Қазақстан Республикасы Парламентінің Мәжілісіне, Алматы облыстық және Талдықорған қалалық мәслихаттарына кандидаттарға сайлаушылармен кездесуі үшін шарттық негізде үй-жай беру және Қазақстан Республикасы Парламентінің Мәжілісіне, Алматы облыстық және Талдықорған қалалық мәслихаттарына кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орын белгілеу туралы
Алматы облысы Талдықорған қаласы әкімдігінің 2011 жылғы 6 желтоқсандағы N 31-1234 қаулысы. Алматы облысының Әділет департаменті Талдықорған қаласының Әділет басқармасында 2011 жылы 14 желтоқсанда N 2-1-150 тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Талдықорған қаласы әкімдігінің 2012 жылғы 06 ақпандағы N 3-89 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Талдықорған қаласы әкімдігінің 2012.02.06 N 3-89 Қаулысымен.
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық Заңының 28-бабы 4, 6-тармақтарына сәйкес қала әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасы Парламентінің Мәжілісіне, Алматы облыстық және Талдықорған қалалық мәслихаттарына кандидаттарға сайлаушылармен кездесуі үшін 1-қосымшаға сәйкес шарттық негізде үй-жай берсін.
2. Талдықорған қалалық сайлау комиссиясымен (Дәулет Әбдібекұлы Жүнісов келісім бойынша) бірлесіп, Қазақстан Республикасы Парламентінің Мәжілісіне, Алматы облыстық және Талдықорған қалалық мәслихаттарына кандидаттар үшін 2-қосымша сәйкес үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орын белгіленсін.
3. "Талдықорған қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" мемлекеттік мекемесі (Малдыбай Молдабайұлы Қалиев) Қазақстан Республикасы Парламентінің Мәжілісіне, Алматы облыстық және Талдықорған қалалық мәслихаттарына кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру орын стендттермен, тақталармен, тұғырлықтармен жарақтандырылсын.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасарлары Ермек Амантайұлы Алпысовқа, Қайрат Найманбайұлы Бұлдыбаевқа, Ғалиасқар Төлендіұлы Сарыбаевқа және аппарат жетекшісі Ләзат Омарбайқызы Көнекбаеваға жүктелсін.
5. Осы қаулы алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі                                 М. Бигелдиев
КЕЛІСІЛДІ:
Талдықорған қалалық сайлау
комиссиясының төрағасы                     Жүнісов Дәулет Әбдібекұлы

О предоставлении кандидатам в депутаты в Мажилис Парламента Республики Казахстан, в Алматинский областной и Талдыкорганский городской маслихаты на договорной основе помещений для встреч с избирателями и об определении мест для размещения агитационных печатных материалов кандидатов в депутаты в Мажилис Парламента Республики Казахстан, в Алматинский областной и Талдыкорганский городской маслихаты
Постановление акимата города Талдыкорган Алматинской области от 06 декабря 2011 года N 31-1234. Зарегистрировано Управлением юстиции города Талдыкорган Департамента юстиции Алматинской области 14 декабря 2011 года N 2-1-150. Утратило силу - Постановлением акимата города Талдыкорган Алматинской области от 06 февраля 2012 года N 3-89
Сноска. Утратило силу - Постановлением акимата города Талдыкорган Алматинской области от 06.02.2012 N 3-89
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с пунктами 4, 6 статьи 28 Конституционного закона Республики Казахстан "О выборах в Республике Казахстан" от 28 сентября 1995 года акимат города ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Предоставить кандидатам в депутаты в Мажилис Парламента Республики Казахстан, в Алматинский областной и Талдыкорганский городской маслихаты на договорной основе помещения для встреч с избирателями согласно приложению 1.
2. Совместно с городской избирательной комиссией (по согласованию Жунисов Даулет Абдибекович) определить места для размещения агитационных печатных материалов для кандидатов в Мажилис Парламента Республики Казахстан, в Алматинский областной и Талдыкорганский городской маслихаты согласно приложению 2.
3. Государственному учреждению "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Талдыкорган" (Калиев Малдыбай Молдабаевич) оснастить места для размещения агитационных печатных материалов для кандидатов в Мажилис Парламента Республики Казахстан, в Алматинский областной и Талдыкорганский городской маслихаты стендами, щитами, тумбами.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителей акима города Талдыкорган Алпысова Ермека Амантаевича, Булдыбаева Кайрата Найманбаевича, Сарыбаева Галиаскара Толендиевича и руководителя аппарата Конекбаеву Лязат Омарбаевну.
5. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования.
Аким города                                М. Бигельдиев
СОГЛАСОВАНО:
Председатель городской
избирательной комиссии                     Жунисов Даулет Абдибекович

06 желтоқсан 2011 жыл
Қала әкімдігінің 2011 жылғы
06 желтоқсандағы
"Қазақстан Республикасы Парламентінің
Мәжілісіне, Алматы облыстық және
Талдықорған қалалық мәслихаттарына
кандидаттарға сайлаушылармен кездесуі
үшін шарттық негізде үй-жай беру және
Қазақстан Республикасы Парламентінің
Мәжілісіне, Алматы облыстық және
Талдықорған қалалық мәслихаттарына
кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын
орналастыру үшін орын белгілеу туралы"
N 31-1234 қаулысына
1-қосымша
Қазақстан Республикасы Парламентінің Мәжілісіне, Алматы
облыстық және Талдықорған қалалық мәслихаттарына кандидаттарға
сайлаушылармен кездесуі үшін шарттық негізде берілетін
ҮЙ-ЖАЙЫ
1
Қазақстан Республикасы Парламентінің Мәжілісіне саяси партиялар бойынша депутаттарға кандидаттары
Талдықорған қаласы, Абылайхан көшесі, 153
Бикен Римова атындағы облыстық драма театры
2
Алматы облыстық мәслихатына N 25 Солтүстік сайлау округі бойынша депутат сайлау
Талдықорған қаласы, Қабанбай Батыр көшесі, 27
Ілияс Жансүгіров атындағы Жетісу Мемлекеттік Университетінің мәжіліс залы
3
Алматы облыстық мәслихатына N 25 Батыс сайлау округі бойынша депутат сайлау
Талдықорған қаласы, Жансүгіров көшесі, 228
Медицина колледжінің мәжіліс залы
4
Алматы облыстық мәслихатына N 27 Оңтүстік сайлау округі бойынша депутат сайлау
Талдықорған қаласы, Тәуелсіздік көшесі, 173 "а"
Заң коллеждінің мәжіліс залы
5
Алматы облыстық мәслихатына N 42 Шығыс сайлау округі бойынша депутат сайлау
Талдықорған қаласы, Абай көшесі, 264/270
Нұрғиса Тілендиев атындағы саз мектебінің мәжіліс залы
6
Талдықорған қалалық мәслихатына
N 1 сайлау округі бойынша депутат сайлау
Талдықорған қаласы, Белов көшесі, 123
N 8 орта мектебінің мәжіліс залы
7
Талдықорған қалалық мәслихатына
N 2 сайлау округі бойынша депутат сайлау
Талдықорған қаласы, Тәуелсіздік көшесі, 77
Жолдасбеков атындағы экономика және құқық академиясының мәжіліс залы
8
Талдықорған қалалық мәслихатына
N 3 сайлау округі бойынша депутат сайлау
Талдықорған қаласы, Қабанбай Батыр көшесі, 180 N 25 орта мектебінің мәжіліс залы
9
Талдықорған қалалық мәслихатына
N 4 сайлау округі бойынша депутат сайлау
Талдықорған қаласы, "Жетісу" шағын ауданы, 15
N 10 орта мектеп-гимназиясының мәжіліс залы
10
Талдықорған қалалық мәслихатына
N 5 сайлау округі бойынша депутат сайлау
Талдықорған қаласы, Біржан Сал көшесі, 108
Жолбарысұлы атындағы N 18 орта мектеп-лицейінің мәжіліс залы
11
Талдықорған қалалық мәслихатына
N 6 сайлау округі бойынша депутат сайлау
Талдықорған қаласы, Қаблиса Жырау көшесі, 211
Экономика-технологиялық колледжінің мәжіліс залы
12
Талдықорған қалалық мәслихатына
N 7 сайлау округі бойынша депутат сайлау
Талдықорған қаласы, Жансүгіров көшесі, 187 "а"
Ілияс Жансүгіров атындағы Жетісу Мемлекеттік Университетінің мәжіліс залы
13
Талдықорған қалалық мәслихатына
N 8 сайлау округі бойынша депутат сайлау
Талдықорған қаласы, Абылайхан көшесі, 149
N 7 орта мектебінің мәжіліс залы
14
Талдықорған қалалық мәслихатына
N 9 сайлау округі бойынша депутат сайлау
Талдықорған қаласы, "Қаратал" шағын ауданы, 46 N 9 орта мектебінің мәжіліс залы
15
Талдықорған қалалық мәслихатына
N 10 сайлау округі бойынша депутат сайлау
Талдықорған қаласы, "Мүшелтой" шағын ауданы, 144 N 17 орта мектебінің мәжіліс залы
16
Талдықорған қалалық мәслихатына
N 11 сайлау округі бойынша депутат сайлау
Талдықорған қаласы, "Самал" шағын ауданы, 44
Талдықорған қаласы, N 12 орта мектеп-гимназиясының мәжіліс залы
17
Талдықорған қалалық мәслихатына
N 12 сайлау округі бойынша депутат сайлау
Талдықорған қаласы, "Жастар" шағын ауданы, 49
N 14 орта мектебінің мәжіліс залы
18
Талдықорған қалалық мәслихатына
N 13 сайлау округі бойынша депутат сайлау
Талдықорған қаласы, "Шығыс" шағын ауданы,
N 15 орта мектебінің мәжіліс залы
19
Талдықорған қалалық мәслихатына
N 14 сайлау округі бойынша депутат сайлау
Талдықорған қаласы, Еркін ауылы, Кенжебаев көшесі, 1 кітапхана-клубы
20
Талдықорған қалалық мәслихатына
N 15 сайлау округі бойынша депутат сайлау
Талдықорған қаласы, Өтенай ауылы, Тұңгатов көшесі, 18
N 21 орта мектебінің мәжіліс залы
Қала әкімдігінің 2011 жылғы
06 желтоқсандағы
"Қазақстан Республикасы Парламентінің
Мәжілісіне, Алматы облыстық және
Талдықорған қалалық мәслихаттарына
кандидаттарға сайлаушылармен кездесуі
үшін шарттық негізде үй-жай беру және
Қазақстан Республикасы Парламентінің
Мәжілісіне, Алматы облыстық және
Талдықорған қалалық мәслихаттарына
кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын
орналастыру үшін орын белгілеу туралы"
N 31-1234 қаулысына
2-қосымша
Қазақстан Республикасы Парламентінің Мәжілісіне, Алматы
облыстық және Талдықорған қалалық мәслихаттарына кандидаттар
үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін
ОРНЫ
1
Талдықорған қаласы,
"Жетісу" шағын ауданы
"Жиһаздар дүкені" аялдамасы аумағының жанындағы тақта
2
Талдықорған қаласы,
"Жастар" шағын ауданы
"Жерұйық" коммуналдық базары аумағының жанындағы тақта
3
Талдықорған қаласы,
"Самал" шағын ауданы
"Самал" гастрономы аумағының жанындағы тақта
4
Талдықорған қаласы,
Біржан Сал көшесі
Арбат аумағы, Қабанбай Батыр және Гауһар Ана көшелерінің арасындағы тақта
5
Талдықорған қаласы,
автобекет
Автобекет аумағындағы тақта
6
Талдықорған қаласы,
Тәуелсіздік көшесі
"Рахат" аялдамасы аумағының жанындағы тақта
7
Талдықорған қаласы,
"Қаратал" шағын ауданы
"Сити Плюс" сауда-ойын сауық орталығы аумағының жанындағы тақта
8
Талдықорған қаласы,
"Шығыс" шағын ауданы
"Жұлдыз" мейрамханасы аумағының жанындағы тақта
9
Талдықорған қаласы,
9 алаң
"Қазпочта" акционерлік қоғамы бөлімшесі аумағының жанындағы тақта
10
Талдықорған қаласы,
Еркін ауылы
"Еркін" дүкені аумағының жанындағы тақта
11
Талдықорған қаласы,
Өтенай ауылы
Өтенай ауылдық Мәдениет үйі аумағының жанындағы тақта
12
Талдықорған қаласы,
Мойнақ ауылы
N 23 орта мектеп аумағының жанындағы тақта
13
Талдықорған қаласы, Еркін ауылындағы, "Көктал" шағын ауданы
N 11 орта мектеп аумағының жанындағы тақта
14
Талдықорған қаласы, Ескелді би көшесі, облыстық аурухананы ауданы
аялдама аумағы, облыстық аурухана аумағының жанындағы тақта
15
Талдықорған қаласы, Еңбек ауылы, Тұрлымбет көшесі
"Бастау" дүкені аумағының жанындағы тақта

06 декабря 2011 года
Приложение 1
к постановлению акимата города
от 06 декабря 2011 года N 31-1234
"О предоставлении кандидатам в
депутаты в Мажилис Парламента
Республики Казахстан, в Алматинский
областной и Талдыкорганский городской
маслихаты на договорной основе
помещений для встреч с избирателями
и об определении мест для размещения
агитационных печатных материалов
кандидатов в депутаты в Мажилис
Парламента Республики Казахстан,
в Алматинский областной и
Талдыкорганский городской маслихаты"
ПОМЕЩЕНИЯ,
предоставляемые кандидатам в депутаты в Мажилис Парламента
Республики Казахстан, в Алматинский областной и Талдыкорганский
городской маслихаты на договорной основе для встреч с
избирателями
1
Кандидаты в депутаты Мажилиса Парламента Республики Казахстан по партийным спискам
Областной драматический театр имени Бикен Римовой
город Талдыкорган, улица Абылайхана, 153
2
Северный избирательный округ N 25 по выборам депутата в Алматинский областной маслихат
Актовый зал колледжа Жетысуского государственного университета имени Ильяса Жансугурова,
город Талдыкорган, улица Кабанбай Батыра, 27
3
Западный избирательный округ
N 25 по выборам депутата в Алматинский областной
маслихат
Актовый зал медицинского
колледжа, город Талдыкорган,
улица Жансугурова, 228
4
Южный избирательный округ
N 27 по выборам депутата в
Алматинский областной
маслихат
Актовый зал юридического
колледжа, город Талдыкорган,
улица Тәуелсіздік, 173 "а"
5
Восточный избирательный округ
N 42 по выборам депутата в
Алматинский областной
маслихат
Актовый зал детской
музыкальной школы имени
Нургисы Тлендиева,
город Талдыкорган,
улица Абая, 264/270
6
Избирательный округ N 1 по
выборам депутата в
Талдыкорганский городской
маслихат
Актовый зал средней школы N
8, город Талдыкорган,
улица Белова, 123
7
Избирательный округ N 2 по
выборам депутата в
Талдыкорганский городской
маслихат
Актовый зал Академии
экономики и права имени
Жолдасбекова город
Талдыкорган, улица
Тәуелсіздік, 77
8
Избирательный округ N 3 по
выборам депутата в
Талдыкорганский городской
маслихат
Актовый зал средней школы N
25, город Талдыкорган, улица
Кабанбай Батыра, 180
9
Избирательный округ N 4 по
выборам депутата в
Талдыкорганский городской
маслихат
Актовый зал средней
школы-гимназии N 10,
город Талдыкорган,
микрорайон "Жетісу", 15
10
Избирательный округ N 5 по
выборам депутата в
Талдыкорганский городской
маслихат
Актовый зал средней
школы-лицея N 18 имени
Жолбарысұлы, город
Талдыкорган, улица Біржан
Сал, 108
11
Избирательный округ N 6 по
выборам депутата в
Талдыкорганский городской
маслихат
Актовый зал
экономико-технологического
колледжа, город Талдыкорган,
улица Қаблиса жырау, 211
12
Избирательный округ N 7 по
выборам депутата в
Талдыкорганский городской
маслихат
Актовый зал Жетысуского
Государственного
Университета имени Ильяса
Жансугурова, город
Талдыкорган, улица
Жансугурова, 187 "а"
13
Избирательный округ N 8 по выборам депутата в Талдыкорганский городской маслихат
Актовый зал средней школы N
7, город Талдыкорган, улица
Абылайхана, 149
14
Избирательный округ N 9 по выборам депутата в Талдыкорганский городской маслихат
Актовый зал средней школы N
9, город Талдыкорган,
микрорайон "Қаратал", 46
15
Избирательный округ N 10 по выборам депутата в Талдыкорганский городской маслихат
Актовый зал средней школы N 17, город Талдыкорган,
микрорайон "Мүшелтой", 144
16
Избирательный округ N 11 по выборам депутата в Талдыкорганский городской маслихат
Актовый зал средней школы-гимназии N 12, город
Талдыкорган, микрорайон "Самал", 44
17
Избирательный округ N 12 по выборам депутата в Талдыкорганский городской маслихат
Актовый зал средней школы-гимназии N 14,
город Таплдыкорган,
микрорайон "Жастар", 49
18
Избирательный округ N 13 по выборам депутата в Талдыкорганский городской маслихат
Актовый зал средней школы N 15, город Талдыкорган,
"Восточный" микрорайон
19
Избирательный округ N 14 по выборам депутата в Талдыкорганский городской маслихат
Клуб-библиотека, город
Талдыкорган, село Еркин, улица Кенжебаева, 1
20
Избирательный округ N 15 по выборам депутата в Талдыкорганский городской маслихат
Актовый зал средней школы N 21, город Талдыкорган,
село Отенай, улица Тунгатова, 18
Приложение 2
к постановлению акимата города
от "06" декабря 2011 года N 31-1234
"О предоставлении кандидатам в
депутаты в Мажилис Парламента
Республики Казахстан, в Алматинский
областной и Талдыкорганский городской
маслихаты на договорной основе
помещений для встреч с избирателями
и об определении мест для размещения
агитационных печатных материалов
кандидатов в депутаты в Мажилис
Парламента Республики Казахстан,
в Алматинский областной и
Талдыкорганский городской маслихаты"
МЕСТА
для размещения агитационных печатных материалов для кандидатов
в Мажилис Парламента Республики Казахстан, в Алматинский
областной и Талдыкорганский городской маслихаты
1
город Талдыкорган,
микрорайон "Жетісу"
щит на территории возле остановки "Мебельный магазин"
2
город Талдыкорган, микрорайон "Жастар"
щит на территории возле коммунального рынка "Жерұйық"
3
город Талдыкорган, микрорайон "Самал"
щит на территории возле гастронома "Самал"
4
город Талдыкорган, улица Біржан Сал
щит на территории Арбата, между улицами Кабанбай Батыра и Гаухар Ана
5
город Талдыкорган, автовокзал
щит на территории автовокзала
6
город Талдыкорган, улица Тәуелсіздік
щит на территории возле остановки "Рахат"
7
город Талдыкорган, микрорайон "Қаратал"
щит на территоррии возле торгово-развлекательного центра "Сити плюс"
8
город Талдыкорган, "Восточный" микрорайон
щит на территории возле ресторана "Жұлдыз"
9
город Талдыкорган, 9 площадка
щит на территории возле отделения Акционерного общества "Казпочта"
10
город Талдыкорган, село Еркин
щит на территории возле магазина "Еркін"
11
город Талдыкорган, село Отенай
щит на территории возле Дома культуры села Отенай
12
город Талдыкорган, село Мойнак
щит на территории возле средней школы N 23
13
город Талдыкорган, микрорайон "Коктал", села Еркин
щит на территории возле средней школы N 11
14
город Талдыкорган, улица Ескельды би, район областной больницы
щит на территории возле остановки "Областная больница"
15
город Талдыкорган, село Енбек, улица Тұрлымбет
щит на территории возле магазина "Бастау"