Алматы облыстық мәслихатының 2010 жылғы 14 желтоқсандағы "Алматы облысының 2011-2013 жылдарға арналған облыстық бюджеті туралы" N 39-221 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облыстық мәслихатының 2011 жылғы 09 желтоқсандағы N 54-298 шешімі. Алматы облысының Әділет департаментінде 2011 жылы 13 желтоқсанда 2082 тіркелді
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасы 2008 жылғы 04 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106–бабы 2-тармағының 4-тармақшасына сәйкес, Алматы облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Алматы облыстық мәслихаттың 2010 жылғы 14 желтоқсандағы "Алматы облысының 2011-2013 жылдарға арналған облыстық бюджеті туралы" N 39-221 шешіміне (2010 жылғы 29 желтоқсандағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2064 нөмірімен тіркелген, 2011 жылғы 11 қаңтардағы N 3 "Огни Алатау" және 2011 жылғы 11 қаңтардағы N 3 "Жетісу" газеттерінде жарияланған), Алматы облыстық мәслихаттың 2011 жылғы 16 ақпандағы "Алматы облыстық мәслихаттың 2010 жылғы 14 желтоқсандағы "Алматы облысының 2011-2013 жылдарға арналған облыстық бюджеті туралы" N 39-221 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" N 42-238 (2011 жылғы 21 ақпандағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2067 нөмірімен тіркелген, 2011 жылғы 10 наурыздағы N 35 "Огни Алатау" және 2011 жылғы 10 наурыздағы N 34 "Жетісу" газеттерінде жарияланған), Алматы облыстық мәслихаттың 2011 жылғы 4 наурыздағы "Алматы облыстық мәслихаттың 2010 жылғы 14 желтоқсандағы "Алматы облысының 2011-2013 жылдарға арналған облыстық бюджеті туралы" N 39-221 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" N 43-241 (2011 жылғы 29 наурыздағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2068 нөмірімен тіркелген, 2011 жылғы 09 сәуірдегі N 46 "Огни Алатау" және 2011 жылғы 09 сәуірдегі N 45 "Жетісу" газеттерінде жарияланған), Алматы облыстық мәслихаттың 2011 жылғы 1 сәуірдегі "Алматы облыстық мәслихаттың 2010 жылғы 14 желтоқсандағы "Алматы облысының 2011-2013 жылдарға арналған облыстық бюджеті туралы" N 39-221 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" N 44-243 (2011 жылғы 8 сәуірдегі нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2070 нөмірімен тіркелген, 2011 жылғы 23 сәуірдегі N 52 "Огни Алатау" және 2011 жылғы 23 сәуірдегі N 51 "Жетісу" газеттерінде жарияланған), Алматы облыстық мәслихаттың 2011 жылғы 21 сәуірдегі "Алматы облыстық мәслихаттың 2010 жылғы 14 желтоқсандағы "Алматы облысының 2011-2013 жылдарға арналған облыстық бюджеті туралы" N 39-221 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" N 46-247 (2011 жылғы 12 мамырдағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2072 нөмірімен тіркелген, 2011 жылғы 19 мамырдағы N 61 "Огни Алатау" және 2011 жылғы 19 мамырдағы N 60 "Жетісу" газеттерінде жарияланған),Алматы облыстық мәслихаттың 2011 жылғы 5 шілдедегі "Алматы облыстық мәслихатының 2010 жылғы 14 желтоқсандағы "Алматы облысының 2011-2013 жылдарға арналған облыстық бюджеті туралы" N 39-221 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" N 48-262 (2011 жылғы 15 шілдедегі нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2074 нөмірімен тіркелген, 2011 жылғы 26 шілдедегі N 86 "Огни Алатау" және 2011 жылғы 26 шілдедегі N 85 "Жетісу" газеттерінде жарияланған), Алматы облыстық мәслихаттың 2011 жылғы 14 қазандағы "Алматы облыстық мәслихатының 2010 жылғы 14 желтоқсандағы "Алматы облысының 2011-2013 жылдарға арналған облыстық бюджеті туралы" N 39-221 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 51-283 (2011 жылғы 19 қазандағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2078 нөмірімен тіркелген, 2011 жылғы 29 қазандағы N 122 "Огни Алатау" және 2011 жылғы 29 қазандағы N 121 "Жетісу" газеттерінде жарияланған), Алматы облыстық мәслихаттың 2011 жылғы 4 қарашадағы "Алматы облыстық мәслихатының 2010 жылғы 14 желтоқсандағы "Алматы облысының 2011-2013 жылдарға арналған облыстық бюджеті туралы" N 39-221 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 52-291 (2011 жылғы 9 қарашадағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2079 нөмірімен тіркелген, 2011 жылғы 22 қарашадағы N 130-134 "Огни Алатау" және 2011 жылғы 24 қарашадағы N 135 "Жетісу" газеттерінде жарияланған) төмендегі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақта төмендегі жолдар бойынша:

О внесении изменений в решение Алматинского областного маслихата от 14 декабря 2010 года N 39-221 "Об областном бюджете Алматинской области на 2011-2013 годы"
Решение маслихата Алматинской области от 09 декабря 2011 года N 54-298. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 13 декабря 2011 года N 2082
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с подпунктом 4 пункта 2 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Алматинский областной Маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Алматинского областного маслихата от 14 декабря 2010 года N 39-221 "Об областном бюджете Алматинской области на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в государственном Реестре нормативных правовых актов 29 декабря 2010 года за N 2064, опубликовано в газетах "Огни Алатау" от 11 января 2011 года N 3 и "Жетісу" от 11 января 2011 года N 3), в решение Алматинского областного маслихата от 16 февраля 2011 года N 42-238 "О внесении изменений и дополнений в решение Алматинского областного маслихата от 14 декабря 2010 года N 39-221 "Об областном бюджете Алматинской области на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в государственном Реестре нормативных правовых актов 21 февраля 2011 года за N 2067, опубликовано в газетах "Огни Алатау" от 10 марта 2011 года N 35 и "Жетісу" от 10 марта 2011 года N 34), в решение Алматинского областного маслихата от 4 марта 2011 года N 43-241 "О внесении изменений и дополнений в решение Алматинского областного маслихата от 14 декабря 2010 года N 39 - 221 "Об областном бюджете Алматинской области на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в государственном Реестре нормативных правовых актов 29 марта 2011 года за N 2068, опубликовано в газетах "Огни Алатау" от 9 апреля 2011 года N 46 и "Жетісу" от 9 апреля 2011 года N 45), в решение Алматинского областного маслихата от 1 апреля 2011 года N 44-243 "О внесении изменений и дополнений в решение Алматинского областного маслихата от 14 декабря 2010 года N 39-221 "Об областном бюджете Алматинской области на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в государственном Реестре нормативных правовых актов 8 апреля 2011 года за N 2070, опубликовано в газетах "Огни Алатау" от 23 апреля 2011 года N 52 и "Жетісу" от 23 апреля 2011 года N 51), в решение Алматинского областного маслихата от 21 апреля 2011 года N 46-247 "О внесении изменений и дополнений в решение Алматинского областного маслихата от 14 декабря 2010 года N 39-221 "Об областном бюджете Алматинской области на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в государственном Реестре нормативных правовых актов 12 мая 2011 года за N 2072, опубликовано в газетах "Огни Алатау" от 19 мая 2011 года N 61 и "Жетісу" от 19 мая 2011 года N 60), в решение Алматинского областного маслихата от 5 июля 2011 года N 48-262 "О внесении изменений и дополнений в решение Алматинского областного маслихата от 14 декабря 2010 года N 39-221 "Об областном бюджете Алматинской области на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в государственном Реестре нормативных правовых актов 15 июля 2011 года за N 2074, опубликовано в газетах "Огни Алатау" от 26 июля 2011 года N 86 и "Жетісу" от 26 июля 2011 года N 85), в решение Алматинского областного маслихата от 14 октября 2011 года N 51-283 "О внесении изменений и дополнений в решение Алматинского областного маслихата от 14 декабря 2010 года N 39-221 "Об областном бюджете Алматинской области на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в государственном Реестре нормативных правовых актов 19 октября 2011 года за N 2078, опубликовано в газетах "Огни Алатау" от 29 октября 2011 года N 122 и "Жетісу" от 29 октября 2011 года N 121), в решение Алматинского областного маслихата от 4 ноября 2011 года N 52-291 "О внесении изменений и дополнений в решение Алматинского областного маслихата от 14 декабря 2010 года N 39-221 "Об областном бюджете Алматинской области на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в государственном Реестре нормативных правовых актов 9 ноября 2011 года за N 2079, опубликовано в газетах "Огни Алатау" от 22 ноября 2011 года N 130-134 и "Жетісу" от 24 ноября 2011 года N 135) следующие изменения:
в пункте 1 по строкам:

1) "Кірістер" "187745532" саны "187729601" санына ауыстырылсын, соның ішінде:
"трансферттердің түсімдері бойынша" "164684968" саны "164669037" санына ауыстырылсын;
2) "Шығындар" "173394445" саны "173691565" санына ауыстырылсын;
3) "бюджет тапшылығы" "618951" саны "618900" санына ауыстырылсын;
4) "бюджет тапшылығын қаржыландыру" "-618951" саны "-618900" санына ауыстырылсын;
18-тармақтағы:
"6722678" саны "6706747" санына ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Көрсетілген шешімнің 13-қосымшасы осы шешімнің 2 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
4. Осы шешімі 2011 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енеді.
Облыстық мәслихат
сессиясының төрағасы                       В. Маткава
Облыстық мәслихаттың
хатшысы                                    А. Сыдық
КЕЛІСІЛГЕН:
Облыстық экономика және
бюджеттік жоспарлау
басқармасының бастығы                      Нафиса Төлекқызы Сатыбалдина
2011 жылғы 09 желтоқсан
Алматы облыстық мәслихатының
2011 жылғы 9 желтоқсандағы
"Алматы облыстық мәслихатының
2010 жылғы 14 желтоқсандағы
"Алматы облысының 2011-2013
жылдарға арналған облыстық
бюджеті туралы" N 39-221
шешіміне өзгерістер енгізу
туралы" N 54-298 шешіміне
1-қосымша
Алматы облыстық мәслихатының
2010 жылғы 14 желтоқсандағы
"Алматы облысының 2011-2013
жылдарға арналған облыстық
бюджеті туралы" N 39-221
шешіміне бекітілген
1-қосымша
Алматы облысының 2011 жылға арналған облыстық бюджеті
Санаты
Сомасы
(мың
теңге)
Сынып
Ішкі сынып
Аталуы
I. Кірістер

1) "Доходы" цифру "187745532" заменить на цифру "187729601", в том числе по:
"поступление трансфертов" цифру "164684968" заменить на цифру "164669037";
2) "Затраты" цифру "173394445" заменить на цифру "173691565";
3) "дефицит" цифру "618951" заменить на цифру "618900";
4) "финансирование дефицита бюджета" цифру "-618951" заменить на цифру "-618900".
в пункте 18:
цифру "6722678" заменить на цифру "6706747".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
3. Приложение 13 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 2 к настоящему решению.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель сессии
областного маслихата                       В. Маткава
Секретарь областного
маслихата                                  А. Сыдык
СОГЛАСОВАНО:
Начальник областного управления
экономики и бюджетного
планирования                               Сатыбалдина Нафиса Тулековна
09 декабря 2011 года
Приложение 1
утвержденное решением маслихата
Алматинской области от 9 декабря
2011 года N 54-298 "О внесении
изменений в решение Алматинского
областного маслихата от 14 декабря
2010 года N 39-221 "Об областном
бюджете Алматинской области на
2011-2013 годы"
Приложение 1
к решению маслихата Алматинской
области от 14 декабря 2010 года
N 39-221 "Об областном бюджете
Алматинской области на
2011-2013 годы
Областной бюджет Алматинской области на 2011 год
Категория
Сумма
(тыс.
тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы