1995 жылы туылған азаматтарды әскерге шақыру учаскелерінде тіркеуге алуды ұйымдастыру және қамтамасыз ету туралы
Алматы облысы Қапшағай қаласы әкімінің 2011 жылғы 20 желтоқсандағы N 12-14 шешімі. Алматы облысының Әділет департаменті Қапшағай қаласының Әділет басқармасында 2011 жылы 26 желтоқсанда N 2-2-129 тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Қапшағай қаласы әкімінің 2014 жылғы 15 сәуірдегі N 04-4 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Қапшағай қаласы әкімінің 15.04.2014 N 04-4 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 33-бабы 1-тармағының 13)-тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі "Әскери міндеттілік және әскери қызмет туралы" Заңының 17-бабы 3-тармағына және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 5 мамырдағы "Қазақстан Республикасында әскери міндеттілер мен әскерге шақырылушыларды әскери есепке алуды жүргізу тәртібі туралы ережені бекіту туралы" № 371 қаулысына сәйкес, азаматтарды әскери есепке алу, олардың санын анықтау, әскери қызметке жарамдылығын және денсаулық жағдайын анықтау, жалпы білім деңгейін және мамандығын белгілеу, дене даярлығы деңгейін анықтау, әскерге шақырушыларды алдын ала белгілеу, әскери-техникалық мамандықтар бойынша даярлау және әскери оқу орындарына түсу үшін кандидаттарды іріктеу мақсатында қала әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2012 жылдың қаңтар-наурыз айларында 1995 жылы туылған еркек жынысты азаматтарды Қапшағай қаласы, Гоголя көшесі, 6 мекен-жайында орналасқан "Алматы облысының Қапшағай қаласы қорғаныс істері жөніндегі бөлімі" мемлекеттік мекемесі арқылы шақыру учаскесіне тіркеу ұйымдастырылсын және қамтамасыз етілсін.
2. Шеңгелді, Заречный селолық округтердің әкімдері (Ерғазы Аққойшыұлы Қойлыбаев, Сейдахмет Шәкенұлы Даданбеков) және ұйымдардың басшылары Қазақстан Республикасының Қорғаныс министрлігі белгілеген мерзімде "Алматы облысының Қапшағай қаласы қорғаныс істері жөніндегі бөлімі" мемлекеттік мекемесіне шақыру учаскесіне тіркелуге жататын әскер жасына дейінгілердің тізімін берсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары Жанат Асылханұлы Асантаевқа жүктелсін.
4. Осы шешім алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі                                 Н. Таубаев
КЕЛІСІЛДІ:
"Алматы облысының
Қапшағай қаласы
қорғаныс істері
жөніндегі бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің
бастығы майор                              Түсіпбеков Нұрғазы Аманұлы

Об организации и обеспечении приписки граждан 1995 года рождения к призывным участкам
Решение акима города Капшагай Алматинской области от 20 декабря 2011 года N 12-14. Зарегистрировано Управлением юстиции города Капшагай Департамента юстиции Алматинской области 26 декабря 2011 года N 2-2-129. Утратило силу решением акима города Капшагай Алматинской области от 15 апреля 2014 года N 04-4
Сноска. Утратило силу решением акима города Капшагай Алматинской области от 15.04.2014 N 04-4.
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с подпунктом 13) пункта 1 статьи 33 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 17 Закона Республики Казахстан от 8 июля 2005 года "О воинской обязанности и воинской службе" и постановления Правительства Республики Казахстан от 5 мая 2006 года № 371 "Об утверждении Правил о порядке ведения воинского учета военнообязанных и призывников в Республике Казахстан", в целях принятия граждан на воинский учет, определения их количества, определения годности к воинской службе и состояния здоровья, установления общеобразовательного уровня и специальности, определения уровня физической подготовки, предварительного предназначения призывников, отбора кандидатов для подготовки по военно-техническим специальностям и поступления в военные учебные заведения аким города РЕШИЛ:
1. Организовать и обеспечить приписку граждан мужского пола 1995 года рождения к призывному участку через государственное учреждение "Отдел по делам обороны города Капшагай Алматинской области", расположенного по адресу город Капшагай, улица Гоголя, 6 в январе-марте 2012 года.
2. Акимам Шенгельдинского, Заречного сельских округов (Койлыбаев Ергазы Аккойшиевич, Даданбеков Сейдахмет Шакенович) и руководителям организаций в сроки установленные Министерством обороны Республики Казахстан, предоставить в государственное учреждение "Отдел по делам обороны города Капшагай Алматинской области" списки допризывников, подлежащих приписке к призывному участку.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима города Асантаева Жанат Асылхановича.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города                                Н. Таубаев
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного
учреждения "Отдел по
делам обороны города
Капшагай Алматинской
области" майор                             Тусупбеков Нургазы Аманович

20 желтоқсан 2011 жыл

20 декабря 2011 года