2010 жылғы 15 желтоқсандағы "Талдықорған қаласының 2011-2013 жылдарға арналған бюджеті туралы" N 212 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Алматы облысы Талдықорған қалалық мәслихатының 2011 жылғы 20 қазандағы N 294 шешімі. Алматы облысының әділет департаменті Талдықорған қаласының әділет басқармасында 2011 жылғы 25 қазанда N 2-1-148 тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Талдықорған қалалық мәслихатының 2012 жылғы 22 мамырдағы № 44 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Талдықорған қалалық мәслихатының 22.05.2012 № 44 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік Кодексінің 106-бабының 2-тармағының 4)тармақшасына4-тармағына, 109-бабының 5-тармағына және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағының 1)тармақшасына сәйкес, Талдықорған қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Талдықорған қалалық мәслихатының 2010 жылғы 15 желтоқсандағы "Талдықорған қаласының 2011-2013 жылдарға арналған бюджеті туралы" N 212 шешіміне (2010 жылғы 30 желтоқсанында Талдықорған қаласының Әділет басқармасында нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2-1-134 нөмірімен тіркелген, 2011 жылғы 7 қаңтардағы N 2 "Талдықорған" газетінде жарияланған), Талдықорған қалалық мәслихатының 2011 жылғы 18 ақпанындағы "2010 жылғы 15 желтоқсандағы "Талдықорған қаласының 2011-2013 жылдарға арналған бюджеті туралы N 212 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" N 236 (2011 жылғы 28 ақпанында Талдықорған қаласының Әділет басқармасында нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2-1-137 нөмірімен тіркелген, 2011 жылғы 11 наурыздағы N 11 "Талдықорған" газетінде жарияланған), Талдықорған қалалық мәслихатының 2011 жылғы 25 наурыздағы "2010 жылғы 15 желтоқсандағы "Талдықорған қаласының 2011-2013 жылдарға арналған бюджеті туралы N 212 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" N 245 (2011 жылғы 8 сәуірінде Талдықорған қаласының Әділет басқармасында нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2-1-140 нөмірімен тіркелген, 2011 жылғы 14 сәуірдегі N 17 "Талдықорған" газетінде жарияланған), Талдықорған қалалық мәслихатының 2011 жылғы 13 сәуірдегі "2010 жылғы 15 желтоқсандағы "Талдықорған қаласының 2011-2013 жылдарға арналған бюджеті туралы N 212 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" N 251 (2011 жылғы 21 сәуірінде Талдықорған қаласының Әділет басқармасында нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2-1-141 нөмірімен тіркелген, 2011 жылғы 29 сәуірдегі N 19 "Талдықорған" газетінде жарияланған), Талдықорған қалалық мәслихатының 2011 жылғы 18 шілдедегі "2010 жылғы 15 желтоқсандағы "Талдықорған қаласының 2011-2013 жылдарға арналған бюджеті туралы" N 212 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" N 272 (2011 жылғы 21 сәуірінде Талдықорған қаласының Әділет басқармасында нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2-1-144 нөмірімен тіркелген, 2011 жылғы 29 шілдедегі N 32 "Талдықорған" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақтағы жолдар бойынша:

О внесении изменений и дополнений в решение от 15 декабря 2010 года N 212 "О бюджете города Талдыкорган на 2011-2013 годы"
Решение маслихата города Талдыкорган Алматинской области от 20 октября 2011 года N 294. Зарегистрировано Управлением юстиции города Талдыкорган Департамента юстиции Алматинской области 25 октября 2011 года N 2-1-148. Утратило силу решением Талдыкорганского городского маслихата Алматинской области от 22 мая 2012 года № 44
Сноска. Утратило силу решением Талдыкорганского городского маслихата Алматинской области от 22.05.2012 № 44.
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2, пунктом 4 статьи 106, пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года Талдыкорганский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Талдыкорганского городского маслихата от 15 декабря 2010 года "О бюджете города Талдыкорган на 2011-2013 годы" N 212 (зарегистрировано в Управлении юстиции города Талдыкорган в государственном регистрационном Реестре нормативных правовых актов 30 декабря 2010 года за N 2-1-134, опубликовано в газете "Талдыкорган" от 7 января 2011 года N 2), в решение Талдыкорганского городского маслихата от 18 февраля 2011 года "О внесении изменений и дополнений в решение от 15 декабря 2010 года N 212 "О бюджете города Талдыкорган на 2011-2013 годы" N 236, (зарегистрировано в Управлении юстиции города Талдыкорган в государственном регистрационном Реестре нормативных правовых актов 28 февраля 2011 года за N 2-1-137, опубликовано в газете "Талдыкорган" от 11 марта 2011 года N 11 ), в решение Талдыкорганского городского маслихата от 25 марта 2011 года "О внесении изменений и дополнений в решение от 15 декабря 2010 года N 212 "О бюджете города Талдыкорган на 2011-2013 годы" N 245, (зарегистрировано в Управлении юстиции города Талдыкорган в государственном регистрационном Реестре нормативных правовых актов 8 апреля 2011 года за N 2-1-140, опубликовано в газете "Талдыкорган" от 14 апреля 2011 года N 17), в решение Талдыкорганского городского маслихата от 13 апреля 2011 года "О внесении изменений и дополнений в решение от 15 декабря 2010 года N 212 "О бюджете города Талдыкорган на 2011-2013 годы" N 251, (зарегистрировано в Управлении юстиции города Талдыкорган в государственном регистрационном Реестре нормативных правовых актов 21 апреля 2011 года за N 2-1-141, опубликовано в газете "Талдыкорган" от 29 апреля 2011 года N 19), в решение Талдыкорганского городского маслихата от 18 июля 2011 года "О внесении изменений и дополнений в решение от 15 декабря 2010 года N 212 "О бюджете города Талдыкорган на 2011-2013 годы" N 272, (зарегистрировано в Управлении юстиции города Талдыкорган в государственном Реестре нормативных правовых актов 25 июля 2011 года за N 2-1-144, опубликовано в газете "Талдыкорган" от 29 июля 2011 года N 32) следующие изменения и дополнения:
в пункте 1 по строкам:

1) "Кірістер" "13679187" саны "14489915" санына ауыстырылсын;
"салықтық түсімдер" "1041600" саны "1064997" санына ауыстырылсын;
"салықтық емес түсiмдер" "96049" саны "78652" санына ауыстырылсын;
"трансферттердің түсімдері" "12426503" саны "13231231" санына ауыстырылсын;
"ағымдағы нысаналы трансферттер" "1693799" саны "2267720" санына ауыстырылсын;
"нысаналы даму трансферттер" "4114689" саны "4345496" санына ауыстырылсын.
2) "шығындар" "13954609" саны "14737066" санына ауыстырылсын.
3) "таза бюджеттік кредиттеу" "5544" саны "6648" санына ауыстырылсын, оның ішінде "ауылдық елді мекендердің әлеуметтік саласының мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін бюджеттік кредиттер" "5716" саны "6804" санына ауыстырылсын, "мемлекеттік бюджеттен берілген бюджеттік кредиттерді өтеу" "172" саны "156" санына ауыстырылсын.
4) "қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо" "303000" саны "305000" санына ауыстырылсын, оның ішінде "қаржы активтерін сатып алу" "303000" саны "305000" санына ауыстырылсын.
5) "бюджеттің тапшылығы (профициті)" "-583966" саны "-558799" санына ауыстырылсын.
6) "бюджеттің тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану)" "583966" саны "558799" санына ауыстырылсын;
"қарыздар түсімі" деген жол бойынша "464377" саны "439194" санына ауыстырылсын.
2-тармақтағы жолдар бойынша:
"мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үй құрылысы және (немесе) сатып алу" "843251" саны "930332" санына ауыстырылсын;
"білім беру объектілерін салу және реконструкциялау" "260431" саны "377711" санына ауыстырылсын;
"инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алу" "767891" саны "771204" санына ауыстырылсын;
"коммуналдық шаруашылығын дамыту" "1411694" саны "1434827" санына ауыстырылсын;
"тұрғын үй көмегі" "49742" саны "33042" санына ауыстырылсын;
"жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек" "20515" саны "28447" санына ауыстырылсын;
"республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен ауылдық елді мекендер саласының мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру" "904" саны "1668" санына ауыстырылсын;
"аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою" "63491" саны "106813" санына ауыстырылсын;
"жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімінің әкімшілік ғимаратын күрделі жөндеу" "21320" саны "27451" санына ауыстырылсын;
"Тәуелсіздік көшесі бойындағы көше жарықтарының шамдарын дионды жарық шамдарына ауыстыру" "19350" саны "43000" санына ауыстырылсын;

1) "Доходы" цифру "13679187" заменить на цифру "14489915";
"налоговым поступлениям" цифру "1041600" заменить на цифру "1064997";
"неналоговым поступлениям" цифру "96049" заменить на цифру "78652";
"поступлениям трансфертов" цифру "12426503" заменить на цифру "13231231";
"целевые текущие трансферты" цифру "1693799" заменить на цифру "2267720";
"целевые трансферты на развитие" цифру "4114689" заменить на цифру "4345496".
2) "затраты" цифру "13954609" заменить на цифру "14737066".
3) "чистое бюджетное кредитование" цифру "5544" заменить на цифру "6648", в том числе "бюджетные кредиты для реализации мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов" цифру "5716" заменить на цифру "6804", "погашение бюджетных кредитов, выданных из государственного бюджета" цифру "172" заменить на цифру "156".
4) "сальдо по операциям с финансовыми активами" цифру "303000" заменить на цифру "305000", в том числе "приобретение финансовых активов" цифру "303000" заменить на цифру "305000".
5) "дефицит (профицит) бюджета" цифру "-583966" заменить на цифру "-558799".
6) "финансирование дефицита (использование профицита) бюджета" цифру "583966" заменить на цифру "558799";
"поступление займов" цифру "464377" заменить на цифру "439194".
в пункте 2 по строкам:
"строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда" цифру "843251" заменить на цифру "930332";
"строительство и реконструкция объектов образования" цифру "260431" заменить на цифру "377711";
"развитие и обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры" цифру "767891" заменить на цифру "771204";
"развитие коммунального хозяйства" цифру "1411694" заменить на цифру "1434827";
"жилищная помощь" цифру "49742" заменить на цифру "33042";
"социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов" цифру "20515" заменить на цифру "28447";
"реализация мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов за счет целевого трансферта из республиканского бюджета" цифру "904" заменить на цифру "1668";
"предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)" цифру "63491" заменить на цифру "106813";
"капитальный ремонт административного здания отдела занятости и социальных программ" цифру "21320" заменить на цифру "27451";
"замена ламп уличного освещения по ул.Тауелсыздык на светодионовые лампы освещения" цифру "19350" заменить на цифру "43000";

"мектептерді ұстау" "603702" саны "1107524" санына ауыстырылсын;
"мектептерді ұстау" жолынан кейін келесідей жолмен толықтырылсын:
4-тармақта:
"5716" саны "6804" санына ауыстырылсын.
5-тармақтағы жолдар бойынша:
"жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер" "236861" саны "257602" санына ауыстырылсын;
"қорғаныс" "1212633" саны "1268875" санына ауыстырылсын;
"қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі" "76307" саны "77777" санына ауыстырылсын;
"бiлiм беру" деген жол бойынша "3771250" саны "4000582" санына ауыстырылсын, оның ішінде "жалпы білім беру" "2577014" саны "2630891" санына ауыстырылсын;
"әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру" "662690" саны "624529" санына ауыстырылсын;
"тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық" "6029228" саны "6378798" санына ауыстырылсын;
"мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк" "275128" саны "298395" санына ауыстырылсын;
"ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары" "60878" саны "69684" санына ауыстырылсын;
"өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі" "103170" саны "118902" санына ауыстырылсын;
"көлiк және коммуникация" "1365575" саны "1490184" санына ауыстырылсын;
"басқалар" "155822" саны "146671" санына ауыстырылсын.
6-тармақта:
"10638" саны "4959" санына ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Көрсетілген шешімнің 4-қосымшасы осы шешімнің 2-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
4. Осы шешім 2011 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Кезекті 40
сессияның төрағасы,
қалалық мәслихаттың хатшысы                М. Бопазов
КЕЛІСІЛДІ:
Қалалық экономика, бюджеттік
жоспарлау және кәсіпкерлік
бөлімінің бастығы                          Мәженов Қайрат Рысханұлы
20 қазан 2011 жыл
Қалалық мәслихаттың 2011 жылғы
20 қазандағы "2010 жылғы
15 желтоқсандағы "Талдықорған
қаласының 2011-2013 жылдарға
арналған бюджеті туралы"
N 212 шешіміне өзгерістер мен
толықтырулар енгізу туралы"
N 294 шешіміне
1-қосымша
Қалалық мәслихаттың 2010 жылғы
15 желтоқсандағы "Талдықорған
қаласының 2011-2013 жылдарға
арналған бюджеті туралы"
N 212 шешіміне
1-қосымша
Талдықорған қаласының 2011 жылғы бюджеті
Санаты
Сомасы
(мың
теңге)
Сынып
Ішкі сынып
А Т А У Ы
I. Кірістер

"содержание школ" цифру "603702" заменить на цифру "1107524";
после строки "содержание школ" дополнить строкой следующего содержания: "оформление государственных актов в центре по недвижимости 5000 тыс.тенге".
в пункте 4:
цифру "5716" заменить на цифру "6804".
в пункте 5 по строкам:
по строке "государственные услуги общего характера" цифру "236861" заменить на цифру "257602";
по строке "оборона" цифру "1212633" заменить на цифру "1268875";
по строке "общественного порядка, безопасности, правовой, судебной, уголовно-исполнительной деятельности" цифру "76307" заменить на цифру "77777";
по строке "учреждений образования" цифру "3771250" заменить на цифру "4000582", в том числе "общеобразовательное обучение" цифру "2577014" заменить на цифру "2630891";
по строке "социальная помощь и социальное обеспечение" цифру "662690" заменить на цифру "624529";
по строке "жилищно–коммунального хозяйства" цифру "6029228" заменить на цифру "6378798";
по строке "культуры, спорта, туризма и информационного пространства" цифру "275128" заменить на цифру "298395";
по строке "сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения" цифру "60878" заменить на цифру "69684";
по строке "промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность" цифру "103170" заменить на цифру "118902";
по строке "транспорт и коммуникации" цифру "1365575" заменить на цифру "1490184";
по строке "прочие" цифру "155822" заменить на цифру "146671".
в пункте 6:
цифру "10638" заменить на цифру "4959".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
3. Приложение 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 2 к настоящему решению.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель
очередной 40 сессии,
секретарь городского маслихата             М. Бопазов
СОГЛАСОВАНО:
Начальника городского отдела
экономики, бюджетного
планирования
и предпринимательства                      Маженов Кайрат Рысханович
20 октября 2011 года
Приложение 1
к решению городского маслихата
"О внесении изменений и дополнений
в решение от 15.12.2010 года N 212
"О бюджете города Талдыкорган
на 2011-2013 годы"
от 20 октября 2011 года N 294
Приложение 1
к решению городского маслихата
"О бюджете города Талдыкорган
на 2011-2013 годы"
от 15 декабря 2010 года N 212
Бюджет г.Талдыкорган на 2011 год
Категория
Сумма
(тыс.
тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы