2010 жылғы 15 желтоқсандағы "Талдықорған қаласының 2011-2013 жылдарға арналған бюджеті туралы" N 212 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Алматы облысы Талдықорған қалалық мәслихатының 2011 жылғы 18 ақпандағы N 236 шешімі. Алматы облысының Әділет департаменті Талдықорған қаласының Әділет басқармасында 2011 жылы 28 ақпанда N 2-1-137 тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Талдықорған қалалық мәслихатының 2012 жылғы 22 мамырдағы № 44 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Талдықорған қалалық мәслихатының 22.05.2012 № 44 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының Бюджеттік Кодексінің 104-бабының 5-тармағының, 109-бабының 5-тармағының, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағының 1-тармақшасына сәйкес, Талдықорған қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Талдықорған қалалық мәслихатының 2010 жылғы 15 желтоқсандағы "Талдықорған қаласының 2011-2013 жылдарға арналған бюджеті туралы" N 212 шешіміне (2010 жылғы 30 желтоқсанда Талдықорған қаласының Әділет басқармасында нормативтік құқықтық актілердің Мемлекеттік тізілімінде  N 2-1-134 нөмірімен тіркелген, 2011 жылғы 7 қаңтардағы N 2 "Талдықорған" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақта:
1) "Кірістер" деген жол бойынша "11385200" саны "12452763" санына ауыстырылсын;
"трансферттердің түсімдері" деген жол бойынша "10321316" саны "11388879" санына ауыстырылсын;
"ағымдағы нысаналы трансферттер" деген жол бойынша "413485" саны "883547" санына ауыстырылсын;
"нысаналы даму трансферттер" деген жол бойынша "3289816" саны "3887317" санына ауыстырылсын.
2) "шығындар" деген жол бойынша "11465590" саны "12613635" санына ауыстырылсын.
3) "таза бюджеттік кредиттеу" деген жол бойынша "6059" саны "5544" санына ауыстырылсын;
"ауылдық елді мекендердің әлеуметтік саласының мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін бюджеттік кредиттер" деген жол бойынша "6231" саны "5716" санына ауыстырылсын.
5) "бюджеттің тапшылығы (профициті)" деген жол бойынша "-388449" саны "-468416" санына ауыстырылсын.
6) "бюджеттің тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану)" деген жол бойынша "388449" саны "468416" санына ауыстырылсын;
"қарыздар түсімі" деген жол бойынша "388621" саны "388106" санына ауыстырылсын.
2-тармақта:
"мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үй құрылысы және (немесе) сатып алу" деген жол бойынша "709859" саны "720059" санына ауыстырылсын;

О внесении изменений и дополнений в решение от 15 декабря 2010 года N 212 "О бюджете города Талдыкорган на 2011-2013 годы"
Решение маслихата города Талдыкорган Алматинской области от 18 февраля 2011 года N 236. Зарегистрировано Управлением юстиции города Талдыкорган Департамента юстиции Алматинской области 28 февраля 2011 года N 2-1-137. Утратило силу решением Талдыкорганского городского маслихата Алматинской области от 22 мая 2012 года № 44
Сноска. Утратило силу решением Талдыкорганского городского маслихата Алматинской области от 22.05.2012 № 44.
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с пунктом 5 статьи 104, пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан и подпунктом 1 пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Талдыкорганский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Талдыкорганского городского маслихата от 15 декабря 2010 года "О бюджете города Талдыкорган на 2011-2013 годы" N 212 (зарегистрировано в Управлении юстиции города Талдыкорган в Государственном реестре нормативных правовых актов 30 декабря 2010 года за N 2-1-134, опубликовано в газете "Талдыкорган" от 7 января 2011 года N 2) следующие изменения и дополнения:
в пункте 1 по строкам:
1) "Доходы" цифру "11385200" заменить на цифру "12452763";
"поступлениям трансфертов" цифру "10321316" заменить на цифру "11388879";
"целевые текущие трансферты" цифру "413485" заменить на цифру "883547";
"целевые трансферты на развитие" цифру "3289816" заменить на цифру "3887317".
2) "затраты" цифру "11465590" заменить на цифру "12613635".
3) "чистое бюджетное кредитование" цифру "6059" заменить на цифру "5544";
"бюджетные кредиты для реализации мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов" цифру "6231" заменить на цифру "5716".
5) "дефицит (профицит) бюджета" цифру "-388449" заменить на цифру "-468416".
6) "финансирование дефицита (использование профицита) бюджета" цифру "388449" заменить на цифру "468416";
"поступление займов" цифру "388621" заменить на цифру "388106".
в пункте 2 по строкам:
"строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда" цифру "709859" заменить на цифру "720059";

"білім беру объектілерін салу және реконструкциялау" деген жол бойынша "105020" саны "253421" санына ауыстырылсын;
"инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алу" деген жол бойынша "670929" саны "690929" санына ауыстырылсын;
келесі мазмұндағы жол алып тасталынсын:
"көлік инфрақұрылымын дамыту 10000 мың теңге";
"коммуналдық шаруашылығын дамыту" деген жол бойынша "962486" саны "1391386" санына ауыстырылсын;
"жануарлардың энзоотиялық аурулары бойынша ветеринариялық іс-шараларды жүргізу" деген жол бойынша "393" саны "211" санына ауыстырылсын;
"республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен ауылдық елді мекендер саласының мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру" деген жол бойынша "960" саны "904" санына ауыстырылсын;
келесі мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
"аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою 69400 мың теңге";
"автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету 400900 мың теңге".
4-тармақта:
"6231" саны "5716" санына ауыстырылсын.
5-тармақта:
"өкілді, атқарушы органдар және жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер" деген жол бойынша "187249" саны "283379" санына ауыстырылсын;
"қорғаныс" деген жол бойынша "884976" саны "954376" санына ауыстырылсын;
"бiлiм беру мекемелері" деген жол бойынша "3415465" саны "3564442" санына ауыстырылсын;
"әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру" деген жол бойынша "559476" саны "558900" санына ауыстырылсын;
"тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық" деген жол бойынша "4946142" саны "5345487" санына ауыстырылсын;
"мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк" деген жол бойынша "176989" саны "196267" санына ауыстырылсын;
"ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары" деген жол бойынша "52125" саны "56213" санына ауыстырылсын;
"көлiк және коммуникация" деген жол бойынша "980295" саны "1386195" санына ауыстырылсын;
"басқалар" деген жол бойынша "87662" саны "88098" санына ауыстырылсын;
келесі мазмұндағы жол толықтырылсын:
"трансферттер 5067 мың теңге".
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Көрсетілген шешімнің 4-қосымшасы осы шешімнің 2-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
4. Осы шешім 2011 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Кезектен тыс 31
сессияның төрайымы                         Г. Әбішева
Қалалық мәслихаттың
хатшысы                                    М. Бопазов
КЕЛІСІЛДІ:
Қалалық экономика, бюджеттік
жоспарлау және кәсіпкерлік
бөлімінің бастығы                          Мәженов Қайрат Рысханұлы

"строительство и реконструкция объектов образования" цифру "105020" заменить на цифру "253421";
"развитие и обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры" цифру "670929" заменить на цифру "690929";
исключить строку следующего содержания:
"развитие транспортной инфраструктуры 10000 тысяч тенге";
"развитие коммунального хозяйства" цифру "962486" заменить на цифру "1391386";
"проведение ветеринарных мероприятий по энзоотическим болезням животных" цифру "393" заменить на цифру "211";
"реализация мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов за счет целевого трансферта из республиканского бюджета" цифру "960" заменить на цифру "904";
дополнить строками следующего содержания:
"предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения) 69400 тысяч тенге";
"обеспечение функционирования автомобильных дорог 400900 тысяч тенге".
в пункте 4:
цифру "6231" заменить на цифру "5716".
в пункте 5:
по строке "представительных, исполнительных органов и государственных услуг общего характера" цифру "187249" заменить на цифру "283379";
по строке "оборона" цифру "884976" заменить на цифру "954376";
по строке "учреждений образования" цифру "3415465" заменить на цифру "3564442";
по строке "социальная помощь и социальное обеспечение" цифру "559476" заменить на цифру "558900";
по строке "жилищно – коммунального хозяйства" цифру "4946142" заменить на цифру "5345487";
по строке "культуры, спорта, туризма и информационного пространства" цифру "176989" заменить на цифру "196267";
по строке "сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения" цифру "52125" заменить на цифру "56213";
по строке "транспорт и коммуникации" цифру "980295" заменить на цифру "1386195";
по строке "прочие" цифру "87662" заменить на цифру "88098";
дополнить строкой следующего содержания:
"трансферты 5067 тысяч тенге".
2.Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
3.Приложение 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 2 к настоящему решению.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2010 года.
Председатель внеочередной
31 сессии                                  Г. Абишева
Секретарь городского
маслихата                                  М.Бопазов
СОГЛАСОВАНО:
Начальник городского отдела
экономики, бюджетного планирования
и предпринимательства                      Маженов Кайрат Рысханович

142505
9
Бiлiм беру саласындағы өзге де қызметтер
353851
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
253421
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
253421
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
100430
008
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
27994
009
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
31050
010
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
2587
020
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
34927
023
Үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз ету
3872
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
558900
2
Әлеуметтiк көмек
514803
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
374167
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
112413
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет және спорт мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
2381
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
26348
006
Тұрғын үй көмегі
49742
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
31433
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
9132
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
25954
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
45534
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдарымен қамтамасыз етуге және ымдау тілі мамандарының, жеке көмекшілердің қызмет көрсету
71230
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
140636
012
Жергілікті өкілді органдардың шешімі бойынша білім беру ұйымдарының күндізгі оқу нысанында мен тәрбиеленушілерді қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен жол жүру түрінде әлеуметтік қолдау
140636
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
44097
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
44097
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

142505
9
Прочие услуги в области образования
353851
467
Отдел строительства района (города областного значения)
253421
037
Строительство и реконструкция объектов образования
253421
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
100430
008
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования района (города областного значения)
27994
009
Приобретение и доставка учебников, учебно- методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
31050
010
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
2587
020
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
34927
023
Обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому
3872
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
558900
2
Социальная помощь
514803
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
374167
002
Программа занятости
112413
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
2381
005
Государственная адресная социальная помощь
26348
006
Жилищная помощь
49742
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
31433
010
Материальное обеспечение детей- инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
9132
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
25954
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
45534
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помошниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
71230
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
140636
012
Социальная поддержка обучающихся и воспитанников организаций образования очной формы обучения в виде льготного проезда на общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
140636
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
44097
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
44097
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения