"Қапшағай қаласының 2011-2013 жылдарға арналған қалалық бюджеті туралы" қалалық мәслихаттың 2010 жылғы 22 желтоқсандағы № 242-48 шешіміне өзгертулер мен толықтырулар енгізу туралы
Алматы облысы Қапшағай қалалық мәслихатының 2011 жылғы 21 ақпандағы N 254-52 шешімі. Алматы облысы Қапшағай қаласының Әділет басқармасында 2011 жылғы 28 ақпанда N 2-2-116 тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Қапшағай аудандық мәслихатының 2012 жылғы 09 қазандағы N 7-44 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Қапшағай аудандық мәслихатының 2012.10.09 N 7-44 Шешімімен.
Қазақстан Республикасының Бюджет Кодексінің 106-бабының 1-тармағына, 2-тармағының 4-тармақшасына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1-тармақшасына сәйкес Қапшағай қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. «Қапшағай қаласының 2011-2013 жылдарға арналған қалалық бюджеті туралы» қалалық мәслихаттың 2010 жылғы 22 желтоқсандағы № 242-48 шешіміне (Нормативтік-құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2010 жылғы 30 желтоқсанда 2-2-114 нөмірмен тіркелген, «Нұрлы өлке» газетінің 2011 жылғы 7 қаңтардағы 1-2 (120)-нөмірінде, 14 қаңтардағы 3 (121)-нөмірінде, 21 қаңтардағы 4 (122)-нөмірінде жарияланған) төмендегідей өзгертулер мен толықтырулар енгізілсін:
«1) кірістер» деген жолдағы «4159418» саны «4315831» санына ауыстырылсын;
«трансферттердің түсімдері» деген жолдағы «3198453» саны «3354866» санына ауыстырылсын;
«2) шығыстар» деген жолдағы «4159418» саны «4344662» санына ауыстырылсын;
«3) таза бюджеттік кредиттеу» деген жолдағы «19405» саны «19825» санына ауыстырылсын;
«бюджеттік кредиттер» деген жолдағы «19584» саны «20004» санына ауыстырылсын;
«4) бюджет тапшылығы» деген жолдағы «-19405» саны «(-48656)» санына ауыстырылсын;
«5) бюджет тапшылығын қаржыландыру» деген жолдағы «19405» саны «48656» санына ауыстырылсын;
«5) бюджет тапшылығын қаржыландыру» деген жолдан кейін
«6) бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары» деген жол мен «144731» саны қосылсын;
«7) қарыздарды өтеу» деген жол мен «116079» саны қосылсын;
4-тармақта
«жалпы сипаттағы мемлекеттік қызметтерге» деген жолдағы «124523» саны «125123» санына ауыстырылсын;
«білім беруге» деген жолдағы «1569705» саны «1749705» санына ауыстырылсын;
«әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамсыздандыруға» деген жолдағы «138342» саны «136782» санына ауыстырылсын;
«ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастарына» деген жолдағы «50131» саны «49910» санына ауыстырылсын;

О внесении изменений и дополнений в решение городского маслихата от 22 декабря 2010 года N 242-48 "О городском бюджете города Капшагай на 2011-2013 годы"
Решение Капчагайского городского маслихата от 21 февраля 2011 года N 254-52. Зарегистрировано Управлением юстиции города Капшагай 28 февраля 2011 года за N 2-2-116. Утратило силу - Решением Капчагайского городского маслихата от 09 октября 2012 года N 7-44
Сноска. Утратило силу - Решением Капчагайского городского маслихата от 09.10.2012 N 7-44
В соответствии с пунктом 1, подпунктом 4 пункта 2 статьи 106 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан, с подпунктом 1 пункта 1 статьи 6 Закона РК «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», Капшагайский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение городского маслихата от 22 декабря 2010 года № 242-48 «О городском бюджете города Капшагай на 2011-2013 годы» (зарегистрировано в Государственном реестре нормативных правовых актов 30 декабря 2010 года № 2-2-114, опубликовано в газете "Нұрлы өлке" № 1-2 (120) от 7 января 2011 года, №3 (121)от 14 января 2011 года, № 4 (122) от 21 января 2011 года) следующие изменения и дополнения:
по строке
«1) доходы» цифру «4159418» заменить на цифру «4315831»;
по строке
«поступлениям официальных трансфертов» цифру «3198453» заменить на цифру «3354866»;
по строке
«2) затраты» цифру «4159418» заменить на цифру «4344662»;
по строке
«3) чистое бюджетное кредитование» цифру «19405» заменить на цифру «19825»;
по строке
«бюджетные кредиты» цифру «19584» заменить на цифру «20004»;
«4) бюджетный дефицит» цифру «(-19405)» заменить на цифру «(-48656)»;
по строке
«5) финансирование бюджетного дефицита» цифру «19405» заменить на цифру «48656»;
после строки
«5) финансирование бюджетного дефицита» включить строки
«6) используемые остатки бюджетных средств» и цифру «144731»;
«7) обслуживание долга» и цифру «116079»;
в пункте 4
по строке
«государственные услуги общего характера» цифру «124523» заменить на цифру «125123»;
по строке
«образование» цифру «1569705» заменить на цифру «1749705»;
по строке
«социальная помощи и социальное обеспечение» цифру «138342» заменить на цифру «136782»;
по строке
«сельское, водное, лесное, рыбное хозяйства, особо охраняемые природные территорий, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения» цифру «50131» заменить на цифру «49910»;
по строке

«басқаларға» деген жолдағы «41052» саны «42612» санына ауыстырылсын,;
«басқаларға» деген жолдан кейін
«трансферттер» деген жол мен «4865» саны қосылсын.
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Көрсетілген шешімнің 2-қосымшасы осы шешімнің 2-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
4. Көрсетілген шешімнің 3-қосымшасы осы шешімнің 3-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
5. Көрсетілген шешімнің 4-қосымшасы осы шешімнің 4-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
6. Осы шешім 2011 жылғы 1 қаңтардан қолданысқа енгізіледі.
Қалалық мәслихат
сессиясының төрағасы                    А. Б. Хивинцев
Қалалық мәслихаттың
хатшысы                                 Қ. Н. Ахметтаев

«прочие» цифру «41052» заменить на цифру «42612»;
после строки «прочие» включить строку
«трансферты» и цифру «4865»;
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
3. Приложение 2 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 2 к настоящему решению.
4. Приложение 3 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 3 к настоящему решению.
5. Приложение 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 4 к настоящему решению.
6. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель сессии
городского маслихата          Андрей Борисович Хивинцев
Секретарь
городского маслихата          Кайрат Нураханович Ахметтаев
Приложение 1
к решению городского маслихата
от 21 февраля 2011 года № 254-52
"О внесении изменений и дополнений
в решение Капшагайского городского
маслихата от 22 декабря 2010 года
"О городском бюджете города Капшагай

467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
01
Тұрғын үй шаруашылығы
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
003
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үй құрылысы және (немесе) сатып алу
004
Инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алу
02
Коммуналдық шаруашылық
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
028
Коммуналдық шаруашылығын дамыту
029
Сумен жабдықтау жүйесін дамыту
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
1
Ауыл шаруашылығы
476
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика, бюджеттік жоспарлау және кәсіпкерлік бөлімі
099
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен ауылдық елді мекендер саласының мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру

467
Отдел строительства района (города областного значения)
037
Строительство и реконструкция объектов образования
7
Жилищно-коммунальное хозяйство
01
Жилищное хозяйство
467
Отдел строительства района (города областного значения)
003
Строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
004
Развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
02
Коммунальное хозяйство
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
028
Развитие коммунального хозяйства
029
Развитие системы водоснабжения
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
1
Сельское хозяйство
476
Отдел экономики, бюджетного планирования и предпринимательства
099
Реализация мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов за счет целевого трансферта из республиканского бюджета