Талдықорған қаласының 2012-2014 жылдарға арналған бюджеті туралы
Алматы облысы Талдықорған қалалық мәслихатының 2011 жылғы 21 желтоқсандағы N 320 шешімі. Алматы облысының Әділет департаменті Талдықорған қаласының Әділет басқармасында 2011 жылы 28 желтоқсанда N 2-1-153 тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Талдықорған қалалық мәслихатының 2013 жылғы 05 маусымдағы № 131 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Талдықорған қалалық мәслихатының 05.06.2013 № 131 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік Кодексінің 9-бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағының 1)-тармақшасына сәйкес, Талдықорған қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Талдықорған қаласының 2012-2014 жылдарға арналған бюджеті 123 қосымшаларына сәйкес бекітілсін, оның ішінде 2012 жылға келесі көлемде:
1) Кірістер 16000030 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 934463 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 113059 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 151359 мың теңге;
трансферттердің түсімдері 14801149 мың теңге, оның ішінде:
облыстық бюджеттен субвенциялар 6710935 мың теңге.
2) шығындар 16283307 мың теңге.
3) таза бюджеттік кредиттеу 307094 мың теңге.
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо 208495 теңге.
5) бюджеттің тапшылығы (профициті) -798866 мың теңге.
6) бюджеттің тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) 798866 мың теңге.
7) қарыздар түсімі 924136 мың теңге.
Ескерту. 1-тармаққа өзгеріс енгізілді - Алматы облысы Талдықорған қалалық мәслихатының 2012.02.17 N 20 (2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі); 2012.04.10 N 38 (2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі); 2012.06.13 N 50 (2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі); 2012.09.06 N 72 (2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі); 2012.11.02 N 85 (2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі); 2012.12.06 N 95 (2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі) Шешімдерімен.
2. Облыстық бюджеттен қалалық бюджетке берілетін субвенция көлемі 2012 жылға 6710935 мың теңге сомасында қарастырылсын.
3. 2012 жылға шұғыл шығындарға және табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайларды жоюға қала әкімінің резерві 6810 мың теңге сомасында бекітілсін.
Ескерту. 3-тармаққа өзгеріс енгізілді - Алматы облысы Талдықорған қалалық мәслихатының 2012.09.06 N 72 (2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі); 2012.11.02 N 85 (2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі) Шешімдерімен.

О бюджете города Талдыкорган на 2012-2014 годы
Решение маслихата города Талдыкорган Алматинской области от 21 декабря 2011 года N 320. Зарегистрировано Управлением юстиции города Талдыкорган Департамента юстиции Алматинской области 28 декабря 2011 года N 2-1-153. Утратило силу решением Талдыкорганского городского маслихата Алматинской области от 05 июня 2013 года № 131
Сноска. Утратило силу решением Талдыкорганского городского маслихата Алматинской области от 05.06.2013 № 131.
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пунктом 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года Талдыкорганский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет города Талдыкорган на 2012-2014 годы согласно приложениям 123 соответственно, в том числе на 2012 год в следующих объемах:
1) Доходы 16000030 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям 934463 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям 113059 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала 151359 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов 14801149 тысяч тенге, в том числе:
субвенции из областного бюджета 6710935 тысяч тенге.
2) затраты 16283307 тысяч тенге.
3) чистое бюджетное кредитование 307094 тысяч тенге.
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 208495 тенге.
5) дефицит (профицит) бюджета -798866 тысяч тенге.
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 798866 тысяч тенге.
7) поступление займов 924136 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными решениями маслихата города Талдыкорган Алматинской области от 17.02.2012 N 20 (вводится в действие с 01.01.2012); от 10.04.2012 N 38 (вводится в действие с 01.01.2012); от 13.06.2012 N 50 (вводится в действие с 01.01.2012); от 06.09.2012 N 72 (вводится в действие с 01.01.2012); от 02.11.2012 N 85 (вводится в действие с 01.01.2012); от 06.12.2012 N 95 (вводится в действие с 01.01.2012).
2. Предусмотреть на 2012 год объем субвенций, передаваемых из областного в городской бюджет в сумме 6710935 тысяч тенге.
3. Утвердить резерв акимата города на 2012 год в сумме 6810 тысяч тенге на неотложные затраты и для ликвидации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера.
Сноска. Пункт 3 с изменениями, внесенными решениями маслихата города Талдыкорган Алматинской области от 06.09.2012 N 72 (вводится в действие с 01.01.2012); от 02.11.2012 N 85 (вводится в действие с 01.01.2012).

4. Талдықорған қаласының 2012 жылғы бюджетінде 4-қосымшаға сәйкес, ағымды және дамуға бөлінуімен нысаналы трансферттер бекітілсін.
5. Талдықорған қаласының 2012 жылғы бюджетінде 5-қосымшаға сәйкес бюджеттік даму бағдарламасының тізімі бюджеттік инвестициялық жобаларды (бағдарламаларды) іске асыруға бағытталған бюджеттік бағдарламаларға бөлінумен бекітілсін.
6. Талдықорған қаласының 2012 жылғы бюджетінде 6-қосымшаға сәйкес бюджетті атқару барысында секвестрге жатпайтын жергілікті бюджеттік бағдарламаларының тізбесі бекітілсін.
7. Осы шешім 2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Кезектен тыс
45 сессияның төрағасы,
қалалық мәслихаттың
хатшысы                                    М. Бопазов
КЕЛІСІЛДІ:
Қалалық экономика,
бюджеттік жоспарлау
және кәсіпкерлік
бөлімінің бастығы                          Мәженов Қайрат Рысханұлы
Қалалық мәслихаттың 2011 жылғы
21 желтоқсандағы "Талдықорған
қаласының 2012-2014 жылдарға
арналған бюджеті туралы"
N 320 шешіміне
1-қосымша
Талдықорған қаласының 2012 жылға арналған бюджеті
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Алматы облысы Талдықорған қалалық мәслихатының 2012.12.06 N 95 (2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі) Шешімімен.
Санаты

4. Утвердить в бюджете города Талдыкорган на 2012 год целевые трансферты с разделением на текущие и развитие, согласно приложения 4.
5. Утвердить перечень бюджетных программ развития бюджета города Талдыкорган на 2012 год с разделением на бюджетные программы, направленные на реализацию бюджетных инвестиционных проектов (программ), согласно приложения 5.
6. Утвердить перечень местных бюджетных программ на 2012 год, не подлежащих секвестру в процессе исполнения бюджета города Талдыкорган, согласно приложения 6.
7. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель
внеочередной 45 сессии,
секретарь городского
маслихата                                  М. Бопазов
СОГЛАСОВАНО:
Начальника городского
отдела экономики,
бюджетного планирования
и предпринимательства                      Маженов Кайрат Рысханович
21 декабря 2011 года
Приложение 1
к решению городского маслихата
"О бюджете города Талдыкорган на
2012-2014 годы" от 21 декабря
2011 года N 320
Бюджет города Талдыкорган на 2012 год
Сноска. Приложение 1 в редакции решения маслихата города Талдыкорган Алматинской области от 06.12.2012 N 95 (вводится в действие с 01.01.2012).
Категория