихата                                  А. Сыдык
СОГЛАСОВАНО:
Начальник областного
управления экономики и
бюджетного планирования                    Сатыбалдина Нафиса Тулековна
26 апреля 2011 года
Приложение 1
утвержденное решением маслихата
Алматинской области от 21 апреля
2011 года N 46-247 "О внесении изменений
и дополнений в решение Алматинского
областного маслихата от 14 декабря
2010 года N 39-221 "Об областном
бюджете Алматинской области
на 2011-2013 годы"
Приложение 1
к решению маслихата
Алматинской области от 14 декабря
2010 года N 39-221 "Об областном
бюджете Алматинской области
на 2011-2013 годы"
Областной бюджет Алматинской области на 2011 год
Категория
Сумма
(тыс.
тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы